info@satter.cz

222 782 702, 222 781 750

KÄRCHER OC 3

Užijte si pobyt v přírodě za jakéhokoliv počasí!

Pobyt venku je plný zábavy, ale občas může vadit znečištění, které k tomu patří. Teď už Vás nemůže odradit od pěší túry, projížďce na kole nebo venčení psa v lese ani ta nejvíc rozbahněná cesta.

KÄRCHER představuje mobilní bateriový nízkotlaký čistič KÄRCHER OC 3.

Číst dál...

fc 5 763x275

Nejen vytírá, ale i vysává!

Jeden čisticí stroj na všechno. KÄRCHER FC 5 zajistí vysávání a vytíráním v jednom pracovním kroku. Geniální princip, který zásadně změní úklid domácnosti. A je vhodný pro všechny běžné tvrdé podlahy: PVC, dlaždice, kámen, laminát a dále zapečetěné, naolejované a navoskované parkety.

Číst dál...

Pila 720x260

Nový program pro komunální služby.

Program KÄRCHER Park & City reaguje na požadavky zákazníků a zaměřuje se na přístroje s bateriovým pohonem, jako alternativu k zařízením poháněných benzinovým motorem. Velkou výhodou těchto přístrojů je možnost používání v oblastech citlivých na hluk jako jsou např. parky, obytné oblasti, okolí škol a nemocnic atd.

Číst dál...

easy force pistole720x260

NULOVÁ NÁMAHA. PLNÝ VÝKON.

Nové příslušenství pro VT čističe Professional

Technologie přinášející zcela nový rozměr ergonomie u VT čištění, 5x rychlejší systém výměny příslušenství s mimořádnou životnosti. Inovativní pistole EASY!Force a patentovaný spojovací systém EASY!Lock umožňují práci bez námahy a rychlou výměnu příslušenství.

Číst dál...

AD 4 Premium 720x260

Ideální stroje pro bezpečné vysávání popela

Lze s nimi vysávat popel i jiné hrubé nečistoty, nepoškodí se ani v případě, kdy popel ještě nestačil úplně vychládnout.

Číst dál...

Karcher SC 1 EASYFix 720x260

Parní čistič a mop v jednom!

Jedná se o univerzálního pomocníka pro rychlý úklid v domácnosti, který může být použit jako ruční parní čistič nebo parní mop pro dokonalé čištění podlah.

Kompaktní parní mop KÄRCHER SC 1 EasyFix je ideální pro použití v kuchyni, koupelně, předsíní, atd. Na jedno naplnění nádrží vyčistíte až 20 m²

Číst dál...

Full Control 763x275px

Vysokotlaké čističe v zcela novém designu!

Inovace produktů je u firmy KÄRCHER vždy na prvním místě.

Při vývoji nových vysokotlakých čističů řady Full Control provedla firma KÄRCHER největší průzkum trhu ve své historii. Výsledkem jsou naprosto ohromující vysokotlaké čističe se zcela novými funkcemi.

Číst dál...

t 550 3

Pro dokonale čisté venkovní plochy

Správně zvolené příslušenství pro konkrétní účely udělá z vašeho vysokotlakého čističe KÄRCHER skutečného multitalenta. Zvládnete s ním vše vyčistit jak na zahradě, tak kolem domu nebo také vozidla.

Inovativní čistič ploch T 550 dokáže nanášet čisticí prostředek během čistění, vytvářet bohatou pěnu a díky ochranné mřížce čistit i štěrkové plochy. Čisticí prostředek lze pomocí Plug 'n' Clean nasadit přímo na čistič ploch.

Číst dál...

SG 4.4 banner

Parní čistič pro profesionály KÄRCHER SG 4/4

KÄRCHER SG 4/4 je parní čistič se snadnou obsluhou a rafinovanou technikou plnění, plynulým nastavením tlaku a nasycení páry, systémem dvou nádrží a integrovaným uložením a ukládací přihrádkou na příslušenství.

Tento inovovaný model nahrazuje oblíbený KÄRCHER DE 4002.

Číst dál...

SP 7

Zaručená kvalita, výkon a spolehlivost

Nová ponorná čerpadla KÄRCHER pro běžné uživatelé jsou vybavena keramickým kluzným prstencovým těsněním, který se osvědčil v profesionální oblasti použití. Toto kvalitní těsnění zaručuje čerpadlům delší životnost a odolnost v extrémních podmínkách.

Špičkové modely nových čerpadel jsou pro ještě lepší ochranu vybaveny integrovaným filtrem z ušlechtilé oceli. K ostatním modelům filtry jsou k dostání jako zvláštní příslušenství.

Číst dál...

Rain_System

Nový systém zavlažování zahrady

V roce 2014 přichází firma KÄRCHER s novou řadou výrobků pro automatické zavlažování zahrady. Nový KÄRCHER Rain System spojuje výhody metody kapénkové závlahy a běžného zavlažování.

KÄRCHER Rain System je možné individuálně přizpůsobit každé zahradě a spolupracuje perfektně se zavlažovacím automatem SensoTimer pro řízení zavlažování podle potřeby.

Číst dál...

Karcher_Compact

Vysokotlaká myčka v kompaktním designu

KÄRCHER K 5 Compact je model střední třídy nové řady Compact, která byla vyvinuta, aby splnila požadavky na menší rozměry a hmotnost strojů při zachování stejného výkonu.

Stroj KÄRCHER K 5 Compact je vybaven teleskopickou rukojetí, dvěma držadly a velkými koly, které zjednodušují manipulaci, přepravu a uskladnění.

Číst dál...

HD 17.14 4S SX

Vysokotlaký čistič bez ohřevu

V lednu 2016 firma KÄRCHER uvede na trh nový studenovodní vysokotlaký stroj HD 17/14-4 S/SX. Jedná se o nejvýše postavený stroj v produktové řadě třídy HD super.

Zvýšený výkon a enormní průtok vody 1700 l/h zaručuje tomuto stroji vynikající odplavovací účinek.

Číst dál...

Bez_nzvu

Důraz na kompaktní rozměry a mobilitu

Vysokotlaké čisticí stroje KÄRCHER bez ohřevu třídy Kompakt pro profesionální použití v roce 2014 změní svůj vzhled a budou maximálně flexibilní. Firma KÄRCHER tak reagovala na potřebu zákazníků mít svůj vysokotlaký čistič a také příslušenství stále po ruce.

Číst dál...

Nový zametací stroj pro rok 2015KM-125.130

Zametací stroj KÄRCHER KM 125/130 R s pracovní šíří 1250 mm a 130l nádobou na nečistoty, unikátním postranním kartáčem a trojitým systémem čištění filtru Tact.

Inovativní postranní kartáč stroje zaručuje jednoduché čištění v rozích a zatáčkách. Při zametání v těžko přístupných místech, jako jsou právě zatáčky a rohy, nezůstává oblouk nečistot – systém KSSB.

Číst dál...

Award-2014Vytírat desetkrát rychleji 

KÄRCHER Mopvac B 60/10 C je velmi účinné zařízení pro mytí podlah s odsáváním, vhodný pro rovné hladké plochy (litý beton, lino, PVC, apod.).

Kombinuje výhody ručního mopu a podlahového mycího stroje a představuje zcela nový druh čištění podlah.

Pracuje hygienicky, efektivně, bezpečně a pohodlně a to vše bez elektrického proudu.

Číst dál...