info@satter.cz

prodejna: 724 041 120 | SERVIS: 725 382 291

potravinarsky prumysl 720x260

Dokonalá řešení pro perfektní čistotu

Vyhoví i těm nejpřísnějším předpisům

Výroba potravin podléhá přísným hygienickým předpisům, které platí jak pro vlastní výrobní prostory tak také pro prostory, ve kterých probíhají procesy předcházející výrobě a následné procesy.

Nové nebo přísnější normy, jako HACCP a standardy ISO a IFS, kladou na stroje a celková řešení zvýšené požadavky.

Systém KÄRCHER s čisticími stroji, příslušenstvím a čisticími prostředky z vlastního vývoje a vlastní výroby pokrývá všechny druhy použití v oblasti mokrého a suchého čištění a hodí se pro všechny druhy nečistot.

KÄRCHER je váš partner, se kterým jste silnější. Pro společnost s vysokými nároky na čištění být lepší nebo silnější než konkurence znamená především splňovat ještě vyšší standardy a zároveň možnost pracovat ještě hospodárněji. Díky ještě většímu výkonu při nižší spotřebě, ještě delší životnosti strojů a ještě lepší ochraně životního prostředí.


Suché čištění v potravinářství

Certifikované systémy KÄRCHER pro suché čištění

Výrobní zařízení pro suché produkty vyžadují v první řadě metody suchého čištění pro podlahy a stěny, nádoby a instalace. Prach zde představuje nejen hygienický nebo zdravotní problém, ale také nebezpečí, nýbrž je také výbušný.  
Investice do vysoce kvalitních čisticích strojů tedy představují především investice do udržování hodnot, bezpečnosti a efektivity.  

NT 75 2

Čisticí stroje:
- Vysavače
- Průmyslové vysavače
- Bezpečnostní vysavače
- Zametací stroje
- Čištění suchým ledem


Mokré čištění v potravinářství

Certifikované systémy KÄRCHER pro mokré čištění

Výrobní zařízení včetně logistického zázemí a všechny oblasti, ve kterých se zpracovávají živočišné nebo rostlinné tuky a zejména maso, kladou ty nejvyšší požadavky na hygienu a bezpečnost. Systém KÄRCHER má ideální předpoklady pro jejich splnění.  
Rozhodující význam mají také údržba a bezproblémové pracovní procesy. Za tímto účelem představují správně zvolenou techniku podle velikosti provozu stacionární vysokotlaká zařízení. Kromě centrálního zásobování vodou, horkou vodou a čisticími prostředky zabezpečují odborné odlučování, úpravu a likvidaci čisticích prostředků.  

 

VT čističe KÄRCHER

Čisticí stroje:
- Průmyslové vysavače
- Bezpečnostní vysavače
- Parní čištění
- Podlahové mycí stroje
- Vysokotlaké čisticí stroje

Čisticí prostředky:
  - RM 57 ASF - na olej, tuky, bílkoviny
  - RM 58 ASF - na olej, tuky, bílkoviny
  - RM 59 ASF - pěnový, usazeniny a povlaky 
  - RM 732 - dezinfekční
  - RM 735 - dezinfekční


Úklid a čištění kanceláři

Výkonný a efektivní úklid v kanceláři

Čistota a hygiena neznají v podnicích zpracovávajících potraviny žádné hranice. Choulostivé oblasti představují zejména správní prostory v blízkosti výroby, jako jsou kanceláře, prostory s počítači pro řízení strojů nebo sanitární zařízení.  
Zde je úkolem minimalizovat přenášení nečistot a prachu z výroby, ale také opačně špíny do výroby.  

 

KÄRCHER Puzzi

Čisticí stroje:
- Vysavače
- Průmyslové vysavače
- Čističe koberců a čalounění
- Parní čištění
- Podlahové mycí stroje
- Zametací stroje


Čištění venkovních ploch

Perfektní čisticí stroje pro venkovní prostory

Vnější dojem je důležitý. To platí zejména pro venkovní prostory firem, které jsou zároveň vizitkou a obrazem výroby navenek. K tomu přistupuje faktická nutnost minimalizovat jakýkoli možný výskyt nečistot ještě před vstupem.  
A udržovat nakládací prostory i cesty čisté. Od listí přes nečistoty z komunikací a úlomky palet až po hrubé nečistoty, mokré či suché.  

Zametaci stroj

Čisticí stroje:
- Průmyslové vysavače
- Podlahové mycí stroje
- Zametací stroje
- Vysokotlaké čisticí strojeZdroj: KÄRCHER spol. s r.o.