info@satter.cz

prodejna: 724 041 120 | SERVIS: 725 382 291

agriculture720x260

Čistá řešení pro větší úspěch

Téměř nikde nehraje čistota tak důležitou roli jako ve výrobě potravin

KÄRCHER nabízí zemědělcům profesionální čisticí systém, který splní veškerá přání ohledně efektivity, hospodárnosti a čisticího výkonu, ať se jedná o stroje, stáje, jiné budovy nebo zařízení.

Moderní zemědělství je náročné z hlediska času i nákladů. Používané stroje, přístroje a další zařízení představují vysoké investice, které se vyplatí pouze tehdy, když fungují pokud možno bez problémů řadu let. Efektivita a čistota jsou proto v zemědělství nejdůležitějšími faktory pro trvalý úspěch.

KÄRCHER řešení pro Vás: výkonné vysokotlaké čističe bez ohřevu a s ohřevem, zametací stroje, mokro-suché vysavače a vysavače pro suché vysávání, s bohatým příslušenstvím, podlahové mycí stroje s odsáváním a speciální čisticí prostředky vyvinuté ve vlastních laboratořích KÄRCHER.


» Velká stáj nemusí vždy nutně znamenat více práce «VT čističe

 Pravidelné důkladné čištění a dezinfekce stájí jsou bezpodmínečně nutné, aby byla zvířata chráněna před choroboplodnými zárodky a škůdci. Proto má KÄRCHER v sortimentu vysokotlaké čističe, které se rychle a efektivně vypořádají i s velkým množstvím špíny.

Aby byla nabídka kompletní, je zde sortiment příslušenství přizpůsobený pro příslušná použití – nástavec s rotační tryskou, trojitá tryska nebo čistič ploch. Zajistíte tak nejen dokonalejší hygienu ve stáji a lepší zdraví dobytka, nýbrž i zkrátíte dobu čištění a snížíte užívání drahých léků.

Čím vyšší je teplota vody, se kterou čistíte stáje a boxy pro zvířata, tím vyšší je bakteriologický čisticí účinek. Přidáním čisticích prostředků a následujícími dezinfekčními opatřeními dosáhnete dokonce čistoty zcela bez choroboplodných zárodků! Nejprve vyčistěte povrchy pomocí KÄRCHER RM 31 ASF. Pomocí dezinfekčního prostředku KÄRCHER RM 735 poté dosáhnete vydezinfikovaných povrchů a ochrany zvířat.

 

» Chci produkovat mléko – a nikoli choroboplodné zárodky «Zemedelstvi_staje_4

Hygiena je v místnosti na zpracování mléka a u dojicího zařízení požadavek s nejvyšší prioritou. Stejně tak vysoké jsou proto požadavky na každodenní udržovací čištění a týdenní základní čištění. Nezáleží na tom, zda se jedná o nádoby, drobné součásti nebo větší plochy: všude je vyžadována maximální čistota.

Vysokotlaké čističe bez ohřevu KÄRCHER dokazují právě v této oblasti s mimořádně vysokými nároky na čistotu svou profesionální třídu a výkonnost. Důkladně odstraní jakýkoli druh nečistot – od podestýlky přes výkaly až po zbytky mléka – a rychle dosáhnou hygienicky nezávadného výsledku.

Dezinfekční prostředky KÄRCHER jsou speciálně vyvinuty pro použití v potravinářské oblasti a lze je použit jak s vysokotlakými čističi, tak s podlahovými mycími stroji.

 

» Čisté sudy – špičková vína «Zemedelstvi_vinarstvi

S novým zařízením KÄRCHER BC 14/12 na čištění sudů je čistota pro kvalitní víno zajištěna během pouhých 36 sekund.

V kombinaci s vysokotlakým čističem KÄRCHER se zařízení na čištění sudů s odsáváním postará o jednoduché čištění dřevěných sudů. Použitou vodu lze odsát jednoduchým stisknutím páčky. Sudy lze znovu použít ihned po čištění.

 

» Na mém statku musí být vidět, že se zde vyrábí potraviny «Zemedelstvi_stroj

Udržovaný statek s čistými stájemi a hospodářskými budovami pomáhá předcházet úrazům a vytváří tak celkově lepší atmosféru. Protože statky jsou různě velké, máte k dispozici sortiment zametacích strojů a vysokotlakých čističů KÄRCHER přesně přizpůsobených podle vašich potřeb. S malými náklady tak dosáhnete i u rozsáhlých statků potřebné čistoty – a kromě toho budete udržovat hodnotu své budovy.

Každý si vybere přesně ty pravé stroje pro perfektní výsledky.

Ručně vedené zametací stroje KÄRCHER rychle a spolehlivě odstraní nečistoty jakéhokoli druhu. Likvidaci nečistot usnadňuje vyjímatelná nádoba na zametené nečistoty.

Ručně vedené zametací stroje KÄRCHER s pojezdem jsou ideální pro čistění uvnitř i venku. Jsou tiché, snadno ovladatelné a robustní a spojují tak jednoduchou obsluhu s dlouhou životností a skýtají perfektní výsledky zametání.

Velký přínos v hospodárnosti prokazují zametací stroje KÄRCHER již na menších plochách. Zvyšují totiž efektivitu a komfort; např. díky sériovému postrannímu zametacímu kartáči, který vymete i kanály, rohy a výstupky.

Správné čištění fasádFasady_mech

Vysokotlaké čističe KÄRCHER představují správné řešení pro pravidelné základní čištění fasád. Pro odstraňování úporných nečistot s obsahem oleje, resp. tuku, doporučujeme použít stroje s ohřevem a příslušné čisticí prostředky.

 

» Proti nepořádku v interiéru pomůže jediné – rychle zase uklidit «

br 30 4

Na statku na člověka nečeká jen spousta práce, nýbrž i spousta nepořádku. Obytné, pracovní a prodejní prostory je třeba udržovat v čistotě s co možná nejmenší námahou, aniž by přitom člověk ztrácel drahocenný čas. Důmyslný sortiment vysavačů, parních čističů a mokro-suchých vysavačů pomůže vám s údržbou prostor v domě, obchodě i kanceláři.

vysavači KÄRCHER, lze z vysávaného povrchu uvolnit a vysát i ulpívající drobné nečistoty jako nitě nebo vlasy.

Podlahové mycí stroje jednoduše vyčistí všechna špatně přístupná a malá místa bez větší námahy.

Parní čističe KÄRCHER prokazují svou výkonnost mimořádně působivě na podlahách a všech tvrdých plochách – jako jsou okna, armatury, sprchové kouty, dlaždice, digestoře a varné desky. Vše bude hygienicky čisté – zcela bez chemie.

Puzzi 8 1 1Extraktory (tepovače) KÄRCHER zajišťují důležité základní čištění veškerých textilních povrchů –
od koberců až po čalounění nábytku. Jednoduché přepínání ze suchého na mokré čištění.

Mokro-suché vysavače KÄRCHER jsou efektivní a pohodlné. Bez výměny filtru můžete přecházet mezi mokrým a suchým vysáváním. Bez problémů lze vysát a stejně tak jednoduše zlikvidovat i větší množství špinavé kapaliny.

 


Zdroj: KÄRCHER spol. s r.o.