info@satter.cz

prodejna: 724 041 120 | SERVIS: 725 382 291

kb 5 header2

Komfort pro soukromého uživatele

Čisticí stroje KÄRCHER pro privátní uživatele přesvědčí komfortem, pohodlnou obsluhou, vysokou efektivností a dlouhou životností.

Vysokotlaké čističe a zametací stroje pro venkovní prostory, vysavače, paročističe, zařízení na čištění oken, podlah nebo koberců usnadňují dříve namáhavý úklid.

Vysokotlaké čističe KÄRCHER jsou již v mnoha domácnostech neodmyslitelnými pomocníky. Jsou univerzálně použitelné v domě, na dvoře, zahradě i při mytí vozidel a chrání přitom životní prostředí, neboť snižuje spotřebu vody a čisticích prostředků.

Parní čističe KÄRCHER umožňují čištění v kuchyni, koupelně a WC, oken a podlahy zcela bez použití chemie. A žehlicí stanice usnadňují navíc žehlení.

Program výrobků doplňuje široký sortiment čerpadel pro dům a zahradu a k tomu vhodné příslušenství pro zavlažování.


Zodpovědný vývoj produktů zn. KÄRCHER

Společnost KÄRCHER denně pracuje na zlepšování svých produktů a na vývoji řešení, jež budou šetrná vůči životnímu prostředí. Vysokotlaký čistič KÄRCHER tak například při čištění spotřebuje až o 80 % méně vody než zahradní hadice – a na přání může dokonce nasávat dešťovou vodu z alternativních zdrojů.

Vysoce účinné parní čističe KÄRCHER čistí bez chemických prostředků a spotřebují rovněž o 80 % méně vody než běžné postupy čištění.

Zahradní hadice KÄRCHER PrimoFlex® neobsahují ftaláty.

Čisticí prostředky KÄRCHER šetrné k životnímu prostředí splňují veškeré zákonné požadavky ohledně schopnosti biologického odbourání. Volba surovin probíhá za přísného zohlednění aspektů ochrany životního prostředí, které jsou soustavně přehodnocovány.

Již po mnoho let používá společnost KÄRCHER co nejmenší počet konstrukčních dílů. Neboť menší počet součástek znamená menší spotřebu materiálu, nižší hmotnost, menší spotřebu energie a tedy menší zatížení životního prostředí. Dnes mají stroje v průměru o 20 % méně součástek než srovnatelné produkty jiných výrobců, a současně jsou vybavené technickými vymoženostmi, jako například dávkování čisticích prostředků nebo čištění filtru. Veškeré stroje KÄRCHER se vyznačují vysokou úrovní recyklovatelnosti, která leží zpravidla nad 90 %, a nabízejí vysoký standard z hlediska kvality, dodávky náhradních dílů a možnosti oprav - ideální předpoklady pro dlouhou životnost strojů.


Video ukázky čisticích strojů KÄRCHER >>


Vysokotlake_cistice_X-Range

Nabízíme veškerý sortiment výrobků KÄRCHER pro dům a zahradu

- Vysokotlaké čističe
- Parní čističe
- Vysavače
- Aku stěrka na okna
- Čističe koberců
- Zametací stroje
- Čisticí prostředky
- Zahradní program


Zdroj: KÄRCHER spol. s r.o.