info@satter.cz

222 782 702, 222 781 750

Puzzi 10.2

Univerzální a vysoce výkonné stroje

Robustní a vysoce výkonné čisticí stroje na koberce KÄRCHER jsou koncipovány jako univerzálně použitelné čističe, vhodné jak pro základní, tak i údržbové čištění kobercových krytin a odstraňování skvrn z textilních povrchů.

Číst dál...

isolar header

Zachovejte stále vysoký výkon solárních panelů!

Nečistoty, které se usazují na solárních modulech snižují jejich výkon a to až o 20 %. Pravidelným čištěním solárních panelů se postaráte o jejích jejich stále vysoký výkon.
Systém iSolar byl firmou KÄRCHER vyvinut jako rafinované a efektivní řešení pro zajištění nekompromisní čistoty solárních modulů.

Číst dál...

Kapenkova zavlaha720x260

Ideální a velmi účinné řešení zavlažování

Kapková závlaha je nejmodernější a nejúčinnější způsob zavlažování zahrad. Principem kapkové závlahy dodání přesného množství vody přímo ke kořenům rostlin odkapáváním vody ze speciální hadice v rozmezí 30-40 cm.

Číst dál...

Zavlazovani zahrad

Dokonale vzájemně sladěné výrobky KÄRCHER

Moderní a kvalitní výrobky KÄRCHER pro zavlažování zajišťují efektivní zacházení s vodou, která je využívána optimálně a smysluplně z hlediska ekologie. Inovační technická řešení zaručují, že spotřebujete přesně takové množství vody, jaké rostliny potřebují k růstu.

Číst dál...

Rapid mop

Sada pomůcek pro kvalitní úklid

Mop systém Rapid je originální a praktický pomocník při vytírání podlah, Rapid mop disponuje zásobníkem na vodu a návlekem na suchý zip.

Číst dál...