info@satter.cz

222 782 702, 222 781 750

K 5 Full Control4

KÄRCHER K 5 Full Control RWB

Zcela nový design, inovativní pistole s ukazatelem tlaku.

Nadstandardní vybavení KÄRCHER K 5 Full Control Home RWB:
- čistič ploch T 350 a rotační mycí kartáč RWB
- čisticí prostředek na kámen a fasády, 1 l  a autošampon, 5 l

Tento vysokotlaký čistič s tlakem vody 145 bar a průtokem 500 l/h si poradí i s pevně ulpívajícími nečistotami. Jeho teoretický plošný výkon činí 40 m²/h. Je primárně určen pro náročného uživatele a pravidelné používání.

KÄRCHER K 5 Full Control Home RWB je vybaven tlakovým spínačem (automatické vypnutí motoru), který vypne a zapne motor uzavřením či otevřením ruční stříkací pistole. Tím se ušetří nejen zbytečné chození ke stroji, ale také podstatně klesá spotřeba vody a elektrické energie, šetří se čerpadlo a životní prostředí.

Vysokotlaký čistič KÄRCHER K 5 Full Control Home RWB umožňuje na každém povrchu používat ten nejvhodnější tlak. Stupeň tlaku se nastavuje na pracovním nástavci a lze jej překontrolovat na LED-kontrolce na pistoli. Maximální kontrola!

Rotační mycí kartáč je ideální pro čištění choulostivých povrchů (auto, zahradní nábytek, skleněné povrhy, zimní zahrady). Kartáč čistí pomocí rotujících štětin, které jsou šetrné k povrchům.

Čistič ploch T 350 je určen pro čištění větších ploch jako jsou dřevěné nebo kamenné terasy, dlaždice, cestičky, garážová vrata a jiných velkých ploch. Zároveň nabízí optimální ochranu před ostříkáním.

Full_Control_1

Princip fungování čističe ploch spočívá ve dvou rotujících tryskách, které uvádí do pohybu vrtulku v krytu čističe ploch. Kryt čističe se nadnáší nad zemí stejně jako nad drobnými nerovnostmi, tím zaručuje rovnoměrné čištění. Díky trysce umístěné v přední částí čističe ploch navíc vyčistí rohy rychle a efektivně.

Čištěni s čističem ploch T 350 je 4krát rychlejší než s tryskou s plochým paprskem!

Nový design stroje KÄRCHER K 5 Full Control Home RWB také umožnil vylepšit stabilitu stroje, nyní stroj disponuje opěrnou nohou, která také slouží jako druhé madlo a nižším těžištěm.

Plug n'Clean systém čisticích prostředků umožňuje nasávání čisticího prostředku za nízkého tlaku a rovnoměrné nanášení přímo na čištěnou plochu, např. autošamponu pro očištění povrchu Vašeho automobilu.

Možné je i aktivní nasávání vody pro využití alternativních vodních zdrojů, stroj je vybaven integrovaným jemným vodním filtrem.

Hliníkové teleskopické madlo zaručuje snadnou mobilitu, transport a uskladnění.

S pracovním nástavcem Vario-Power lze pootočením pohodlně a plynule regulovat sílu čisticího paprsku mezi nízkým a vysokým tlakem. Tím může uživatel rychle reagovat na různé požadavky v průběhu práce, např. z nanášení čisticích prostředků přejít na oplach.

Rotační tryska, která v sobě spojuje výhodu bodového a plochého paprsku a tak v krátkém čase dosáhne vynikajícího výsledku čištění. nábytku a strojů, také středně velkých ploch okolo domu.

Full_Control_2

Výbava KÄRCHER K 5 Full Control Home RWB:

- Adaptér připojení k zahradní hadici A3/4"
- Rotační tryska
- Quick Connect na straně přístroje
- Integrovaný vodní filtr
- Vodou chlazený motor
- Pistole Full Control
- Systém Plug 'n' Clean
- Vario-Power-pracovní nástavec
- Čistič ploch T 350
- Rotační mycí kartáč
- Plug 'n' Clean čisticí prostředek na kámen a fasády, 1 l
- Autošampon 5 l

KÄRCHER K 5 Full Control Home RWB e-shop >>