info@satter.cz

prodejna: 724 041 120 | SERVIS: 725 382 291

Patrová postel pro dvě děti

Nepodceňujte důležitost rozhodnutí

Volba správné postele pro dítě patří zcela jistě mezi důležité rozhodnutí. Od dětské postele se bude odvíjet, jak se v ní bude dítě cítit, jak v ní bude usínat a jaké sny se mu budou zdát.

Jedna věc je jistá: matrace do dětské postele by měla být středně tvrdá a velmi odolná. Rošt u dětské postele může být dřevěný laťkový nebo lamelový.

Dětská postel pro dvě děti

Patrová postel určitě šetří místo v místnosti . Předtím, než si ji koupíte , zkuste se informovat u přátel či známých, kteří již patrovou dětskou postel mají nebo měli. Nechejte dítě spát na horní části dětské patrové postele až v momentě, kdy jste si opravdu jisti bezpečností. První noci raději choďte dítě častěji kontrolovat.

Použitím dětské patrové postele ve tvaru L můžete snížit výšku horního patra . Na spodní postel si pak bez problémů můžete sednout na večerní čtení pohádek. U postele elko je také výhodou, že sourozenci mají mezi sebou vizuální kontakt.

Pro výlez na patrovou postel je vždy výhodnější šikmý žebříček , nebo schůdky s úložným prostorem. Ne vždy je však pro takové řešení dostatek místa a nezbývá, než se spokojit s kolmými schůdky.

Úložný prostor pro dětské postele

Dětská postel s úložným prostorem

Pod dětské postele se vyplatí umístnit úložné zásuvky na kolečkách, nebo zasunout uzavřené boxy ze dřeva, plastu či pevné tkaniny. Dětské hračky nebo ložní prádlo se pak do tohoto úložného prostoru dobře schovají.

Jako místo pro úložení různých věcí můžete rovněž využít prostor pod zvýšenou postelí, který zakryjete látkovým domečkem. V tomto prostoru pak mohou mít děti svou vlastní skrýš, do které bude dospělým určitě vstup zakázán.

Zdroj: DĚTSKÉ-POKOJE.EU

Dětská postel jako místo pro hraní

V dnešní době jsou velkým hitem dětské postele se skluzavkou doplněné o textilní domečky a tunely. V tomto případě se hrací a odpočinková část dětského pokoje prolínají, což ovšem není na škodu. Díky krásné dětské posteli a barevným textiliím dítě rozvíjí svou fantazii při hraní.

Rádi byste svému dítěti pořídili novou dětskou postel, ale nevíte si rady s výběrem? Firma INTENA Dětský nábytek se specializuje na prodej dětských postelí a vybavení dětských pokojů. Specialisté firmy INTENA vám zcela jistě pomohou s výběrem toho nejvhodnějšího modelu.

Dětská postel se skluzavkou

Zdroj: DĚTSKÉ-POKOJE.EU