agriculture720x260

Čistá řešení pro větší úspěch

Téměř nikde nehraje čistota tak důležitou roli jako ve výrobě potravin

KÄRCHER nabízí zemědělcům profesionální čisticí systém, který splní veškerá přání ohledně efektivity, hospodárnosti a čisticího výkonu, ať se jedná o stroje, stáje, jiné budovy nebo zařízení.

Moderní zemědělství je náročné z hlediska času i nákladů. Používané stroje, přístroje a další zařízení představují vysoké investice, které se vyplatí pouze tehdy, když fungují pokud možno bez problémů řadu let. Efektivita a čistota jsou proto v zemědělství nejdůležitějšími faktory pro trvalý úspěch.

KÄRCHER řešení pro Vás: výkonné vysokotlaké čističe bez ohřevu a s ohřevem, zametací stroje, mokro-suché vysavače a vysavače pro suché vysávání, s bohatým příslušenstvím, podlahové mycí stroje s odsáváním a speciální čisticí prostředky vyvinuté ve vlastních laboratořích KÄRCHER.


» Velká stáj nemusí vždy nutně znamenat více práce «VT čističe

 Pravidelné důkladné čištění a dezinfekce stájí jsou bezpodmínečně nutné, aby byla zvířata chráněna před choroboplodnými zárodky a škůdci. Proto má KÄRCHER v sortimentu vysokotlaké čističe, které se rychle a efektivně vypořádají i s velkým množstvím špíny.

Aby byla nabídka kompletní, je zde sortiment příslušenství přizpůsobený pro příslušná použití – nástavec s rotační tryskou, trojitá tryska nebo čistič ploch. Zajistíte tak nejen dokonalejší hygienu ve stáji a lepší zdraví dobytka, nýbrž i zkrátíte dobu čištění a snížíte užívání drahých léků.

Čím vyšší je teplota vody, se kterou čistíte stáje a boxy pro zvířata, tím vyšší je bakteriologický čisticí účinek. Přidáním čisticích prostředků a následujícími dezinfekčními opatřeními dosáhnete dokonce čistoty zcela bez choroboplodných zárodků! Nejprve vyčistěte povrchy pomocí KÄRCHER RM 31 ASF. Pomocí dezinfekčního prostředku KÄRCHER RM 735 poté dosáhnete vydezinfikovaných povrchů a ochrany zvířat.

 

» Chci produkovat mléko – a nikoli choroboplodné zárodky «Zemedelstvi_staje_4

Hygiena je v místnosti na zpracování mléka a u dojicího zařízení požadavek s nejvyšší prioritou. Stejně tak vysoké jsou proto požadavky na každodenní udržovací čištění a týdenní základní čištění. Nezáleží na tom, zda se jedná o nádoby, drobné součásti nebo větší plochy: všude je vyžadována maximální čistota.

Vysokotlaké čističe bez ohřevu KÄRCHER dokazují právě v této oblasti s mimořádně vysokými nároky na čistotu svou profesionální třídu a výkonnost. Důkladně odstraní jakýkoli druh nečistot – od podestýlky přes výkaly až po zbytky mléka – a rychle dosáhnou hygienicky nezávadného výsledku.

Dezinfekční prostředky KÄRCHER jsou speciálně vyvinuty pro použití v potravinářské oblasti a lze je použit jak s vysokotlakými čističi, tak s podlahovými mycími stroji.

 

» Čisté sudy – špičková vína «Zemedelstvi_vinarstvi

S novým zařízením KÄRCHER BC 14/12 na čištění sudů je čistota pro kvalitní víno zajištěna během pouhých 36 sekund.

V kombinaci s vysokotlakým čističem KÄRCHER se zařízení na čištění sudů s odsáváním postará o jednoduché čištění dřevěných sudů. Použitou vodu lze odsát jednoduchým stisknutím páčky. Sudy lze znovu použít ihned po čištění.

 

» Na mém statku musí být vidět, že se zde vyrábí potraviny «Zemedelstvi_stroj

Udržovaný statek s čistými stájemi a hospodářskými budovami pomáhá předcházet úrazům a vytváří tak celkově lepší atmosféru. Protože statky jsou různě velké, máte k dispozici sortiment zametacích strojů a vysokotlakých čističů KÄRCHER přesně přizpůsobených podle vašich potřeb. S malými náklady tak dosáhnete i u rozsáhlých statků potřebné čistoty – a kromě toho budete udržovat hodnotu své budovy.

Každý si vybere přesně ty pravé stroje pro perfektní výsledky.

Ručně vedené zametací stroje KÄRCHER rychle a spolehlivě odstraní nečistoty jakéhokoli druhu. Likvidaci nečistot usnadňuje vyjímatelná nádoba na zametené nečistoty.

Ručně vedené zametací stroje KÄRCHER s pojezdem jsou ideální pro čistění uvnitř i venku. Jsou tiché, snadno ovladatelné a robustní a spojují tak jednoduchou obsluhu s dlouhou životností a skýtají perfektní výsledky zametání.

Velký přínos v hospodárnosti prokazují zametací stroje KÄRCHER již na menších plochách. Zvyšují totiž efektivitu a komfort; např. díky sériovému postrannímu zametacímu kartáči, který vymete i kanály, rohy a výstupky.

Správné čištění fasádFasady_mech

Vysokotlaké čističe KÄRCHER představují správné řešení pro pravidelné základní čištění fasád. Pro odstraňování úporných nečistot s obsahem oleje, resp. tuku, doporučujeme použít stroje s ohřevem a příslušné čisticí prostředky.

 

» Proti nepořádku v interiéru pomůže jediné – rychle zase uklidit «

br 30 4

Na statku na člověka nečeká jen spousta práce, nýbrž i spousta nepořádku. Obytné, pracovní a prodejní prostory je třeba udržovat v čistotě s co možná nejmenší námahou, aniž by přitom člověk ztrácel drahocenný čas. Důmyslný sortiment vysavačů, parních čističů a mokro-suchých vysavačů pomůže vám s údržbou prostor v domě, obchodě i kanceláři.

vysavači KÄRCHER, lze z vysávaného povrchu uvolnit a vysát i ulpívající drobné nečistoty jako nitě nebo vlasy.

Podlahové mycí stroje jednoduše vyčistí všechna špatně přístupná a malá místa bez větší námahy.

Parní čističe KÄRCHER prokazují svou výkonnost mimořádně působivě na podlahách a všech tvrdých plochách – jako jsou okna, armatury, sprchové kouty, dlaždice, digestoře a varné desky. Vše bude hygienicky čisté – zcela bez chemie.

Puzzi 8 1 1Extraktory (tepovače) KÄRCHER zajišťují důležité základní čištění veškerých textilních povrchů –
od koberců až po čalounění nábytku. Jednoduché přepínání ze suchého na mokré čištění.

Mokro-suché vysavače KÄRCHER jsou efektivní a pohodlné. Bez výměny filtru můžete přecházet mezi mokrým a suchým vysáváním. Bez problémů lze vysát a stejně tak jednoduše zlikvidovat i větší množství špinavé kapaliny.

 


Zdroj: KÄRCHER spol. s r.o.