info@satter.cz

prodejna: 724 041 120 | SERVIS: 725 382 291

Univerzální vysavač KÄRCHER WD 1 Battery

Bateriový přenosný vysavač KÄRCHER WD 1 Battery

Udržet v auto v perfektní čistotě vyžaduje čas a úsilí. A pro ty, co nechtějí ztrácet čas zbytečně, je tu nový příruční vysavač KÄRCHER WD 1 Battery, speciálně vyvinutý pro rychlé čištění všech druhů nečistot.

Vysávat nezávisle na přípojce elektrické energie? Uklidit velké množství nejrůznějších nečistot? S novým vysavačem KÄRCHER WD 1 Battery není žádný problém!

Multifunkční a nezávislý čistič

WD 1 Battery 5 300x199
Bateriově poháněný
a tudíž bezdrátový univerzální pomocník si poradí s jemným prachem, hrubými nečistotami i tekutinami.

Vydrží vysávat na jedno nabití až 10 min a v případě, že ještě nemáte hotovo, baterii lze jednoduše vyměnit a pokračovat v práci. Stav baterie lze sledovat na LCD displeji, který zobrazuje zbývající čas.

WD 1 Battery 8 300x199
Vysavač KÄRCHER WD 1 Battery lze samozřejmě použit i když potřebujete uklidit v garáži, nebo okolo domu. 

Příslušenství lze uložit bezpečně na vysavač a je v případě potřeby okamžitě k dispozici. Na praktickou odkládací plochu na vrchní části hlavy vysavače lze odložit např. nářadí.

WD 1 Battery 300x216
Funkce fukar
je velice užitečná na čištění zahrady od listí a těžko přístupných míst od prachu a jiného nepořádku.

Nově koncipovaná sací hadice přístroje a rovněž nově vyvinutá podlahová hubice na klipsy se 2 gumovými a 2 kartáčovými pásky umožňují účinné zachycení nečistot všeho druhu.

WD 1 Battery 10 300x200
Robustní a odolná
proti nárazům plastová nádoba o objemu 7 l disponuje uzavíracím systémem Pull & Push pro snadné, rychlé a bezpečné otevíraní a zavírání nádoby.

Na spodní straně sací hlavy je umístěna filtrační patrona na filtrování nečistot, uvnitř které je mechanický plovák, jenž při maximálním množství kapaliny přeruší saní a nádoba se tak nemůže přeplnit. Filtrační patrona umožňuje vysávání suchých a mokrých nečistot bez výměny filtru.

Ergonomická rukojeť a kompaktní rozměry usnadňují manipulaci s vysavačem.

 

Výměnná lithium-Iontová baterie 18 V a rychlonabíječka jsou součásti dodávky.

Vysavač KÄRCHER WD 1 Battery e-shop >>