info@satter.cz

222 782 702, 222 781 750

Karcher KV 4

Čistí hladké povrchy bez námahy

Aku čistič KÄRCHER KV 4 je určen pro okna, zrcadlové plochy, skleněné stoly, dlaždice a mnohé další povrchy, které vyčistí bez namáhavého drhnutí. Díky elektrickému nanášení vody a vibraci nečistoty se okamžitě rozpustí pouhým přejetím po znečištěném povrchu.

Číst dál...

fc 5 763x275

Nejen vytírá, ale i vysává!

Jeden čisticí stroj na všechno. KÄRCHER FC 5 zajistí vysávání a vytíráním v jednom pracovním kroku. Geniální princip, který zásadně změní úklid domácnosti. A je vhodný pro všechny běžné tvrdé podlahy: PVC, dlaždice, kámen, laminát a dále zapečetěné, naolejované a navoskované parkety.

Číst dál...

K 7 Compact 5 720x260

Kompaktní myčka v novém designu

KÄRCHER K 5 Compact je model střední třídy nové řady Compact, která byla vyvinuta, aby splnila požadavky na menší rozměry a hmotnost strojů při zachování stejného výkonu.

Stroj KÄRCHER K 5 Compact je vybaven teleskopickou rukojetí, dvěma držadly a velkými koly, které zjednodušují manipulaci, přepravu a uskladnění.

Číst dál...

AFG 100 720x260

Dýchejte lehce!

O volné dýchání v uzavřených vnitřních prostorech o rozloze až do 100 m² se spolehlivě a bezpečně postarají nové profesionální čističky vzduchu KÄRCHER.

Číst dál...

KÄRCHER OC 3

Užijte si pobyt v přírodě za jakéhokoliv počasí!

Pobyt venku je plný zábavy, ale občas může vadit znečištění, které k tomu patří. Teď už Vás nemůže odradit od pěší túry, projížďce na kole nebo venčení psa v lese ani ta nejvíc rozbahněná cesta.

KÄRCHER představuje mobilní bateriový nízkotlaký čistič KÄRCHER OC 3.

Číst dál...

Pila 720x260

Nový program pro komunální služby.

Program KÄRCHER Park & City reaguje na požadavky zákazníků a zaměřuje se na přístroje s bateriovým pohonem, jako alternativu k zařízením poháněných benzinovým motorem. Velkou výhodou těchto přístrojů je možnost používání v oblastech citlivých na hluk jako jsou např. parky, obytné oblasti, okolí škol a nemocnic atd.

Číst dál...

easy force pistole720x260

NULOVÁ NÁMAHA. PLNÝ VÝKON.

Nové příslušenství pro VT čističe Professional

Technologie přinášející zcela nový rozměr ergonomie u VT čištění, 5x rychlejší systém výměny příslušenství s mimořádnou životnosti. Inovativní pistole EASY!Force a patentovaný spojovací systém EASY!Lock umožňují práci bez námahy a rychlou výměnu příslušenství.

Číst dál...

AD 4 Premium 720x260

Ideální stroje pro bezpečné vysávání popela

Lze s nimi vysávat popel i jiné hrubé nečistoty, nepoškodí se ani v případě, kdy popel ještě nestačil úplně vychládnout.

Číst dál...

Karcher SC 1 EASYFix 720x260

Parní čistič a mop v jednom!

Jedná se o univerzálního pomocníka pro rychlý úklid v domácnosti, který může být použit jako ruční parní čistič nebo parní mop pro dokonalé čištění podlah.

Kompaktní parní mop KÄRCHER SC 1 EasyFix je ideální pro použití v kuchyni, koupelně, předsíní, atd. Na jedno naplnění nádrží vyčistíte až 20 m²

Číst dál...

Full Control 763x275px

Vysokotlaké čističe v zcela novém designu!

Inovace produktů je u firmy KÄRCHER vždy na prvním místě.

Při vývoji nových vysokotlakých čističů řady Full Control provedla firma KÄRCHER největší průzkum trhu ve své historii. Výsledkem jsou naprosto ohromující vysokotlaké čističe se zcela novými funkcemi.

Číst dál...

SG 4.4 banner

Parní čistič pro profesionály KÄRCHER SG 4/4

KÄRCHER SG 4/4 je parní čistič se snadnou obsluhou a rafinovanou technikou plnění, plynulým nastavením tlaku a nasycení páry, systémem dvou nádrží a integrovaným uložením a ukládací přihrádkou na příslušenství.

Tento inovovaný model nahrazuje oblíbený KÄRCHER DE 4002.

Číst dál...

SP 7

Zaručená kvalita, výkon a spolehlivost

Nová ponorná čerpadla KÄRCHER pro běžné uživatelé jsou vybavena keramickým kluzným prstencovým těsněním, který se osvědčil v profesionální oblasti použití. Toto kvalitní těsnění zaručuje čerpadlům delší životnost a odolnost v extrémních podmínkách.

Špičkové modely nových čerpadel jsou pro ještě lepší ochranu vybaveny integrovaným filtrem z ušlechtilé oceli. K ostatním modelům filtry jsou k dostání jako zvláštní příslušenství.

Číst dál...