SELECT DISTINCT `product_name`,`products_per_row`,`category_browsepage`,`category_flypage`,`jos_vm_category`.`category_id`,`status_extra`,`product_ean`, `jos_vm_product`.`product_id`,`product_full_image`,`product_thumb_image`,`product_s_desc`,`product_parent_id`,`product_publish`,`product_in_stock`,`product_sku`, `product_url`, `product_weight`,`product_weight_uom`,`product_length`,`product_width`,`product_height`,`product_lwh_uom`,`product_in_stock`,`product_available_date`,`product_availability`,`jos_vm_product`.`mdate`, `jos_vm_product`.`cdate`, `jos_vm_category`.list_order AS list_order_0 FROM (`jos_vm_product`, `jos_vm_category`, `jos_vm_product_category_xref`,`jos_vm_shopper_group`) LEFT JOIN `jos_vm_product_price` ON `jos_vm_product`.`product_id` = `jos_vm_product_price`.`product_id` WHERE `jos_vm_product_category_xref`.`product_id`=`jos_vm_product`.`product_id` AND `jos_vm_product_category_xref`.`category_id`=`jos_vm_category`.`category_id` AND ((`jos_vm_product`.`product_id`=`jos_vm_product_price`.`product_id` AND `jos_vm_shopper_group`.`shopper_group_id`=`jos_vm_product_price`.`shopper_group_id`) OR `jos_vm_product_price`.`product_id` IS NULL) AND `jos_vm_shopper_group`.`default` = 1 AND `product_parent_id`=0 AND `product_publish`='Y' AND `category_publish`='Y' GROUP BY `jos_vm_product`.`product_sku` ORDER BY list_order_0 ASC, `jos_vm_product_category_xref`.`product_list` LIMIT 0, 2000

KÄRCHER S 650 zametací stroj - akce

Kód zboží: 1.766-300.0
Výrobce: KÄRCHER
Dostupnost: skladem
Cena bez DPH: 2 802 Kč
Cena s DPH 21%: 3 390 Kč
Běžná cena s DPH: 4 190 Kč
Ušetříte: 800 Kč
+
-

Ručně vedený zametací stroj KÄRCHER S 650 bez pohonu se dvěma postranními kartáči

Charakteristika zametacího stroje KÄRCHER S 650:

 

S výkonným a komfortním zametacím strojem KÄRCHER S 650 lze zametat chodníky, dvory, příjezdy několikanásobně rychleji než s koštětem a lopatou.

Čtyřnásobně výškově nastavitelné madlo zametacího stroje KÄRCHER S 650 umožňuje nastavení podle postavy uživatele. V případě potřeby lze madlo plně sklapnout a tím je umožněno úsporně uložení stroje. Madlo je dodatečně tepelně izolováno pro větší komfort.

Díky účinnému zametacímu válci a postranním kartáčům dosáhne zametač pracovní šířky 650mm. Tím je možné dobře vymetat větší plochy a také rohy i oblasti obrubníků.
Nádrž na zametené nečistoty  o objemu 16 l můžeme jednoduše vyjmout, a bezpečně a rychle vyprázdnit.
 

Použití:
Čištění chodníků, dvorů, vjezdů a garáží.

 

Technické parametry:

Objednací číslo: 1.766-300.0
Plošný výkon: 1800 m²/h
Pracovní šířka: 650 mm
Objem sběrné nádoby: 16 l 
Hmotnost: 11 kg
Rozměry: 690 x 670 x 930 mm

S_650_2 S_650_3 S_650_4 S_650_5