info@satter.cz

prodejna: 724 041 120 | SERVIS: 725 382 291

service station 720x260

Tankujte čistě!

Skvělé služby pro vaši čerpací stanici

Provoz moderních čerpacích stanic prošel výraznou změnou. Od pouhého prodeje paliva k bohaté nabídce služeb: počínaje prodejnou, která bývá často otevřená 24 hodin denně, přes občerstvení s nabídkou čerstvých jídel až po mytí vozidel.

To jsou speciální služby, které vyžadují speciální úklid a údržbu, aby se k vám zákazníci rádi vraceli.

KÄRCHER nabízí pro všechny tyto oblasti vhodná řešení a je tak přesně tím pravým partnerem pro požadavky na čištění čerpací stanice.

KÄRCHER  - váš partner pro čistou čerpací stanici

Firma KÄRCHER je na celém světě známá vynikající kvalitou a schopností inovativního vývoje. Díky těmto vlastnostem představuje firma KÄRCHER zdatného partnera v otázkách čistoty, partnera, na kterého se můžete obrátit se všemi otázkami ohledně čištění.

Kromě čisticích strojů pro čištění čerpacích stanic nabízíme také vhodné čisticí prostředky a odpovídající zařízení na úpravu vody. Nabídku pro čištění dotváří i odpovídající příslušenství. Vše navzájem perfektně přizpůsobené pro ještě efektivnější práci.

KÄRCHER představuje vyspělou, kvalitní německou techniku, kterou se můžete lišit od konkurence na trhu čerpacích stanic. S výrobky KÄRCHER zaručíte svým zákazníkům excelentní a zároveň efektivní výsledek čištění. Kromě toho si firma KÄRCHER uvědomuje mimořádný tlak na náklady při provozu čerpací stanice, a dbá proto na optimální poměr ceny a výkonu.


Čisticí stroje KÄRCHER pro prodejnu čerpací stanice

Čistota zvyšuje obrat

 

NT 27.1 Me 1 Moderní čerpací stanice představují v současné době centra služeb, která lidé rádi vyhledávají ve chvíli, kdy už mají místní obchody zavřeno. Jako důležitý zdroj příjmů se osvědčily prodejny, které vyžadují mimořádnou údržbu.
service station1 Pekárna, občerstvení, pokladna nebo WC: spousta prostorů, kam přichází zákazník a které lze se stroji KÄRCHER neustále udržovat v čistotě. Ať se jedná o čištění silně frekventovaných podlah, hygienické odstraňování znečištění potravinami v pekárně nebo čištění sanitárních a kancelářských prostorů.

 

- Podlahové mycí stroje - důkladné a rychlé
- Vysavače - výkonné a tiché, pro suché nebo mokré nečistoty
- Zametací stroje - kompaktní a komfortní


Čisticí stroje KÄRCHER pro čerpací prostor

Lákavá čistota v čerpacím prostoru

 

Cerpaci stanice 1 První dojem je důležitý. Vizitka čisté čerpací stanice – zářivá čistota především v čerpacím prostoru, se kterým přicházejí zákazníci při tankování do kontaktu nejdříve.
 Hotel venkovni prostor 4 Zajistěte si se stroji KÄRCHER ten nejlepší stav své čerpací stanice. Výkonné stroje zabezpečí hygienické čištění čerpacích stojanů, vozovku bez maziv a nebezpečí uklouznutí i perfektně zametené ostatní plochy. Zákazníci se tak budou na vaši čerpací stanici rádi vracet.

 

- Vysokotlaké čističe bez ohřevu - mobilní siláci pro každodenní čištění
- Vysokotlaké čističe s ohřevem - maximálně výkonné stroje
- Zametací stroje - flexibilní a důkladné stroje , které šetří čas a námahu
- Podlahové mycí stroje - jednoduše ovladatelné, mobilní a výkonné stroje


Čisticí stroje KÄRCHER pro vozidla

Mytí automobilů - skvělá nabídka pro vaše zákazníky

 

Samoobs.vysavace1 Servis, který dnes zákazníci očekávají. Při čištění vozidel záleží v první řadě na perfektních výsledcích. Pro KÄRCHER to ale nejsou pouze nablýskaná auta zákazníků, nýbrž také skvělé obraty pro vás, provozovatele čerpací stanice.
Autosalon myti aut portalova mycka KÄRCHER stanovuje měřítka v konceptech čištění, které splňují veškeré požadavky. Bohatý sortiment výrobků zahrnuje vše od prostorově úsporného vysavače s jedním pracovním místem až po profesionálně vybavenou portálovou mycí linku.

 

- Samoobslužné vysavače - efektivní čištění interiérů
- Portálové myčky - strojové čištění pro vysoký les
- Samoobslužní mycí boxy - manuální čištění pro vysoký lesk


Čisticí stroje a prostředky KÄRCHER jako doplňkový obchod

Další příjem díky prodeji a půjčovně

Klíčová obchodní činnost čerpacích stanic se změnila z prodeje paliva na bohatou nabídku zákaznických služeb. Proto jsou doplňkové nabídky, jako např. půjčovna speciálních čisticích strojů pro soukromé použití, prodej čisticích prostředků a doplňkové nabídky čištění důležitou výhodou oproti konkurenci v tvrdém boji na trhu čerpacích stanic. KÄRCHER je se svou bohatou nabídkou výrobků a kvalitou čištění, kterou znají všichni zákazníci, první volbou pro výnosné nápady v oblasti doplňkových služeb.

- Čisticí prostředky KÄRCHER - výkonné a ekologické pro domácí použití
- Půjčovna čisticí strojů - extrémně silné stroje pro soukromé použití
          - čistice koberců a čalounění
          - podlahové mycí stroje
          - vysokotlaké čisticí stroje
          - vysavače na mokro-suché vysáváníZdroj: KÄRCHER spol. s.r.o.