SELECT DISTINCT `product_name`,`products_per_row`,`category_browsepage`,`category_flypage`,`jos_vm_category`.`category_id`,`status_extra`,`product_ean`, `jos_vm_product`.`product_id`,`product_full_image`,`product_thumb_image`,`product_s_desc`,`product_parent_id`,`product_publish`,`product_in_stock`,`product_sku`, `product_url`, `product_weight`,`product_weight_uom`,`product_length`,`product_width`,`product_height`,`product_lwh_uom`,`product_in_stock`,`product_available_date`,`product_availability`,`jos_vm_product`.`mdate`, `jos_vm_product`.`cdate`, `jos_vm_category`.list_order AS list_order_0 FROM (`jos_vm_product`, `jos_vm_category`, `jos_vm_product_category_xref`,`jos_vm_shopper_group`) LEFT JOIN `jos_vm_product_price` ON `jos_vm_product`.`product_id` = `jos_vm_product_price`.`product_id` WHERE `jos_vm_product_category_xref`.`product_id`=`jos_vm_product`.`product_id` AND `jos_vm_product_category_xref`.`category_id`=`jos_vm_category`.`category_id` AND ((`jos_vm_product`.`product_id`=`jos_vm_product_price`.`product_id` AND `jos_vm_shopper_group`.`shopper_group_id`=`jos_vm_product_price`.`shopper_group_id`) OR `jos_vm_product_price`.`product_id` IS NULL) AND `jos_vm_shopper_group`.`default` = 1 AND `product_parent_id`=0 AND `product_publish`='Y' AND `category_publish`='Y' GROUP BY `jos_vm_product`.`product_sku` ORDER BY list_order_0 ASC, `jos_vm_product_category_xref`.`product_list` LIMIT 0, 2000

KÄRCHER KM 75/40 W P zametací stroj - akce

Kód zboží: 1.049-205.0
Výrobce: KÄRCHER
Dostupnost: do týdne
Cena bez DPH: 87 182 Kč
Cena s DPH 21%: 105 490 Kč
Běžná cena s DPH: 114 810 Kč
Ušetříte: 9 320 Kč
+
-

Zametací stroj s odsáváním pro chodící obsluhu, benzínový motor Honda 3,3
Nová barva stroje ANTRACIT

Charakteristika zametacího stroje KÄRCHER KM 75/40 W P:

Stroj KÄRCHER KM 75/40 W P je vybaven hlavním, zametacím kartáčem, kyvně uloženým ve středu stroje. Kvalitě zametání výrazně pomáhá sací turbína s možností regulace výkonu, na výstupu vybavena polyesterovým skládaným filtrem s patentovaným mechanickým oklepem. Stroj je vybaven jedním bočním, nastavitelným zametacím kartáčem, který nametává nečistoty k hlavnímu zametacímu kartáči.

Jednoduchost obsluhy zajišťuje pohon vpřed, kterým je stroj rovněž vybaven. Komfort obsluhy pak umožňuje ergonomické, sklopné a výškově stavitelné držadlo s ovládacími pákami a EASY informační displej.  Nečistoty jsou zametány do sběrné nádoby o objemu 40 l, která je velmi lehce vyjímatelná a opatřena transportními kolečky. Samozřejmostí je klapka na velké nečistoty. Stroj je robustní konstrukce.

Technické parametry:

 • Objednací číslo: 1.049-205.0
 • Motor: Honda
 • Výkon motoru: 3,3 kW
 • Pracovní záběr s postranním kartáčem: 750 mm
 • Pracovní záběr bez postranního kartáče: 550mm
 • Nádoba na zametené nečistoty: 40 l
 • Hodinový výkon: 3750 m2/h
 • Stoupavost: 15 %
 • Pracovní rychlost: 4,5 km/h
 • Filtrační objem: 1,8 m2
 • Hmotnost: 84 kg
 • Rozměry d x š x v:1430x780x1180 mm

Ke stažení:
Produktový list KÄRCHER KM 75/40 W P (PDF 135 kB)
Návod k okbsluze KÄRCHER KM 75/40 W P (PDF 3,63 MB)

 

Reklamní video KÄRCHER zametací stroje

Video ukázka je pouze informativní.