info@satter.cz

prodejna: 724 041 120 | SERVIS: 725 382 291

B 40 W autosalon720x260

Čistota přeje obchodu

KÄRCHER nabízí ideální řešení pro úklid Vašeho autosalonu, autoservisu i dílny

Každý, kdo pracuje v autosalonu, autoservisu nebo autodílně, ví: čistá auta se v čistém prostředí jednoduše lépe prodávají i opravují. KÄRCHER sestavil kompletní program strojů určených právě pro Váš obor.

Společně se sortimentem nejrůznějších podlahových čisticích prostředků a čisticích prostředků pro vozidla se budete vždy dokonale prezentovat u svých zákazníků

Výhoda: Čisticí zařízení a stroje KÄRCHER lze flexibilně používat v různých oblastech

- Autosalon, dílna

Vysokotlaké stroje a parní čističe, podlahové stroje s odsáváním, čističe koberců a čalounění (extraktory), kartáčové vysavače na koberce, vysavače pro vysávání za sucha

- Čištění aut v dílně

Vysokotlaké čističe s ohřevem a bez ohřevu, stacionární vysokotlaké čističe, zařízení na čištění dílů, vysavače na mokré i suché vysávání, extraktory, myčky auto koberečků, vysokotlaká otočná ramena

- Čištění venkovních prostor, čistění aut

Ručně vedené zametací stroje, zametací stroje s odsáváním, zametací stroje s odsáváním a místem pro řidiče, samoobslužné vysavače, mycí linky, myčky auto koberečků, vysokotlaká otočná ramena


Program, který ukáže, co umí v autosalonu i dílně

Pro reprezentativní čistotu prodejních ploch autosalonů nabízí KÄRCHER bohatý program: od podlahových mycích strojů s odsáváním přes vysavače pro vysávání suchých nečistot až po vysokotlaké stroje a parní čističe.

V nabídce najdete čisticí zařízení pro kobercové nebo tvrdé podlahy, pro menší, střední nebo velké plochy, pro základní až po údržbové čištění.

Při vhodném výběru a použití stroje a čisticí prostředky nejen, že rychle a účinně čistí – ale šetří i finanční prostředky.

 

Autosalon showroom koberce Vysavače KÄRCHER pro suché vysávání- pro vysávání suchých nečistot, kartáčové vysavače jsou ideální pro rychlé a řádné čištění kobercových podlah v kancelářích a autosalonu
Autosalon servis vysavace Vysavače KÄRCHER pro mokré i suché vysávání- pro vysávání mokrých i suchých nečistot v autosalonu a dílně. Ideální pro vysávání interiérů automobilů. S těmito vysavači není ani náročné čištění v dílně žádný problém. Výkonné sací motory, automatické oklepávání filtru, podvozek pro praktické vyklápění a výpustní hadice odolná proti olejům rychle vyřeší všechny problémy s čištěním
karcher de 4.4 Parní čističe KÄRCHER - těmito moderními stroji vyhlásíte špíně válku všude tam, kde je hygiena na prvním místě, např. v sanitárních místnostech pro Vaše zaměstnance. Vhodné jsou i pro mytí všech omyvatelných povrchů, včetně skel a oken. Maximální využití čisticí síly bez použití chemikálií
Autosalon showroom Podlahové mycí stroje – jsou určeny pro čištění a údržbu všech obyvatelných podlah. Společně čisticím prostředkem se nečistota lépe rozpustí. Doporučený postup? Nanést čisticí prostředek, nechat působit a poté strojem odsát. Nasazením KÄRCHER podlahových mycích strojů s odsáváním a jejich nepřekonatelnou technikou kartáčů lze i na velkých plochách ideálně provádět základní čištění od nečistot obsahujících tuky, oleje a saze.
Autosalon servis cisteni nahr. dilu U tvrdých podlah doporučujeme kombinaci vysokotlakého stroje a čističe ploch
Autosalon cisteni interieru aut Pro čištění interiéru vozů jsou vhodné extraktory KÄRCHER série Puzzi. Pomocí speciální auto sady (volitelné příslušenství) bez problémů vyčistíte všechny druhy znečištění na čalounění

 


Použití vysokotlakých čističů KÄRCHER

Kromě vlastní dílny je především nutné vyčistit auta zákazníků. KÄRCHER nabízí velký výběr vysokotlakých čističů uspokojující vysoké nároky v nejrůznějších oblastech používání. Vysokotlaké čističe KÄRCHER jsou efektivními prostředky pro odstraňování silně ulpívajících olejových a mastných usazenin díky své mobilitě, možnosti provozu s jedním nebo více mycími místy či velké rozpouštěcí síle strojů s ohřevem vody.

- KÄRCHER vysokotlaké čističe s ohřevem, díky možností flexibilně regulovat tlak a průtok vody, jsou ideální stroje pro předmytí, oplach, mytí motoru a podvozku, které osvobodí od silniční špíny a šedých povlaků. I užitkové vozy bez problémů očistíte od hrubé špíny.

- Stacionárními vysokotlakými stroji KÄRCHER s možností několika mycích míst lze zvládnout i větší objem práce, protože můžete čistit více vozidel zároveň.

HD 6.15 M2


Použití zametacích strojů KÄRCHER

Pro venkovní prostory servisu nebo autosalonu jsou zapotřebí dva typy strojů; Jednak to jsou stroje pro udržování čistého prostranství – především naše efektivní zametací stroje. Na druhé straně nabízí KÄRCHER pro venkovní areál program strojů pro mytí a vysávání, kterými si zákazníci mohou sami vyčistit svá auta.

- Pro rychlé údržbové čištění a menší plochy na dvoře jsou ručně vedené zametací stroje KÄRCHER ideální.

- Mimořádně praktické pro středně velké plochy: zametací stroje s odsáváním jako KÄRCHER KM 75/40 W P. Režim provozu Easy Operation, patentované očišťování filtru a snadné vyprazdňování nádoby na zametené nečistoty představuje mimořádně komfortní řešení.

- Zametací stroje s místem pro řidičejako například KÄRCHER KM 90/60 R nabízejí vysoký komfort pro obsluhu spolu s vysokým plošným výkonem a efektivním automatickým očišťováním filtru.

KM 70.20


Mycí linky KÄRCHER

Řadou CB nabízí KÄRCHER atraktivní program mycích linek. Vyspělá technika spolu s atraktivním designem nabízí flexibilní přizpůsobení různým nárokům.

Samoobslužný vysavač KÄRCHER

Samoobslužní vysavače KÄRCHER se nevyznačují pouze vyspělým designem a zpracováním; má i díky své automatické technologii očišťování filtrů TACT také vždy stejně vysokou sílu sání – k radosti Vašich zákazníků.

wash center 720x260


 

Čisticí prostředky KÄRCHER - pro každý stroj a každý úkol nabízíme vhodný čisticí prostředek.

- čisticí prostředky pro podlahové mycí stroje
- čisticí prostředky pro čističe koberců
- čisticí prostředky pro vysokotlaké čističe
- čisticí prostředky pro manuální čištění

Manualni prostredky


 

Zdroj: KÄRCHER spol. s r.o.