info@satter.cz

prodejna: 724 041 120 | SERVIS: 725 382 291

HD 5 15 C 720x260

NEJPRODÁVANĚJŠÍ VYSOKOTLAKÝ ČISTIČ pro PROFESIONÁLY

Špičkový model bez ohřevu vodu třídy Kompakt KÄRCHER HD 5/15 C Plus se osvědčil ve světě profesionálního čištění díky své vysoké kvalitě a vynikajícímu výkonu.

Společnost KÄRCHER reagovala na potřeby zákazníků, kteří chtějí mít svůj vysokotlaký čistič vždy po ruce, a představuje stroje, které nejenže účinně čistí, ale jsou také maximálně flexibilní.

S kompaktní konstrukcí, nízkou hmotností a vysokou flexibilitou KÄRCHER HD 5/15 C Plus umožňuje snadné střídání různých míst čištění bez obtíží. Doplňkové držadlo a rafinované uložení příslušenství zajišťují, že veškeré potřebné vybavení máte vždy po ruce, což vám ušetří čas a zlepší efektivitu práce.

Spolehlivý výkon KÄRCHER HD 5/15 C Plus je zajištěn kvalitním třípístovým axiálním čerpadlem s mosaznou válcovou hlavou, která poskytuje dlouhou životnost a konzistentní výkon. Velká pojezdová kola a výsuvné hliníkové držadlo umožňují snadnou manipulaci a pohyb stroje.

Rafinované uložení příslušenství na stroji, včetně přihrádky na trysky a gumového pásu pro upevnění vysokotlaké hadice, usnadňuje práci a zvyšuje efektivitu.

Automatický systém pro snížení tlaku a možnost přisávání čisticího prostředku dále zvyšují uživatelský komfort.

S čističem KÄRCHER HD 5/15 C Plus získáváte spolehlivého pomocníka pro širokou škálu úklidových prací, který poskytuje vysokou kvalitu a výkon, kterým můžete důvěřovat.

HD 5 15 CX 720x260

DOSTUPNÉ MODELY KÄRCHER HD 5/15 Plus:

KÄRCHER HD 5/15 C Plus - základní model
KÄRCHER HD 5/15 CX Plus - navíc buben na navíjení hadice
KÄRCHER HD 5/15 CX Plus + FR Classic - navíc buben na navíjení hadice a čistič ploch

Výhody KÄRCHER HD 5/15 Plus:

- doplňkové držadlo pro jednoduchou manipulaci
- automatický systém pro snížení tlaku
- provoz ve vertikální a horizontální poloze
- velký vestavěný filtr na vstupu vody do stroje
- výsuvné držadlo stisknutím tlačítka

Další modely tlakových myček KÄRCHER v akci nejdete zde >>