info@satter.cz

222 782 702, 222 781 750

Vysavač KÄRCHER T 12/1

První dojem platí

Program KÄRCHER pro úklid a čištění v oboru pohostinství

První dojem platí - nikde neplatí toto okřídlené rčení tak jako v hotelech a pohostinství. Již při parkování a na recepci by si hosté měli všimnout: Zde se čistota píše velkým písmem.

Číst dál...

BD 80 120 W

Od profesionálů pro profesionály

Nabídka firmy KÄRCHER pro úklidové firmy

Firma KÄRCHER - jeden z největších výrobců čisticích strojů na světě - nabízí širokou paletu kvalitních výrobků pro ÚKLIDOVÉ FIRMY. Profesionálové, které hledají kvalitní stroje pro snadné čištění s dobrou cenu v poměru k výkonu najdou u teto firmy vše co potřebují.

Číst dál...

B 40 W 720x260

Špína nezná otevírací dobu

Dobře vedená prodejna znamená vždy také udržovanou prodejnu

Nejčerstvější zboží nebo nejlepší ceny, nejširší sortiment nebo nejpříjemnější pracovníci – vaši zákazníci mají spoustu důvodů, proč chodí do vaší prodejny. Čistota je jedním z nich!

Číst dál...

B 60.10 1

Perfektní hygiena s nejvyšší efektivností

Profesionální čisticí systém pro zdravotnická zařízení

Každodenní provoz vytížených zdravotnických zařízení neodmyslitelně spojen s udržováním nejvyšších standardu hygieny a také efektivity práce. Zásadní roli hraji údržbové čištění, které zabraňuje šíření chorobotvorných infekcí a přenášení bakterií a musí být prováděno s optimální péči a důkladností.

Číst dál...

service station 720x260

Tankujte čistě!

Skvělé služby pro vaši čerpací stanici

Provoz moderních čerpacích stanic prošel výraznou změnou. Od pouhého prodeje paliva k bohaté nabídce služeb: počínaje prodejnou, která bývá často otevřená 24 hodin denně, přes občerstvení s nabídkou čerstvých jídel až po mytí vozidel.

Číst dál...

B 40 W autosalon720x260

Čistota přeje obchodu

KÄRCHER nabízí ideální řešení pro úklid Vašeho autosalonu, autoservisu i dílny

Každý, kdo pracuje v autosalonu, autoservisu nebo autodílně, ví: čistá auta se v čistém prostředí jednoduše lépe prodávají i opravují. KÄRCHER sestavil kompletní program strojů určených právě pro Váš obor.

Číst dál...

BR 45.22 720x260

Špičkový výkon – na všech plochách

Efektivní řešení pro dokonalou čistotu

I přes všeobecné pozitivní obchodní vyhlídky stojí dnes před úklidovými firmami mnohé výzvy: větší konkurence, stoupající tlak na náklady a dále nové oblasti a metody čištění. Proto je zapotřebí optimální management a spolehlivý partner.

Číst dál...

VT profi 720x260

Aby špína nebyla nezbytnou součástí stavby

Čistá řešení pro nejnáročnější podmínky

Stavební průmysl a řemeslná výroba se musí denně vyrovnávat s nejnáročnějšími pracovními podmínkami – a to při vysokém tlaku na snižování nákladů a nedostatku času. Těmto výzvám se musí přizpůsobit i čištění.

Číst dál...

agriculture720x260

Čistá řešení pro větší úspěch

Téměř nikde nehraje čistota tak důležitou roli jako ve výrobě potravin

KÄRCHER nabízí zemědělcům profesionální čisticí systém, který splní veškerá přání ohledně efektivity, hospodárnosti a čisticího výkonu, ať se jedná o stroje, stáje, jiné budovy nebo zařízení.
Číst dál...

potravinarsky prumysl 720x260

Dokonalá řešení pro perfektní čistotu

Vyhoví i těm nejpřísnějším předpisům

Výroba potravin podléhá přísným hygienickým předpisům, které platí jak pro vlastní výrobní prostory tak také pro prostory, ve kterých probíhají procesy předcházející výrobě a následné procesy.

Číst dál...

wash center 720x260

Stále více oblíbenější!

Pokud provozujete centrum samoobslužných mycích boxů nebo se rozhodujete pro jejich vybudování, právě pro Vás je určen následující článek.

Instalace mycích boxů není příliš složitá a navíc se nejedná o příliš drahou záležitost. Jednoduchost a provedení montovaných staveb těchto mycích boxů předurčuje jejich vysokou životnost.

Číst dál...