info@satter.cz

prodejna: 724 041 120 | SERVIS: 725 382 291

Profi 720x220

Pro náročné úkoly čištění

Na celém světě je firma KÄRCHER uznávaným specialistou pro náročné úkoly čištění. V zemědělství a automobilovém průmyslu, v pohostinství, v obcích při čištění budov právě tak jako při profesionálním používání a v průmyslu.

KÄRCHER je jedinečný i v servisu. Se 37 000 servisními místy ve více než 160 zemích garantuje komplexní služby po celém světě.

KARCHER HDS M

Vysokotlaké čističe bez ohřevu

Roku 1950 vynalezla firma KÄRCHER první vysokotlaký čistič. Firma KÄRCHER se jakožto vedoucí společnost na celosvětovém trhu prosazuje sortimentem výrobků, které svou technickou vyzrálostí a rozsahem použití neponechávají prostor nesplněným přáním – nezáleží na tom, zda se jedná o zařízení bez ohřevu nebo s ohřevem, mobilní nebo stacionární.

Vysokotlaké čističe s ohřevem

Horká voda ve spojení s vysokým tlakem přináší podstatné zvýšení účinku čištění. Vysokotlaké čističe KÄRCHER se používají proto především tam, kde je důležité rychle, důkladně a ekonomicky odstranit silně ulpívající nečistoty.

Speciální vysokotlaké čističe a vysokotlaké čističe se spalovacím motorem

Tato speciální třída je vhodná především pro důkladné odstranění odolné špíny v obzvláště obtížném terénu. Tak můžete čističe např. vzít snadno s sebou na lešení, jsou dobře ovladatelné a lze je nakládat jeřábem nebo splní speciální hygienické standardy. Pro čištění všude tam, kde není k dispozici elektrická přípojka, jsou vysokotlaké čističe se spalovacím motorem tou nejlepší volbou.

Mokro-suché vysavače KÄRCHER

Vysavače pro vysávání za sucha a kartáčové vysavače na koberce

Vysavače pro vysávání za sucha KÄRCHER se v praxi tisíceronásobně osvědčily: Ať při profesionálním čištění budov, v hotelech, obchodech, kancelářích, buticích, v průmyslu nebo dílnách. Na podlahových krytinách každého druhu čistíte přitom vždy s nejlepšími výsledky.

Průmyslové vysavače pro vysávání za mokra i za sucha

Pokud jde o sací výkon, zaujímá firma KÄRCHER trvale přední postavení svou inovativní filtrační a aplikační technikou. Kompletní program firmy KÄRCHER nabízí pro použití při úklidu budov, v řemeslných, živnostenských provozech a v průmyslu přístroj, kterým optimálně vyřešíte příslušné úkoly čištění – bez ohledu na to, zda se jedná o suchou, vlhkou nebo tekutou špínu. Použití pro velké množství špíny na stavbách, v řemeslných provozech, pro úklid budov, v zemědělství a komunálním hospodářství. Půjčovna vysavačů.

Puzzi čistič koberců

Extraktory/čističe koberců

S extraktory KÄRCHER vyčistíte textilní povrchy, od koberců přes čalouněný nábytek až po vnitřní prostor vozidel, do hloubky vláken. Všude, kde je důležité ekonomické, velkoplošné základní čištění koberců do hloubky vláken, jsou používány automaty na čištění koberců. Tyto přístroje jsou vhodné i pro průběžné čištění koberců.

Čisticí stroje pro čištění tvrdých podlahových povrchů, schodů a eskalátorů

Od základního přes údržbové čištění až po leštění. Ať už práce při kraji nebo efektivní čištění velkých ploch – program výrobků KÄRCHER zahrnuje všechny oblasti použití.

 

FloorCare702x220

 

Podlahové mycí stroje s odsáváním

Jestliže chcete mít lesklé a hygienicky čisté podlahy, jsou podlahové mycí stroje optimálním pracovním přístrojem. S nimi tvrdé a elastické povrchy kompletně a perfektně vyčistíte a ošetříte. Mycí stroje s odsáváním s místem pro řidiče umožňují pohodlné čištění středních až velkých ploch při vyšší produktivitě. Stroje nabízíme ve verzi s válcovými kartáči (BR) nebo ve verzi s kotoučovými kartáči (BD).

Zametací stroje a zametací stroje s odsáváním

Od ručně vedeného zametacího stroje přes zametací stroje s místem pro řidiče až po průmyslové čističe. Pod robustním pláštěm se skrývá účinná technika zametání a sání, která čistí plochy ve vnitřních a venkovních prostorech efektivně a ekonomicky.

Cistici prostredky KARCHER

Čisticí prostředky

Firma KÄRCHER vyvíjí a vyrábí více než 25 let vysoce účinné čisticí prostředky nezatěžující životní prostředí. Všechny výrobky jsou vyvíjeny a testovány ve firemní laboratoři a podléhají průběžným kontrolám kvality. Čisticí prostředky KÄRCHER jsou z 90 % biologicky odbouratelné. Kombinace čisticího stroje, odpovídajícího příslušenství a vhodného čisticího prostředku zajistí rychlý, ekonomický a optimální výsledek čištění.

Cílové skupiny KÄRCHER >>

Zdroj: KÄRCHER spol. s r.o.