info@satter.cz

222 782 702, 222 781 750

Poradenstvi_1

 

V této sekci uvádíme externí články s tématikou: domácnost, stavba, úklid a čištění, které považujeme za zajímavé.

isolar header

Pro stále vysoký výkon

Nečistoty, které se usazují na solárních modulech snižují jejich výkon a to až o 20 %. Pravidelně čištění funkčních ploch fotovoltaických zařízení zajišťuje jejich stále vysoký výkon.

Pro tento účel bylo navrženo nové příslušenství pro vysokotlaké čističe - systém KÄRCHER iSolar - rafinované a efektivní řešení, které zajistí nekompromisní čistotu solárních modulů.


Číst dál...

Vysoušeče jsou přístroje, které jdou ruku v ruce při sanačních pracích a slouží pro snižování nadměrné vlhkosti v objektech, které byly postiženy živelnou katastrofou – povodní nebo lokální záplavou, vodovodní havárií nebo nadměrné vlhkosti z důvodu nedostatečné hydroizolace. Vysoušeče jsou rozděleny dle typů použití, ale všechny mají stejný úkol, a to zbavit náš domov vlhkosti, která je skvělou živnou půdou pro nejrůznější druhy plísní.

Číst dál...

Sekční garážová vrataMyslíte, že můžete mít ve svém domku pouze klasická křídlová vrata?

Firma Eurowin nabízí garážová vrata různých typů, v libovolných rozměrech, podle požadavků na zařízení Vaší garáže. Dokážou dodat garážová vrata téměř pro jakýkoli stavební otvor a dispozici.

Jestli si myslíte, že můžete mít ve svém domku pouze klasická křídlová vrata, tak firma Eurowin vás přesvědčí o opaku. Doby, kdy bylo potřeba provádět rozsáhlé stavební zásahy, aby se vám vešly požadované vrata jsou dávno pryč.

Číst dál...

 

Uklid-kuchyne
Domov jako ze škatulky je vizitkou každé hospodyňky.
Alespoň jednou týdně je potřeba setřít prach a vytřít podlahu. To samozřejmě není žádná věda, ale natáhnout gumové rukavice a strávit v pokleku s hadrem v ruce minimálně následující půl hodinu není zrovna lákavá představa. Dnes Vám přinášíme tipy, které vám pomohou zvládnout úklid bez námahy.

Číst dál...

Dětský pokojSplňte přání svému dítěti

Přáním každého dítěte je mít svůj vlastní pokojík, kde bude trávit čas hraním, odpočíváním, plněním svých úkolů a hlavně, kde se bude cítit spokojeně.

Čím více různých doplňků do dětského pokoje je na trhu, tím zajímavější prostor můžeme vytvořit. Ale kde všechny ty doplňky a nábytek najít?

Číst dál...

Moderní obývací stěnaCo nesmí chybět v obýváku?

Obývací pokoj je důležitá místnost v bytě či domě, kde se scházíte s rodinou nebo přáteli. Moderní obývák má sloužit jak k odpočinku, tak k zábavě či sledování televize. Obývací stěna by tedy měla působit moderně, příjemně a také útulně.

Nepostradatelným nábytkem v každém obývacím pokoji jsou kromě sedací soupravy také obývací stěna.

Číst dál...

Patrová postel pro dvě děti

Nepodceňujte důležitost rozhodnutí

Volba správné postele pro dítě patří zcela jistě mezi důležité rozhodnutí. Od dětské postele se bude odvíjet, jak se v ní bude dítě cítit, jak v ní bude usínat a jaké sny se mu budou zdát.

Jedna věc je jistá: matrace do dětské postele by měla být středně tvrdá a velmi odolná. Rošt u dětské postele může být dřevěný laťkový nebo lamelový.

Číst dál...

digestoř miele – kuchyně DIZ Praktičnost a design na prvním místě

Digestoře jsou výrazným estetickým prvkem kuchyní, kde se nezapomíná i na praktičnost. Stále ale řada lidí ho podceňuje, přitom se naopak jedná o velmi důležitý prvek každé kuchyně.

U odsavače par jsou důležité dvě vlastnosti – praktičnost a design. Kvalitní digestoř Vás zbaví nepříjemného zápachu, kouře a vlhkosti, která vzniká při vaření. Budete se tak v kuchyni cítit lépe a vaření si více užijete.

Design digestoře je také velmi důležitý. Je třeba, aby ladil se zbytkem kuchyně a zároveň ho doplňoval. Vzhled digestoře záleží také na umístění sporáku v rámci kuchyně.

Číst dál...