info@satter.cz

222 782 702, 222 781 750

Samoobsluzny_VT_cistic

Můžete si vybrat z několika možností

Máte špinavé auto a řešíte problém, kde svého miláčka dobře, levně a bezpečně umýt? Zda dojet do portálové myčky s kartáči, využít službu ručního mytí nebo si auto umýt doma na dvorku sám? My Vám představíme další možnosti.

Číst dál...

Mycí boxy KÄRCHER

Montované stavby autoumýváren

Stavby autoumýváren jsou navrhovány a vyráběny jako jednoduché montované, žárově zinkované konstrukce. Způsobem opláštění a provedení jsou vyráběny pro celoroční provoz, s využitím sendvičových tepelně izolačních panelů, případně jiných konstrukčních oplášťovacích prvků. Jedná se o materiály s vysokou životností, výbornými tepelně izolačními vlastnostmi a jednoduchou údržbou.

Číst dál...

Ikona-automytiPřehled výrobků pro mytí vozidel

Sestavili jsme pro vás katalog produktů značky KÄRCHER a dalších výrobců speciálně určených k mytí jak osobních, tak i užitkových vozidel včetně přehledného ceníku.

Tyto čisticí stroje a zařízení, čisticí prostředky a další výrobky můžete objednat buď přímo v našem internetovém obchodě nebo při osobně návštěvě prodejny Satter Clean 2000, s.r.o., případně nás také můžete kontaktovat na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Pdf Small Katalog v PDF formátu ke stažení (PDF 2,4 MB)

Číst dál...

Ruční čištění automobilů

Jsou to konkurenční nebo úplně odlišné služby?

Pro samoobslužné ruční mytí představuje konkurenci mytí s obsluhou, které je v Česku velice rozšířené. Podle odborníků ruční mytí vozidel za pomoci vyškoleného personálu je zcela odlišnou službou pro zákazníka než samoobslužné mytí v mycím boxu.

Číst dál...