SELECT DISTINCT `product_name`,`products_per_row`,`category_browsepage`,`category_flypage`,`jos_vm_category`.`category_id`,`status_extra`,`product_ean`, `jos_vm_product`.`product_id`,`product_full_image`,`product_thumb_image`,`product_s_desc`,`product_parent_id`,`product_publish`,`product_in_stock`,`product_sku`, `product_url`, `product_weight`,`product_weight_uom`,`product_length`,`product_width`,`product_height`,`product_lwh_uom`,`product_in_stock`,`product_available_date`,`product_availability`,`jos_vm_product`.`mdate`, `jos_vm_product`.`cdate`, `jos_vm_category`.list_order AS list_order_0 FROM (`jos_vm_product`, `jos_vm_category`, `jos_vm_product_category_xref`,`jos_vm_shopper_group`) LEFT JOIN `jos_vm_product_price` ON `jos_vm_product`.`product_id` = `jos_vm_product_price`.`product_id` WHERE `jos_vm_product_category_xref`.`product_id`=`jos_vm_product`.`product_id` AND `jos_vm_product_category_xref`.`category_id`=`jos_vm_category`.`category_id` AND ((`jos_vm_product`.`product_id`=`jos_vm_product_price`.`product_id` AND `jos_vm_shopper_group`.`shopper_group_id`=`jos_vm_product_price`.`shopper_group_id`) OR `jos_vm_product_price`.`product_id` IS NULL) AND `jos_vm_shopper_group`.`default` = 1 AND `product_parent_id`=0 AND `product_publish`='Y' AND `category_publish`='Y' GROUP BY `jos_vm_product`.`product_sku` ORDER BY list_order_0 ASC, `jos_vm_product_category_xref`.`product_list` LIMIT 0, 2000

KÄRCHER BV 5/1 vysavač zádový - akce

Kód zboží: 1.394-200.0
Výrobce: KÄRCHER
Dostupnost: do týdne
Cena bez DPH: 12 388 Kč
Cena s DPH 21%: 14 990 Kč
Běžná cena s DPH: 17 402 Kč
Ušetříte: 2 412 Kč
+
-

Vysavač na záda určený pro práci všude tam, kde nezbývá pro klasické vysavače příliš místa. Řady sedadel v kinech a divadlech, v autobusech a kabinách letadel. Nová barva stroje antracit.

BV_5-1.2
Charakteristika vysavače na záda KÄRCHER BV 5/1:

 
Komfortní vysavač Kärcher BV 5/1 na vysávání suchých nečistot konstruovaný k nošení na zádech.
 
Velice kvalitní ergonomické popruhy s možností nastavení délky a šířky spolu s nastavitelným bederním pásem umožňují pohodlné nošení vysavače na zádech.
 
Komfort ještě zvyšuje nízká hmotnost vysavače, která je 5,3 kg.
 
Pro pohodlnou práci pak slouží kvalitní příslušenství, přičemž díky otočnému, vrchnímu připojení sací hadice je možno příslušenství pohodlně používat na pravé i levé straně.
 
Elektrokabel, který dosahuje délky 15 m zajišťuje stroji dostatečně velký akční rádius a nádoba o objemu 5 l i dlouhodobé pracovní nasazení.
 
Vysavač Kärcher BV 5/1 disponuje při průtoku vzduchu 61 l a podtlaku 244 mbar dostatečným výkonem a vysávání je velmi jednoduché a účelné.
 
Použití: Kina, divadla, kongresové a konferenční sály, restaurace, hotely, dopravní
 
Standardní příslušenství:
- 1,5 m dlouhá sací hadic s Clipsystémem
- Teleskopická sací trubka
- Kobercová a podlahová hubice 270 mm
- Štěrbinová hubice
- Hubice na polstrování
- Vliesový sáček
- Omyvatelná nylonová filtrační patrona
 
BV_5.1Technické parametry:
Objednací číslo: 1.394-200.0
Průtok vzduchu: 61 l/s
Podtlak: 244 mbar
Příkon: 1300 W
Objem sběrné nádoby: 5 l
Standardní světlost příslušenství: 35 mm
Hladina akustického tlaku: 62 db (A)
Hmotnost: 5,3 kg
Rozměry d x š x v: 400x320x540 mm

Ke stažení:

Návod k obsluze KÄRCHER BV 5/1  (PDF 1,32 MB)
Produktový list  KÄRCHER BV 5/1   (PDF 242 kB)