info@satter.cz

222 782 702, 222 781 750

Spokojenost zákazníků má pro firmu KÄRCHER prvořadý význam.

Spolehlivy_partnerVšichni profesionálové kladou na svého dodavatele čisticích systému ty nejvyšší nároky, očekávají odbornou expertízu ve spojení s aplikačním know-how a vysokou odbornou kompetenci v oblasti poradenství.

Číst dál...

Alfred_Kaercher_180

Síla, kvalita, inovace

Jméno společnosti KÄRCHER je synonymem síly, kvality a inovace celosvětového formátu již dlouhých 75 let.

Počátky firmy KÄRCHER sahají až do roku 1935, kdy Alfred Kärcher položil v německém městečku Bad Cannstadt základy nynější renomované mezinárodní firmy Alfred KÄRCHER GmbH. V současné době se firma řadí mezi největší výrobce čisticí a úklidové techniky na světě.

Číst dál...

Profi 720x220

Pro náročné úkoly čištění

Na celém světě je firma KÄRCHER uznávaným specialistou pro náročné úkoly čištění. V zemědělství a automobilovém průmyslu, v pohostinství, v obcích při čištění budov právě tak jako při profesionálním používání a v průmyslu.

Číst dál...

Parni cisteni1

Proč pára vůbec čistí?

Při běžném čištění jsou nečistoty odstraněny často pouze na povrchu. Ohřátá vodní pára pronikne do jemných spár mezi nečistoty a povrch a uvolní tak i silně ulpívající částečky nečistot.

Číst dál...

VT cistice Karcher

Proč vůbec čistit vysokým tlakem?

Každý majitel domu a zahrady, který už někdy čistil silně znečištěné chodníkové dlaždice, zná omezený a velmi slabý čisticí výkon zahradní hadice.

Číst dál...

NT 40.1 Te 720x260px

Vysavače pro mokré a suché nečistoty

Ve stavebním průmyslu a řemesle vznikají den co den nejrůznější nečistoty. Jemný prach, hrubé nečistoty, kapaliny, oleje, maziva, granulát, kovové třísky nebo dřevené piliny - tak rozdílné, jako jsou úkoly čištění, tak charakteristické jsou také požadavky, na které je nutno brat zřetel.

Číst dál...

Zavlazovani 720x260px

Využijte smysluplně každou kapku vody

Voda je hodnotný přírodní zdroj, který je třeba šetřit a chránit. Společnost KÄRCHER ze svého přesvědčení nabízí celou řadu rafinovaných a vzájemně přizpůsobených řešení, díky kterým mohou zahrady vzkvétat, avšak současně šetří nezbytné zdroje a životní prostředí.

Číst dál...

Karcher VC 5

Vhodné pro každou domácnost

V široké nabídce vysavačů od firmy KÄRCHER najdete kvalitní a spolehlivé přístroje pro každé použití. Můžete si vybírat ze strojů nejrůznějších velikostí, výkonu a vybavení, které jsou vhodné do bytu, garáže, sklepa, dílny a pří renovačních pracích.

Číst dál...