info@satter.cz

222 782 702, 222 781 750

VC 3 720x260

Úsporné čištění, vhodné pro alergiky

Bezsáčkové vysávání má nesporné výhody oproti klasickému používání vysavačů s filtračními sáčky. Zaprvé vysavač můžete pokaždé vyčistit od vysátého prachu a nečistot, což zamezuje nepříjemným zápachům z vysavače a množení bakterií. Zadruhé šetříte nemalé finanční prostředky a svůj čas na dokupování filtračních sáčků nebo filtrů.

Číst dál...

SC_1040

Pro lepší výsledky čištění s nižšími náklady

V současné době stále více roste potřeba udržování nejvyšších hygienických norem s co nejnižšími náklady. Tento trend můžeme zaznamenat nejenom v  obchodech, kuchyních, ale i hotelech, nemocnicích, školách apod. a také domácnostech. Řešením problému muže být používání technologii parního čističe pro jeho účinnost a současně nízkou spotřebu vody a čisticích prostředků.

Tipy použití parního čističe (PDF 1,13 MB)                  

Číst dál...

Parni vysavac Karcher SV 7 720x260

Čištění párou, vysávání a vysušení v jednom kroku

Při vysávání nečistot a drobků také lze zároveň provádět i vlhký úklid. Parní vysavače KÄRCHER spojují v sobě funkce parního čističe a vysavače pro vysávání mokrých nečistot, při čemž všechny tyto funkce se mohou provádět součastně.

Číst dál...

VT cistice hobby 720px

Použití vysokotlakého čističe KÄRCHER

Vynálezem vysokotlakého čističe v roce 1935 Alfred Kärcher se postaral o revoluční proměnu zvyklosti lidí v oblasti úklidu a čištění.

Vysokotlaké čističe jsou mnohostrannými pomocníky okolo domu a se zvláštním příslušenstvím se čističe stávají skutečnými multitalenty: otryskávání za mokra, čištění trubek a kanalizace, čištění teras nebo vyčerpání rybníčku a mnoho dalších možnosti použití.

ČÍST DÁL... >>

isolar 720px

KÄRCHER iSolar systém

Informace od výrobců solárních panelů o jejich naprosto bezúdržbovém provozu nejsou tak zcela pravdivé. Jako příklad uvedeme analýzu od společnosti Google, která zkoumala své vlastní solární panely. V rámci této analýzy byly zkoumány poklesy přísunu energie a pomocí selektivních testů – jednotlivé částí jejích solární elektrárny ošetřovali různým způsobem – se dospěli k závěru, že solární panely je potřeba čistit.

KÄRCHER iSolar - systém pro čištění solarních panelů >>

Číst dál...

Samoobsluz vysavac

Nový trend v mytí automobilů u nás

Samoobslužné mytí automobilů u nás zažívá v posledních letech nebývalý rozmach. Přitom v sousedních státech patří mycí boxy, u nichž si může motorista umýt svůj vůz, patří k běžným službám motoristické veřejnosti, která si chce rychle, levně a hlavně bez negativního vlivu na životní prostředí, umýt svůj automobil.

 

Číst dál...