info@satter.cz

prodejna: 724 041 120 | SERVIS: 725 382 291

Alfred_Kaercher_180

Síla, kvalita, inovace

Jméno společnosti KÄRCHER je synonymem síly, kvality a inovace celosvětového formátu již dlouhých 75 let.

Počátky firmy KÄRCHER sahají až do roku 1935, kdy Alfred Kärcher položil v německém městečku Bad Cannstadt základy nynější renomované mezinárodní firmy Alfred KÄRCHER GmbH. V současné době se firma řadí mezi největší výrobce čisticí a úklidové techniky na světě.

Velkou pozornost přitom věnuje kvalitě svých výrobků a službám zákazníkům. Dokladem toho je i v roce 1991 udělený certifikát o jakosti ISO 9001 a v roce 1996 ISO 14001. 

Jako vynálezce vysokotlakého čištění je v současné době KÄRCHER jedničkou na světových trzích a jednou z hnacích sil technologického pokroku nejen v této oblasti. Od roku 1950 do dneška firma úspěšně přihlásila 1000 patentů. Mezi nimi zcela nové třídy strojů jako zařízení na čištění dílů pro průmysl a Ice Blaster. Tento trend rozvíjí svou každodenní činností více než 500 pracovníků v odděleních výzkumu a vývoje.

Vše probíhá za použití nejmodernějších technologií v konstrukci, vývoji, designu a testování, s cílem dosáhnout ještě vyššího výkonu, ještě delší životnosti a ještě lepší ochrany životního prostředí. Řídíme se principem, že zákazník je pro nás vždy ve středu zájmu.

Mt_rushmore_060_720x220

Stroji značky KÄRCHER bylo například provedeno generální čištění sochy Ježíše Krista v brazilském Rio de Janeiru, Brandenburské brány v Berlíně, sochy Svobody v New Yorku a staly se i oficiálními stroji pro úklid na olympijských hrách v Sydney v roce 2000.

V České republice působí firma KÄRCHER oficiálně od roku 1993. Od té doby si již mnoho našich firem a soukromých uživatelů nedovede představit svoji činnost bez užitečných pomocníků této značky.


Nabídka KÄRCHER pro všechny uživatele:

 

KÄRCHER pro dokonale čistý dům a zahradu

Vysokotlaky_cistic_K_5_700

KÄRCHER nabízí profesionální kvalitu i pro Váš domov. S inovačními čisticími stroji KÄRCHER odstraníte obratem ruky prach a nečistoty doma, na zahradě i v autě. Vysokotlaké čističe a zametací stroje pro venkovní prostory, vysavače, paročističe, zařízení na čištění oken, podlah nebo koberců usnadňují dříve namáhavý úklid.

Profesionální systémy z nově vyvinuté generace čerpadel KÄRCHER pro zavlažování, odčerpávání a zásobování domácností vodou splňují nejvyšší nároky na kvalitu a výkon. KÄRCHER nabízí celou řadu rafinovaných a vzájemně přizpůsobených řešení pro zavlažování zahrady, díky kterým mohou zahrady vzkvétat.


KÄRCHER pro profesionály a podnikatele

Podlahovy_myci_stroj_B_60_W_

Úklidové firmy oceňují především dlouhou životnost, vysoký výkon a ekonomický provoz výrobků KÄRCHER. Nedílnou součástí nabízených služeb je i kvalitní, rychlý a rozsáhlý servis firmy KÄRCHER a možnost pravidelného školení zaměstnanců. Nabízíme také půjčení čisticích strojů.

I uživatelé, kterí se nevěnují úklidu profesionálně a hledají řešení pro snadné a kvalitní každodenní čištění, se rozhodnou pro KÄRCHER. Tímto rozhodnutím volí zároveň moderní technologie, užitečné detaily a dobrou cenu v poměru k výkonu. Moderní, ergonomicky řešené stroje, kompaktností a mobilitou uživatelům nejen usnadní jejich práci, ale částečně i otevírají nové oblasti použití.


KÄRCHER pro průmysl

IV_100_75_

Průmyslové firmy kladou nejvyšší požadavky na stroje a instalace z hlediska dodržování průmyslových norem, bezpečnostních předpisů a zapojení do provozních postupů. Důležitým hlediskem je i jejich zapojení do stávající infrastruktury. Nové technologie a koncepty se vyvíjejí pro průmysl v partnerské spolupráci. Stroje KÄRCHER zůstávají po celou dobu životnosti spolehlivým partnerem v oblasti technických a servisních služeb.


Nové technologie pro stále lepší produkty

Inovace KÄRCHER

Inovace jsou ve světě techniky nejdůležitějším faktorem úspěchu. KÄRCHER vyvíjí průběžně nové technologie, které práci usnadní, zjednoduší a díky kterým je i ekonomičtější. Polovina aktuálních produktů KÄRCHER byla vyvinuta v posledních pěti letech. Vždy se přitom propojuje technické hledisko s funkčním designem a ekologií. Získaná ocenění jsou toho jasným důkazem.

Nepřekonatelně všestranné – vysokotlaké čističe KÄRCHER

karcher_KW_350Roku 1950 vynalezla firma KÄRCHER první vysokotlaký čistič s ohřeve vody KW 350 – a od té doby princip využívání vysokého tlaku dále zdokonalovala: větší výkon při menší spotřebě, delší životnost při kratších dobách čištění. Firma KÄRCHER se, jakožto vedoucí společnost na celosvětovém trhu, prosazuje sortimentem produktů, které svou technickou vyzrálostí a rozsahem použití neponechávají prostor pro nesplněná přání – ať se jedná o produkty bez ohřevu nebo s ohřevem, s elektrickým nebo motorovým pohonem, mobilní nebo stacionární.


 Dokonalé čištění – prostředky KÄRCHER

Chemie

Již více než 30 let vyvíjí firma KÄRCHER ve vlastních laboratořích vysoce efektivní a ekologicky přijatelné čisticí prostředky, které jsou dokonale sladěny se stroji KÄRCHER. Jako přední celosvětový výrobce čisticích strojů se firma včas vydala cestou systémového dodavatele a má dnes k dispozici know-how a technologie, které nabízejí optimální řešení pod jednou střechou.


 Zdroj: KÄRCHER spol. s r.o.