info@satter.cz

prodejna: 724 041 120 | SERVIS: 725 382 291

Vysavač KÄRCHER T 12/1

První dojem platí

Program KÄRCHER pro úklid a čištění v oboru pohostinství

První dojem platí - nikde neplatí toto okřídlené rčení tak jako v hotelech a pohostinství. Již při parkování a na recepci by si hosté měli všimnout: Zde se čistota píše velkým písmem.

Od zametacích strojů s místem pro řidiče pro venkovní prostory až po extrémně tiché vysavače pro lobby – pro každý účel máme správný čisticí systém.

 

Intenzivní kontrola hygieny je v moderní gastronomii stále důležitější. Je nezbytná pro bezpečí a spokojenost Vašich hostů a stará se o dobré jméno Vaší firmy. Dodržováním vhodných technologických postupů prodloužíte i životnost zařízení a vybavení. Kdo myslí takto ekonomicky, investuje do čisticích systémů KÄRCHER – mají úspornou spotřebu, intuitivní obsluhu a dlouhou životnost.


Čisticí stroje KÄRCHER pro určité oblasti použití:

- Pro znečištěné kobercové plochy jsou ideální extraktory (tepovače), které pracují na principu nástřiku a extrakce. Uvolnění a odstranění nečistoty proběhne v jednom pracovním kroku. Funkce „dry & ex“ série Puzzi je optimální pro vysoce frekventované prostory, které musí být opět rychle suché.

- Extrémně tiché vysavače jako KÄRCHER T 12/1 mají tak nízkou hlučnost (61 dB), že je téměř neuslyšíte a jejich čtyřnásobný filtrační systém zajišťuje čistý vzduch v místnosti a dlouhou životnost motoru.

- Jednokotoučové stroje s odsáváním KÄRCHER jako BDP 43 /450 C jsou vhodné pro čištění a leštění tvrdých podlah v halách. Mají robustní planetové převodovky, které jsou díky vyššímu točivému momentu efektivnější než klasické stroje řemenovým převodem.

- Podlahové mycí stroje s odsáváním vyčistí podlahy hygienicky čistě a také jim pomohou k lesku. Pro strukturované plochy je vhodná technologie kartáčových válců s vysokým přítlakem, pro vysoce lesklé plochy stroje s osvědčenou technologií kotoučových kartáčů.

- Ruční zametací stroje jako KÄRCHER KM 70/20 C jsou alternativou šetrnou k Vašim zádům oproti používání koštěte a lopaty. Trojnásobně výškově nastavitelné držadlo lze upravit dle výšky postavy obsluhy.

Pro venkovní plochy od 1.500 m2 doporučujeme komfortní a kompaktní zametací stroje s místem pro řidiče jako KÄRCHER KM 90/60 R. Kombinace spolehlivého benzinového motoru Honda, vysokého komfortu díky konceptu EASY Operation, ergonomicky umístěných prvků obsluhy, promyšleného konceptu zásobníku na zametené nečistoty a efektivnímu čištění filtru představuje jedinečnou technologii.

Nabídněte jednoduše vždy to nejlepší

To platí pro Vaše hosty právě tak jako pro Vaše zaměstnance. Čisticí systémy pro vnitřní prostory, které uspokojí každého, musí mít následující vlastnosti: musí být tiché, dobře přepravitelné, ergonomické a použitelné i v úzkém prostoru. Přesně jako takové, které Vám zde představujeme. Jedno, pro které zařízení se v tomto oboru rozhodnete – žádné jiné nepracuje tak tvrdě.

- Elektrické koště KÄRCHER EB 30/1 Professional je perfektní pro diskrétní krátké čištění. Díky svému silnému akumulátoru je tiché a rychlonabíječkou opět nabité do 50 minut. Tvrdý při vysávání, měkký k nábytku.


Tady je koberec číslem jedna

- Kartáčové vysavače na koberce jako KÄRCHER CV 30/1 Professional kombinují sací proud s elektricky poháněným kartáčem.

Kartacovy_vysavac_CV_48_2

Efekt: Kobercová vlákna se narovnají a vytvoří místo, takže se vysavač dostane na částečky nečistot. Vysavač KÄRCHER CV 30/1 Professional lze snadno obsluhovat a následně ošetřovat. Bezpečnostní prvky chrání kartáčovou hlavu před přetížením. Všude tam, kam se kartáč nedostane – vyjímatelná ruční sací trubka to zvládne.

- Kartáčový vysavač na koberce KÄRCHER CV 60/2 R Bp Pack pro velké kobercové plochy není jen velmi efektivní a ekonomický, ale i mimořádně snadno obsluhovatelný. Vhodný pro velké kobercové plochy, dlouhé chodby, haly pokryté koberci.

Malé mobilní vysavače jako KÄRCHER T 7/1 Classic byly speciálně vyvinuty pro každodenní uklízení pokojů. Toho si všimnete na mnoha přednostech: pohodlná obsluha nohou, velká odolnost nádoby proti nárazu s nárazovou lištou po celém obvodu, která chrání nábytek.

Vysavač KÄRCHER BVL 3/1 Bp Pack vysává i tam, kde je to obtížné. Lze jej nosit pomocí ergonomicky dokonalého systému pásů pohodlně na zádech – neocenitelné usnadnění pro vysávání nepohodlných prostor jako jsou schodiště nebo úzké řady sedadel.

- Automaty na čištění koberců jako série BRC zvládnou toho opravdu hodně, kombinují nástřik a extrakci s mechanickým účinkem válcových kartáčů. Jsou ideální pro řádné a průběžné čištění i větších ploch mokrou cestou.


Hygienická čistota v koupelnách

Paročističe jako KÄRCHER SG 4/4 rozpouštějí v koupelnách ulpívající vápenné usazeniny a nečistoty zcela bez chemických přípravků. KÄRCHER SG 4/4 přesvědčí promyšlenými řešeními – systém s 2 zásobníky zkrátí např. dobu ohřevu vody, funkcí Vapo Hydro lze paprsek plynule regulovat: od páry až po horkou vodu.

Úklid wellness prostor

Tam, kde se koupe a saunuje, to musí být čisté. A to mimořádně! Naše čisticí systémy pro wellness dokonale odstraní vše, co je požadováno – hrubé a jemné nečistoty, odvápňuje, dezinfikuje. Potom to nevypadá jen uklizené, nýbrž to je i opravdu čisté.

Podlahový mycí stroj KÄRCHER B_60_W

- Nepřekonatelný plošný výkon nabízí čistič ploch jako KÄRCHER FR 30 ME. Neopomenutelná ekonomická výhoda pro všechny, kteří musí vyčistit wellness prostory s velkými podlahovými plochami.

- Podlahový mycí stroj s odsáváním KÄRCHER BR 40/10 C je skutečně multitalent pro podlahu, spojuje mnoho vlastností: myje jako jednokotoučový stroj, vysává vodu jako vysavač pro mokré vysávání, leští jako vysokorychlostní stroj. Díky svým dvěma sacím lištám může vysávat mimořádně blízko kolem okrajů. Přítlak kartáčů lze individuálně upravit na každou podlahovou krytinu.

- Tam, kam přijde sada Inno Foam, vládne klinická čistota. Sada obsahuje dvojitý pracovní nástavec s pěnovací a vysokotlakou tryskou. Dezinfikující pěna drží mimořádně dlouho a má tak vyšší dobu působnosti.

- Paročističe jako KÄRCHER SG 4/4 se starají v saunách o hygienu zcela bez čisticích prostředků, chrání nejen životní prostředí ale i Vaše hosty a personál. Důležitý bod, když může dojít k přímému kontaktu pokožky s čištěnými plochami.


Čištění v kuchyni

Kuchyň má pro pověst gastronomického podniku ústřední význam. Zde nesmí být na pochybnostech, že zde hygiena zaujímá nejvyšší místo. KÄRCHER má dokonale vypracovaný program čištění a dezinfekce kuchyňských provozů. Při dodržování hygienického KÄRCHER plánu můžete v kuchyních prvotřídně pečovat o vše od povrchů z ušlechtilé oceli až po kachličky a podlahy.

- Proti silně ulpívajícím, připáleným nečistotám pomůže jen soustředěná síla paprsku horké vody nebo paprsků páry. O to se stará naše příslušenství pro paročističe – od hubice s bodovým paprskem přes kartáče s mosaznými štětinami až po sadu utěrek.

- Vysokotlaký čistič KÄRCHER HD 10/15-4 Cage Food byl vyvinut speciálně pro profesionální kuchyně. Má vysokotlakou hadici schválenou pro potravinářský průmysl a speciální šedá kola, která nezanechají otěr. V kombinaci s čističem ploch KÄRCHER FR 30 ME je ve vysoce kvalitní gastronomii jednoduše nepostradatelný.

- Podlahový mycí stroj KÄRCHER BR 30/4 C Adv pro všechny tvrdé plochy je inovativní a silná alternativa k ručnímu čištění tvrdých ploch od 20 do 200 m². Podlaha je po čištění ihned suchá, nezapříčiní uklouznutí a opět pochůzná.


 Zdroj: KÄRCHER spol. s.r.o.