info@satter.cz

222 782 702, 222 781 750

Banner Burza stroj

KÄRCHER BR 35/12 dá do pořádku prostor po akci

Burza Vinylů a CD se bude konat v Praze 3.3.2018 v KD Barikádníků a my budeme při tom. Podlahy v pronajatém prostoru dají pořadatele po akci do pořádku pomoci mycího stroje KÄRCHER BR 35/12, který zapůjčí naše společnost.

 

Pořadatel akce pan Tibor Mester zve všechny milovníky kvalitní muziky: 

 "Zvu Vás na burzu hudebních nosičů, napříč všemi hudebními žánry. Budeme s přáteli a kamarády vystavovat a nabízet k prodeji vinyly a CD z dob dávno minulých až po současnost.
Už nyní vím, že díky dlouholetým sběratelům, kteří se burzy účastní jako prodávající, budou k vidění vzácné vinylové desky, které nejsou běžně k sehnání a na své si přijdou i sběratelé CD nosičů, kteří budou mít možnost je nakoupit od nejlepších prodejců.

Touto burzou bych chtěl zahájit tradici burz, jejichž úroveň by se blížila burzám v zahraničí /Vídeň, Mnichov, Drážďany, Norimberk/, které řada českých sběratelů již dobře zná.
Věřím, že díky spolupráci s několika přáteli z řad významných sběratelů, se mi podaří postavit na nohy takovou burzu hudebních nosičů, která by pevně zakořenila v pražských kulturních událostech.

Věřím, že se v co největším počtu sejdeme 3.3.2018 na Barče (KD Barikádníků).

Tibor Mester"

pdfPozvánka na burzu Vinylů a CD (PDF 516 Kb)

Banner Burza pata


 

Také máte v plánu pořádání společenské akce a řešíte závěrečný úklid?

Podlahový mycí stroj KÄRCHER BR 35/12 s odsáváním a plošným výkonem 1400 m2/hod si poradí s jakýmkoliv znečištěním. Zapůjčit si ho můžete včetně kartáčů a čisticích prostředků. Stroj předvedeme a poradíme Vám s obsluhou.

Více o zapůjčení mycího stroje KÄRCHER BR 35/12 se dozvíte zde >>

BR 35 12