info@satter.cz

222 782 702, 222 781 750

K 7 White 720x260

Vyčistí podlahy od suchých i mokrých nečistot v jednom kroku

Bateriový podlahový mycí stroj KÄRCHER FC 7 Cordless je vhodný pro úklid všech běžných pevných podlahových krytin. Podlahy vytíráte vždy čistou vodou a to bez předchozího vysávání.

Číst dál...

Parni mop 720x260

Nejlepší pro dokonalý a rychlý úklid!

Výkonné a snadno ovladatelné parní mopy KÄRCHER odstraní při důkladném čištění 99,99 % virů a bakterií, které se běžně vyskytují v domácnosti a to zcela bez chemie. Jsou vhodné pro téměř všechny podlahové krytiny a se speciálním rámečkem i pro koberce!

Číst dál...

VT smart control 720x260

Dokonalé čistění vyžaduje tu správnou technologii!

Tlakové myčky řady Power Control v novém designu nabízejí efektivní čištění díky spouštěcí pistoli Power Control, která zobrazuje nastavený tlak přímo na displeji, řada Smart Control ještě více zefektivní čištění díky bluetooth připojení s chytrou aplikací KÄRCHER Home & Garden.

Číst dál...

WV 5 Black 720x260

KÄRCHER WV 5 Plus N Black Edition ve vánočním balení za skvělou cenu!

Speciální nabídka v předvánoční období jistě potěší toho, kdo vybírá praktický dárek jak pro muže, tak ženu. Zaručená kvalita inovovaného modelu značky KÄRCHER v nadčasovém černém designu udělá radost každému!

Číst dál...

Banner LMO 30.40 720x260

Novinka letošního roku - bateriová zařízení pro údržbu zahrady

Aku technika KÄRCHER je výkonná, tichá a flexibilní. Už žádné zamotané kabely, nebo emise a výpary z benzinových motorů! Navíc vyměnitelnou baterii můžete použit ve více zařízeních, nebo prodloužit si čas práce výměnou, a tak ušetříte jak čas, tak peníze.

Číst dál...

CS 400 720x260

Nový program pro komunální služby.

Program KÄRCHER Park & City reaguje na požadavky zákazníků a zaměřuje se na přístroje s bateriovým pohonem, jako alternativu k zařízením poháněných benzinovým motorem. Velkou výhodou těchto přístrojů jsou nulové emise a možnost používání v oblastech citlivých na hluk jako jsou např. parky, obytné oblasti, okolí škol a nemocnic atd.

Číst dál...

LTR 18 30 5 720x260

Nový sortiment aku zařízení pro snadnou práci při údržbě zahrady.

Ať už trávník, živé ploty, péče o stromy nebo odstraňování plevelů a listí, to vše vyžaduje hodně úsilí. Díky novým aku zařízením KÄRCHER pro zahrady může být ta vaše stále krásnější a to s minimální námahou.
Navíc výměnné baterie lze používát i v dalších zařízeních na platformách KÄRCHER Battery Power.

Číst dál...

KÄRCHER FC 5 podlahový mycí stroj

Nejen vytírá, ale i vysává!

Jeden čisticí stroj na všechno. KÄRCHER FC 5 zajistí vysávání a vytíráním v jednom pracovním kroku. Geniální princip, který zásadně změní úklid domácnosti. A je vhodný pro všechny běžné tvrdé podlahy: PVC, dlaždice, kámen, laminát a dále zapečetěné, naolejované a navoskované parkety.

Číst dál...

Banner LBL 720x260

S novými fukary KÄRCHER LBL 2 a LBL 4 posunete hranice čištění

Fukar lze použit v každém ročním období, nejen na podzim, kdy opadává listí. Stejně dobře poslouží při odstraňování odřezků živých plotů, nebo posekanou trávu. Také nečistoty kolem domu nebo garáže mohou být také v mžiku zlikvidovány.

Číst dál...

khb 5 720x260

Bateriový čistič pro rychlé a neomezené čištění!

Jen připojit hadici a můžete začít. S novým ručním tlakovým čističem na bateriový pohon s nevšedním designem ve tvaru pistole vyčistíte všechno okolo domu rychleji než na to stačíte pomyslet!

Číst dál...

Karcher KV 4

Čistí hladké povrchy bez námahy

Aku čistič KÄRCHER KV 4 je určen pro okna, zrcadlové plochy, skleněné stoly, dlaždice a mnohé další povrchy, které vyčistí bez namáhavého drhnutí. Díky elektrickému nanášení vody a vibraci nečistoty se okamžitě rozpustí pouhým přejetím po znečištěném povrchu.

Číst dál...

K 7 Compact 5 720x260

Kompaktní myčka v novém designu

KÄRCHER K 5 Compact je model střední třídy nové řady Compact, která byla vyvinuta, aby splnila požadavky na menší rozměry a hmotnost strojů při zachování stejného výkonu.

Stroj KÄRCHER K 5 Compact je vybaven teleskopickou rukojetí, dvěma držadly a velkými koly, které zjednodušují manipulaci, přepravu a uskladnění.

Číst dál...