info@satter.cz

prodejna: 724 041 120 | SERVIS: 725 382 291

T 9.1 720x260px

Vysavače pro profesionální údržbové čištění

Profesionální vysavače suchých nečistot KÄRCHER byly vyvinuty pro potřeby hotelů, kanceláří, maloobchodu a profesionálních úklidových firem. Pro nejrůznější čištění, při kterém záleží na plošném výkonu a flexibilitě a zároveň na přizpůsobení nejrůznějším podlahovým krytinám.

 

Kartáčové kobercové vysavače KÄRCHER jsou ideální pro rychlé čištění kobercových podlah v hotelích, kancelářích, autosalónech, apod.


Profesionální vysavače suchých nečistot pro pohodlnou práci

Vysavače KÄRCHER pro vysávání suchých nečistot vznikají v rámci vzájemného dialogu s profesionály z oboru. Profesionály, jako jste vy, kteří přesně vědí, co je a co není smysluplné. Profesionální vysavače KÄRCHER jsou plné inteligentních detailních řešení, která do značné míry usnadňují každodenní pracovní úkony.

Půjčovna vysavačů >>

T 12 1 ecoefficiency hotel

Například vysavač KÄRCHER T 12/1 eco!efficiency přesvědčivě dokazuje, že ekologie a efektivita mohou být dvěma stranami téže mince. Vysavač disponuje plnou čisticí sílou při spotřebě elektrické energie nižší o 40 % a k tomu navíc o 5 dB (A) tišším provozem – to představuje přesně čtvrtinu hlučnosti.

Akumulátorové vysavače KÄRCHER jsou napájene ze sítě 230 V nebo akumulátory a pracují tak výjimečně dlouhou dobu na jedno nabití baterie a zcela nezávisle na el. síti. Rychlonabíječka a výměnná baterie, která je součástí dodávky, umožňují pracovat bez omezení.

Šestinásobný filtrační systém s třívrstvým vliesovým sáčkem, permanentním hlavním filtrem, ochranným filtrem motoru a výfukovým/HEPA filtrem zajišťuje stupeň odloučení až 99,997 % pro optimální odloučení v kvalitě HEPA.

Vliesové filtry KÄRCHER zajišťují vyšší a konstantnější sací sílu než běžné filtry. V porovnání s obvyklými papírovými filtračními sáčky přesvědčí schopností pojmout až dvojnásobné množství prachu a o 10 % lepším stupněm odlučování. Vliesové filtry KÄRCHER jsou mimořádně odolné vůči protržení, a proto nezničitelné při vysávání předmětů s ostrými hranami, např. štěrku, nebo kancelářských svorek. Vyznačují se dlouhou životností a snižují náklady.

Profesionální vysavače KÄRCHER v nabídce:

- T 7/1 Classic
- T 8/1 - přenosný vysavač
- T 10/1
- T 10/1 Adv
- T 10/1 Adv Hepa
- T 11/1 Classic
- T 11/1 Classic Hepa
- T 12/1
- T 12/1 eco!efficiency
- T 15/1 Hepa
- T 9/1 Bp - bateriový vysavač
- BVL 5/1 Bp - bateriový zádový vysavač
- BVL 5/1 Bp Pack - bateriový zádový vysavač včetně baterie a nabíječky


Profesionální kartáčové vysavače na koberce

Kartáčové vysavače na koberce kombinují sací výkon s elektricky poháněným kartáčem. Kobercová vlákna se narovnají , a tak se vysavač lehce dostane na částečky nečistot. Daleko efektivněji se tak odstraní úporné nečistoty, jako jsou vlákna nebo vlasy, a koberec bude znovu vykartáčovaný.

Kartacovy vysavac CV 48 2

- Jednomotorové kartáčové vysavače KÄRCHER

Jednomotorové kartáčové vysavače disponují řadou praktických detailů:   
- pružnou sací hadici, kterou snadno vyjmete a tak lehce a bez námahy odstraníte problém např. s ucpáním;
- inovační, patentovanou rozběhovou spojkou, která chrání celou kartáčovou hlavu před přetížením a tak zaručuje delší životnost vysavače.

- CV 30/1 

Dvoumotorové kartáčové vysavače KÄRCHER

Dvoumotorové kartáčové vysavače na koberce se značnou pracovní šířkou zajišťují důkladnou čistotu na velkých plochách v obchodech, kancelářích, hotelech či restauracích.

Vylepšení:
- ochrana proti přetížení kartáče;
- signalizační kontrolka indikuje, kdy by mělo být pozměněno nastavení válcového
kartáče, aby se dosahovalo ideálního výsledku čištění;
- žlutý kabel Highflex je mimořádně pružný a odolný proti roztržení i překroucení, a tak se vyrovná s každým překroucením i natažením.

- CV 38/2
- CV 38/2 Adv
- CV 48/2 
CV 48/2 Adv

Kartáčový Step-on vysavač KÄRCHER

Velkokapacitní, kartáčovací Step-on vysavač pro velké plochy. Stroj je velice kompaktní a obratný, vejde se do každého výtahu - výhoda pro čištění vícepatrových budov. S protiběžně rotujícími válcovými kartáči, postranními kartáči, sací trubkou a filtrem HEPA (volitelné příslušenství) je ideální pro textilní podlahové krytiny a tvrdé plochy. Nabíjení baterie probíhá ve stroji.

- CV 60/1 RS Bp Pack
- CVS 65/1 Bp
- CVS 65/1 Bp Pack


Zdroj: KÄRCHER.cz
Aktualizováno: 13.06.2024