info@satter.cz

222 782 702, 222 781 750

fc 5 763x275

Nejen vytírá, ale i vysává!

Jeden čisticí stroj na všechno. KÄRCHER FC 5 zajistí vysávání a vytíráním v jednom pracovním kroku. Geniální princip, který zásadně změní úklid domácnosti. A je vhodný pro všechny běžné tvrdé podlahy: PVC, dlaždice, kámen, laminát a dále zapečetěné, naolejované a navoskované parkety.

Číst dál...

Banner LBL 720x260

S novými fukary KÄRCHER LBL 2 a LBL 4 posunete hranice čištění

Fukar lze použit v každém ročním období, nejen na podzim, kdy opadává listí. Stejně dobře poslouží při odstraňování odřezků živých plotů, nebo posekanou trávu. Také nečistoty kolem domu nebo garáže mohou být také v mžiku zlikvidovány.

Číst dál...

khb 5 720x260

Bateriový čistič pro rychlé a neomezené čištění!

Jen připojit hadici a můžete začít. S novým ručním tlakovým čističem na bateriový pohon s nevšedním designem ve tvaru pistole vyčistíte všechno okolo domu rychleji než na to stačíte pomyslet!

Číst dál...

K 7 Compact 5 720x260

Kompaktní myčka v novém designu

KÄRCHER K 5 Compact je model střední třídy nové řady Compact, která byla vyvinuta, aby splnila požadavky na menší rozměry a hmotnost strojů při zachování stejného výkonu.

Stroj KÄRCHER K 5 Compact je vybaven teleskopickou rukojetí, dvěma držadly a velkými koly, které zjednodušují manipulaci, přepravu a uskladnění.

Číst dál...

Karcher KV 4

Čistí hladké povrchy bez námahy

Aku čistič KÄRCHER KV 4 je určen pro okna, zrcadlové plochy, skleněné stoly, dlaždice a mnohé další povrchy, které vyčistí bez namáhavého drhnutí. Díky elektrickému nanášení vody a vibraci nečistoty se okamžitě rozpustí pouhým přejetím po znečištěném povrchu.

Číst dál...

KÄRCHER OC 3

Užijte si pobyt v přírodě za jakéhokoliv počasí!

Pobyt venku je plný zábavy, ale občas může vadit znečištění, které k tomu patří. Teď už Vás nemůže odradit od pěší túry, projížďce na kole nebo venčení psa v lese ani ta nejvíc rozbahněná cesta.

KÄRCHER představuje mobilní bateriový nízkotlaký čistič KÄRCHER OC 3.

Číst dál...

kb 5 763x275px

Výkonný na malém prostoru a je vždy po ruce

Bateriové koště KÄRCHER KB 5 je ideální řešení pro průběžné čištění v domácnosti - je rychleji k ruce než vysavač, kompaktní a lehký pro jednoduchou obsluhu a díky bateriovému pohonu také velmi flexibilní.

Číst dál...

Karcher SC 1 EASYFix 720x260

Parní čistič a mop v jednom!

Jedná se o univerzálního pomocníka pro rychlý úklid v domácnosti, který může být použit jako ruční parní čistič nebo parní mop pro dokonalé čištění podlah.

Kompaktní parní mop KÄRCHER SC 1 EasyFix je ideální pro použití v kuchyni, koupelně, předsíní, atd. Na jedno naplnění nádrží vyčistíte až 20 m²

Číst dál...

AD 4 Premium 720x260

Ideální stroje pro bezpečné vysávání popela

Lze s nimi vysávat popel i jiné hrubé nečistoty, nepoškodí se ani v případě, kdy popel ještě nestačil úplně vychládnout.

Číst dál...

AFG 100 720x260

Dýchejte lehce!

O volné dýchání v uzavřených vnitřních prostorech o rozloze až do 100 m² se spolehlivě a bezpečně postarají nové profesionální čističky vzduchu KÄRCHER.

Číst dál...

Karcher Rain System

Nový systém zavlažování zahrady

V roce 2014 přichází firma KÄRCHER s novou řadou výrobků pro automatické zavlažování zahrady. Nový KÄRCHER Rain System spojuje výhody metody kapénkové závlahy a běžného zavlažování.

KÄRCHER Rain System je možné individuálně přizpůsobit každé zahradě a spolupracuje perfektně se zavlažovacím automatem SensoTimer pro řízení zavlažování podle potřeby.

Číst dál...