info@satter.cz

prodejna: 724 041 120 | SERVIS: 725 382 291

Parní vysavače KÄRCHER

Parní čištění, vysávání, vytírání a sušení v jednom kroku

Parní vysavač KÄRCHER je revoluční zařízení, které kombinuje multifunkčnost a maximální pohodlí. Tento všestranný stroj spojuje výhody parních čističů se silnými stránkami suchých vysavačů, což vám umožní udržovat váš domov čistý rychle, pohodlně a bez použití chemie.

Při vysávání nečistot a drobků také lze zároveň provádět i vlhký úklid. Parní vysavač KÄRCHER SV 7 spojují v sobě funkce parního čističe a vysavače pro vysávání mokrých nečistot, při čemž všechny tyto funkce se mohou provádět součastně.

Parní vysavač KÄRCHER SV 7

Parní vysavač KÄRCHER SV 7: multifunkčnost a pohodlí v jednom

Maximálně univerzální přístroje s bohatým příslušenstvím Vám dovolí zajistit dokonalou čistotu v celé domácnosti. Jednoduše, pohodlně, s ekonomií času a bez chemických prostředků.

KÄRCHER SV 7 vám ušetří čas a úsilí. Vysaje drobky z podlahy, vytře vlhkým hadříkem a následně podlahu vysuší – a to vše v jediném kroku. S tímto parním vysavačem je úklid domácnosti snadný a efektivní a navíc není potřeba používat žádné čisticí prostředky.

Úklid kuchyní, koupelen a toalet se neomezuje jen na vnější čistotu. Horká pára, vyprodukovaná parním vysavačem KÄRCHER SV 7 zaručuje nejen zářící čistotou vzhled, ale i hygienickou čistotu vyčištěných povrchů.

Filtrace-parnich-vysavacu-KarcherAlergici se mohou volně nadechnout: parní vysavač KÄRCHER SV 7 je vybaven 4-násobnou filtrací a to při použití bez filtračního sáčku.

V průběhu vysávání prachu parní vysavač KÄRCHER SV 7 zároveň filtrují vzduch v místnosti. Nečistoty se spolehlivě zachycují vodním filtrem, a tak prach, pyl a jiné alergeny nemají šanci.

Prach zůstává ve vodním filtru a HEPA-filtr zadrží i ty nejemnější částice, které můžeme vdechnout. Vzduch, vycházející z přístroje, je tedy čistší než vzduch v místnosti.

Střídání operací vysávání vlhkých a suchých nečistot nevyžadují výměny filtru. Nasáté tekutiny se hromadí ve vodním filtru. Následující parní čištění vrátí podlahám lesk i bez únavné výměně znečištěných utěrek.

Inovativní technologická řešení:

Pistole vysavače zaručuje obzvlášť jednoduché ovládání všech funkcí přístroje. Síla vysávání (5 úrovní) se reguluje zmačknutím ovládače.

Stroj disponuje speciální dětskou pojistkou. Spotřeba páry se mění regulací na přístroji.

Nádrž na nečistoty se dá pro pohodlnější naplnění vodou nebo čištění velmi lehce odpojit od přístroje.

Parní vysavače KÄRCHER mají 7 funkcí:

- suché odsávání do vodní lázně
- parní čištění s vodním odsáváním
- parní čištění
- zvlhčování vzduchu
- osvěžovač vzduchu
- dezinfekční čištění
- likvidace prachových parazitů

Parní vysavač SV 7

Použití parních vysavačů KÄRCHER:

ČIŠTĚNÍ PODLAH

Parní podlahová hubice s funkcí sání se používá k vysávání suchých nečistot z podlah a odsávání páry z tvrdých podlah jako např. dlažby. Pomocí funkce sání páry lze také osvěžit koberce.

Pro různé použití jsou k dispozici různé nástavce: kartáčkové lamely, gumové stěrky nebo stěrky z tvrdé gumy.

OSTATNÍ ČIŠTĚNÍ TVRDÝCH PLOCH

Parní ruční hubice s funkcí sání se používá k čištění oken a všech rovných ploch, jako např. zrcadel, kuchyňského nábytku atd. I zde máte k dispozici různé nástavce: malá stírací guma, velká stírací guma a kartáčový věnec.

OSTATNÍ OBLASTI PRO POUŽITÍ

Tryska s bodovým paprskem a sací funkcí se používá k čištění těžce přístupných míst. Dodává se bez násad, s kulatým kartáčkem nebo prodloužením.

ŽEHLENÍ

Parní žehlička pro parní vysavač KÄRCHER SV 7 má speciální připojení a je vhodná k žehlení vícevrstvých látek.

Parní vysavač KÄRCHER SV 7

Parní vysavač KÄRCHER SV 7 je ideální volbou pro každého, kdo hledá účinné a pohodlné řešení pro úklid domácnosti. S jeho multifunkčností a pokročilými funkcemi se úklid stává rychlým a efektivním procesem, který zajistí, že váš domov bude vždy hygienicky čistý a zdravý.

Díky kombinaci parního čističe a suchého vysavače se parní vysavač KÄRCHER SV 7 postará o vše, od vysávání drobků po vysoušení podlahy, a to bez použití chemikálií. Svěřte svůj domov do rukou tohoto inovativního zařízení a užívejte si pohodlí a čistotu, kterou přináší.

Investujte do svého pohodlí a zdraví s parním vysavačem KÄRCHER SV 7!

Parní vysavače KÄRCHER e-shop >>

 


Zdroj: KÄRCHER.cz
Aktualizováno 21.6.2024