info@satter.cz

222 782 702, 222 781 750

karcher-br35121

Firma KÄRCHER stále vyvíjí nové inovační čisticí stroje, které jsou efektivnější, víc usnadňují práci, jsou jednoduší v obsluze a v neposlední řadě jsou ekonomičtější.

Tak i v roce 2014 firma KÄRCHER přichází s řadou novinek jak pro profesionální, tak i pro hobby uživatele. Nové profesionální čisticí stroje vynikají nevšedním funkčním designem, jsou velmi srozumitelné v obsluze, mají nižší spotřebu elektrické energie a mají další praktická vylepšení, která ulehčují práci.

Pracujte s lehkostí. Pracujte s KÄRCHEREM.

Kompaktní třída HD

Nove-HD

Lehké, kompaktní a mobilní. Pro vertikální a horizontální provoz. S rafinovaným uložením příslušenství a dlouhou životnosti díky mosazné hlavě válců a automatickému snížení tlaku.

- KÄRCHER HD 5/12 C Plus
- KÄRCHER HD 5/12 CX Plus
- KÄRCHER HD 5/15 C Plus
- KÄRCHER HD 5/15 CX Plus
- KÄRCHER HD 6/13 C Plus
- KÄRCHER HD 6/13 CX Plus

Nove-vysavaceVysavače KÄRCHER eco!efficiency

Dokonalá čistota při nižší spotřebě energie. Díky optimalizované technice proudění nabízí tyto stroje stejně skvělý čisticí výkon jako základní verze při snížené spotřebě elektrické energie o 40 % a extrémně nízké hlučnosti (56 dB (A)).

- KÄRCHER T 7/1 eco!efficiency
- KÄRCHER T 10/1 eco!efficiency
- KÄRCHER T 12/1 eco!efficiency
- KÄRCHER T 15/1 eco!efficiency

Novy-parni-vysavac-SGV

Profesionální parní vysavače

Čištění plnou parou. Parní vysavač s funkcí Vapo/Hydro, integrované příslušenství, spínač Easy Operation (LED), úsporný, tichá funkce eco!efficiency, režim samočištění a chemická funkce s proplachovacím programem.

- KÄRCHER SGV 6/5
- KÄRCHER SGV 8/5

Čističe koberců a čalounění

 

- KÄRCHER Puzzi 8/1 C s novou ruční hubicí

Nove-puzziKompaktní, snadno ovladatelný, s novou ruční hubicí. Exraktor určený pro menší plochy a průběžné čištění především čalounění.

- KÄRCHER Puzzi 10/1 a Puzzi 10/2 Adv

Dokonalé čištění textilních ploch. Extraktory Puzzi v novém, atraktivním designu! Nástupce proslulého Puzzi 100 Super. S inteligentní integrací příslušenství, praktickým navíjením kabelu a podlahovou hubicí s jednoduše nastavitelnou rukojetí . Ideální řešení pro čištění středně velkých textilních povrchů všech druhů.

- KÄRCHER Puzzi 30/4 a Puzzi 30/4 E

Vyšší flexibilita při čištění velkých ploch. Mobilní a velmi tichý přístroj na čištění velkých ploch s novou vertikální koncepcí je během okamžiku připraven k provozu a díky intuitivně umístěným prvkům ho lze pohodlně ovládat. Ukládání příslušenství na přístroji.

Podlahové mycí stroje

 

Novy-BR-35.12_C- KÄRCHER BR 35/12 C

Kompaktní, extremně obratný a efektivný. Podlahový mycí stroj s odsáváním, funkcí zametání, stupněm eco!efficiency, rychlonabíjecí výkonnou baterií s dlouhou životností a otočnou kartáčovací hlavou, která se ovládá volantem.

Kartáčovací hlava s technologií KART se otáčí o ± 200° a je ideální pro silně zatížené plochy. Kartáč je vždy umístěn příčně ke směru jízdy. Sací lišta spolehlivě zachycuje vodou v každém oblouku. Volant je výškově nastavitelný a dá se sklopit pro jednoduší uskladnění.

Novy-B-150- KÄRCHER B 150 R/R Adv s místem pro řídiče

Hospodárné a promyšlené do detailu. Čisticí stroj KÄRCHER B 150 R je dokonalým podlahovým mycím strojem s odsáváním a s posedem pro středně velké plochy 2500 až 6000 m².

Tento podlahový stroj pro čištění vnitřních prostor je velmi kompaktní a disponuje dobrým přehledem pro obsluhu. Díky systému klíčů KIK a barevnému označení ovládacích prvků je obsluha stroje mimořádně jednoduchá.

Bližší informace o variantách a možnostech vybavení obdržíte na vyžádání. Kontaktujte nás >>


Novinky KÄRCHER eshop >>