SELECT DISTINCT `product_name`,`products_per_row`,`category_browsepage`,`category_flypage`,`jos_vm_category`.`category_id`,`status_extra`,`product_ean`, `jos_vm_product`.`product_id`,`product_full_image`,`product_thumb_image`,`product_s_desc`,`product_parent_id`,`product_publish`,`product_in_stock`,`product_sku`, `product_url`, `product_weight`,`product_weight_uom`,`product_length`,`product_width`,`product_height`,`product_lwh_uom`,`product_in_stock`,`product_available_date`,`product_availability`,`jos_vm_product`.`mdate`, `jos_vm_product`.`cdate`, `jos_vm_category`.list_order AS list_order_0 FROM (`jos_vm_product`, `jos_vm_category`, `jos_vm_product_category_xref`,`jos_vm_shopper_group`) LEFT JOIN `jos_vm_product_price` ON `jos_vm_product`.`product_id` = `jos_vm_product_price`.`product_id` WHERE `jos_vm_product_category_xref`.`product_id`=`jos_vm_product`.`product_id` AND `jos_vm_product_category_xref`.`category_id`=`jos_vm_category`.`category_id` AND ((`jos_vm_product`.`product_id`=`jos_vm_product_price`.`product_id` AND `jos_vm_shopper_group`.`shopper_group_id`=`jos_vm_product_price`.`shopper_group_id`) OR `jos_vm_product_price`.`product_id` IS NULL) AND `jos_vm_shopper_group`.`default` = 1 AND `product_parent_id`=0 AND `product_publish`='Y' AND `category_publish`='Y' GROUP BY `jos_vm_product`.`product_sku` ORDER BY list_order_0 ASC, `jos_vm_product_category_xref`.`product_list` LIMIT 0, 2000

KÄRCHER KM 70/20 C zametací stroj

Kód zboží: 1.517-106.0
Výrobce: KÄRCHER
Dostupnost: skladem
Cena bez DPH: 14 041 Kč
Cena s DPH 21%: 16 990 Kč
Běžná cena s DPH: 19 019 Kč
Ušetříte: 2 029 Kč
+
-

Ručně vedený zametací stroj s jedním postranním kartáčem.

Charakteristika zametacího stroje KÄRCHER KM 70/20 C

Ručně poháněný zametací stroj pro vnitřní a venkovní prostory. Nečistota je dopravována přímo do sběrné nádoby umístěné před zametacím válcem. Díky zametacímu – lopatkovému principu je zapotřebí minimální síly.

Pohonem hlavního zametacího válce oběma koly zametá stroj stejně do levých i pravých zatáček. Zametací válec lze jednoduchým pohybem spustit resp. nadzvednout – v 6 stupních. Přítlačná síla postranního kartáče je plynule nastavitelná a výkyvná s odpojitelným pohonem.

Jemný filtr odlučuje ze vzduchu prach, který se tvoří při zametání. Tím zůstává vzduch k dýchání čistý. Díky pohonu, který málo podléhá opotřebení, nevyžaduje stroj údržbu. Parkovací poloha je díky sklopnému držadlu nenáročná na prostor.


Standardní příslušenství:

 • Standardní zametací válec
 • Standardní postranní kartáč
 • Vliesový filtr

Technické parametry:

 • Objednací číslo: 1.517-106.0
 • Pohon: ruční
 • Pracovní šířka: 480 mm
 • včetně bočního kartáče: 700 mm
 • Nádoby brutto/netto: 40/20l
 • Plošný výkon: 2800 m2/hod
 • Hmotnost: 23 kg
 • Rozměry: 945 x 800 x 1040 mm

Ke stažení:

Produktový list  KÄRCHER KM 70/20 C   (PDF 157 kB)
Návod k obsluze   KÄRCHER KM 70/20 C (PDF 2,88 MB)

 

KM_70-20_1KM_70-20_2KM_70-20_3 KM_70-20_4

Video ukázka zametacího stroje KÄRCHER