info@satter.cz

prodejna: 724 041 120 | SERVIS: 725 382 291

B 40 W 720x260

Špína nezná otevírací dobu

Dobře vedená prodejna znamená vždy také udržovanou prodejnu

Nejčerstvější zboží nebo nejlepší ceny, nejširší sortiment nebo nejpříjemnější pracovníci – vaši zákazníci mají spoustu důvodů, proč chodí do vaší prodejny. Čistota je jedním z nich!

 

Profesionálně uklizená prodejna není pouze splněním přísných zákonných předpisů. Čistota vytváří příjemnou atmosféru, zajišťuje bezpečnost a orientaci, také hygienické prostředí pro zákazníky. Pokud vaše prodejna září čistotou a pořádkem, budou se u vás zákazníci cítit dobře.

KÄRCHER nabízí správné a efektivní řešení pro všechny oblasti i podlahové krytiny, ať se jedná o dlaždice, koberce nebo parkety.

Sladěný systém od čisticích strojů přes čisticí prostředky až po servisní služby zaručuje zářivé výsledky. Od rychlého řešení problémů až po výkonné stroje na ty nejúpornější nečistoty.

Nabízíme vám koncepce strojů optimálně přizpůsobené vaší prodejně a účinné čisticí prostředky. Pro všechny oblasti, na všechny podlahy, pro všechna roční období a na všechny velikosti ploch. Od menšího obchodu až po hypermarket. Od vysávání mrazicího boxu až po čištění pekařské pece.


T_12_1_ecoefficiency_hotel

Vstupní prostor je vizitkou každé prodejny

- Zametací stroje

Prodejní prostor - zde se zákazníci rozhodují, co si koupí

- Vysavače
- Kartáčové vysavače
- Vysavače pro mokro-suché vysávání
- Podlahové mycí stroje
- Zametací stroje

Pokladna - hygieně nemůže bránit ani nedostatek prostoru

- Vysavače
- Kompaktní podlahové mycí stroje
- Kompaktní zametací stroje

Sklad a venkovní prostor

- Velkokapacitní podlahové mycí stroje
- Velkokapacitní zametací stroje


Čištění v obchodě

Řešením pro čištění v obchodech se stává použití kompaktních a flexibilních čisticích strojů.

Cilova_skupina_obchod_2

 

1. Mokro-suchý vysavač KÄRCHER NT 27/1 ME se postará o nečistoty i tekutiny - rychle na místě, kde se něco stalo.

2. Podlahový mycí stroj KÄRCHER BD 43/25 C Bp vás přesvědčí tou nejjednodušší obsluhou. Kompaktní rozměry, velká nádrž, vyměnná baterie - to vše přispívá k efektivitě práce.

3. KÄRCHER BD 50/50 C Classic Bp nabízí ideální poměr cena / výkon, stroj disponuje snadnou výměnou kartáče bez použití nářadí a také vyjmutí baterie.

4. Malý zametací stroj KÄRCHER EB 30/1 je malý zametací zázrak. Čistí pohodlně a efektivně venkovní plochy. Například menší plochy ve vstupním prostoru nebo boxy pro nákupní vozíky.

5. Hrncový vysavač KÄRCHER T 10/1 se perfektně hodí pro každodenní vysávání čisticí zóny nebo administrativních prostorů. Jeho odolná nádoba chrání stroj, regály i nábytek.


Úklid za provozu

Úklid během otevírací doby klade nároky na efektivnost čisticích strojů a také na jejich hlučnost.

Cistici-stroje-Karcher-obchod

 

1. Vysavač KÄRCHER T 15/1 je nejtišší a nejlehčí stroj ve své třídě pro bezproblémové vysávání během otevírací doby.

2. Podlahový mycí stroj s odsáváním KÄRCHER BR 40/10 C je díky svému vysokému drhnoucímu účinku mimořádně výkonný a rychlý. Tak lze i menší plochy ekonomicky vyčistit strojem. Navíc lze podle míry znečištění nastavit přítlak.

3. Podlahový mycí stroj s odsáváním KÄRCHER BD 50/50 C Classic Bp je snadno ovladatelný a vhodný pro rychlé a efektivní čištění. Projede mezi všemi pokladními zónami a dosahuje perfektního výsledku čištění i na větších plochách.

BR_43.35
Bohatý program KÄRCHER doplňují speciální řešení

Jedním z nich je KÄRCHER BR 47/35 Esc pro čištění eskalátorů.

Zdroj: KÄRCHER spol. s.r.o.