info@satter.cz

prodejna: 724 041 120 | SERVIS: 725 382 291

BR 45.22 720x260

Špičkový výkon – na všech plochách

Efektivní řešení pro dokonalou čistotu

I přes všeobecné pozitivní obchodní vyhlídky stojí dnes před úklidovými firmami mnohé výzvy: větší konkurence, stoupající tlak na náklady a dále nové oblasti a metody čištění. Proto je zapotřebí optimální management a spolehlivý partner.

S inovativními výrobky firmy KÄRCHER prace bude efektivní a vždy se můžete těšit jen na zářivé výsledky čištění.

Podlahy

Od tvrdých až po textilní krytiny. Řešení pro vás: zametací stroje, vysavače, podlahové mycí stroje s odsáváním, tepovače, automaty na čištění koberců.

Fasády

Inovativní výrobky KÄRCHER vám pomohou se zbavit nečistot a uchovat původní vzhled fasády: vysokotlaké čističe, zařízení na čištění suchým ledem.

Venkovní plochy

Velké plochy lze efektivně čistit i bez vynaložení velké námahy: zametací stroje bez a s vysáváním, stroje na odsávání lehkého odpadu.


Čištění podlah


 

Tvrdé podlahy - zářivé výsledky na jakémkoliv povrchu

Hospodárné, časově úsporné, inovativní – tři pádné důvody pro použití strojů KÄRCHER na tvrdých plochách. Od základního čištění přes údržbové čištění až po leštění.

     
EB-30.1-ProfiLepší zametání

Bateriová košťatazametací stroje bez a s odsáváním rychlé a efektivně zbaví každý povrch volných nečistot.

 
NT-27.1Efektivní vysávání

Vysavači na mokré a suché vysávání můžete odstraňovat suché, vlhké nebo tekuté nečistoty. Díky enormnímu sacímu výkonu a kompaktní, snadno ovladatelné a uživatelsky přívětivé technice zaručují stroje KÄRCHER vždy optimální výsledek.

 

Podlahove-stroje

 

Hospodárné čištění s odsáváním

Ať se jedná o jednokotoučový stroj, lešticí stroj nebo podlahový mycí stroj – na tvrdém i elastickém povrchu je zaručen skvostný výkon. Můžete rychlé, důkladně a ekonomicky čistit a udržovat plochy jakýchkoli rozměru.

   

Podlahy

1. Kamenné podlahy

Přírodní nebo umělý kámen je velmi choulostivý vůči kyselinám. Při údržbě stroji KÄRCHER a pomocí přizpůsobených čisticích prostředků předejdete vzniku matných a drsných míst či skvrn po čištění.

2. Dřevené podlahy

Právě laminátové a parketové podlahy vyžadují při čištění mimořádnou pozornost. Nedělejte si starosti – ošetřovacím prostředkem KÄRCHER RM 780 Extra budou i ty nejnáročnější podlahové krytiny znovu zářit jako nové.

3. Elastické podlahy

U podlah z PVC, vinylových podlah nebo linolea je třeba brát v úvahu, že jsou choulostivé na alkalické čisticích prostředků. Aby byla podlahová krytina odolnější, doporučujeme nanést ochrannou vrstvu například speciálním krystalizačním přípravkem KÄRCHER RM 749. Vzhled podlahy znovu osvěžíte pomoci výkonných lešticích strojů a přizpůsobených tomu padů.


Koberce - získejte víc i u textilních podlah

Čisticí stroje KÄRCHER na koberce, díky robustní a uživatelsky přívětivé technice, usnadňují odstraňování nečistot a skvrn při průběžném, údržbovém a základním čištění. Bohaté příslušenství umožňuje použití strojů ve více oblastí použití.


Vysavace-Karcher
Kompaktní sací síla

Vysavače na suché vysávání a kobercové kartáčové vysavače přesvědčí výkonem a snadným ovládáním, také detaily, jako jsou rozpojovací sací trubky nebo bateriový provoz.

   

Extraktory-KARCHER
Dokonalá čistota beze skvrn

Široko známé extraktory (tepovače) Puzzi ohromí maximálním čisticím výkonem. S důmyslnou technikou jako např. nádrž na odstraňovač pěny, je čištění koberců hračka.


Cistici-stroje-na-koberce
Čištění do hloubky vláken

Automaty na čištění koberců pro hospodárné čištění velkých ploch, které umožňuje čištění a osvěžování kobercových ploch v jednom kroku.


Syntetická vlákna

Syntetická vlákna jsou v maximální míře odolná. S variabilními jednokotoučovými mycími stroji a bohatým příslušenstvím budete optimálně vybavení pro různé druhy čištění. Univerzální odstraňovač skvrn KÄRCHER RM 769 navíc zajišťuje spolehlivé odstranění oleje, zbytků žvýkaček nebo krému na boty.

Vlněná vlákna

U vlněných koberců je třeba se vyhnout alkalickým látkám a louhům stejně jako mechanickému čištění kartáčem. S extraktory KÄRCHER a čisticími prostředky vhodnými pro vlnu je přesto můžete vyčistit do hloubky vláken.

Celulózová vlákna

Na konopné a lněné koberce by se měly používat alkalické čisticí prostředky, protože jsou nestabilní vůči kyselinám. Čisticí prostředek KÄRCHER iCapsol RM 768 účinně uvolňuje a zapouzdřuje nečistoty, aniž by narušoval materiál.


Čištění fasad


Nadstandard také na fasády

 

Vysokotlaké stroje KÄRCHER pomáhají při šetrném čištění fasád a památek, aniž by poškozovaly stavbu nebo životní prostředí.

     

Vysokotlaky-cistic-KARCHER-HD
Vysokotlaké čističe bez ohřevu

Vysokotlaké stroje bez ohřevu můžete je používat jak pro rychlé čištění, tak i pro trvalý provoz, tyto stroje se vyznačují nejlepším výkonem při dokonalém komfortu.


Vysokotlaky-cistic-Karcher-HDS
Vysokotlaké čističe s ohřevem

Tyto čisticí stroje odstraní rychle a efektivně i ty nejúpornější nečistoty, vyznačují se maximálním čisticím výkonem, nejjednodušší obsluhou a nejmodernější technikou.


Spec.zarizeniSpeciální čisticí zařízení

Ať se jedná o mimořádné moderní čištění suchým ledem a extrémně vysokým tlakem nebo obzvláště robustní stroje do náročného terénu, se stroji KÄRCHER pro speciální použití budete vždy mobilní, výkonní a efektivní.


Fasady

1. Mech

Příroda dokáže být tvrdošíjná, ale s rotační tryskou výkonně a rychle odstraníte řasy a mech, aniž by došlo k poškození stavební substance.

2. Znečištění v důsledku vlivu životního prostředí

Výkonné čisticí prostředky KÄRCHER na fasády odstraňují nečistoty ze sazí, olejů, tuků a nečistoty způsobené vlivy životního prostředí. Otryskávacím paprskem odstraníte i zatvrdlé nánosy a díky následnému nakonzervování bude odstraňování nečistot při příštím čištění snazší.

3. Graffiti

Na rychle a efektivní odstraňování graffiti bez velké námahy použijte vysokotlaké čističe a zařízení na čištění suchým ledem. Práci usnadňují přizpůsobené tryskací prostředky KÄRCHER. S čističi ploch dosáhnete dokonce až 10krát většího plošného výkonu.


Zametací stroje


Větší mobilita a méně námahy

S ergonomickými a výkonnými zametacími stroji s a bez odsávání vyčistíte velké plochy obratem ruky. Ať se jedná o ulice, výstavní nebo průmyslové prostory či dvory a parkovací zařízení, stroje KÄRCHER vám ulehčí práci. Technologie, které se vyznačují jednoduchým ovládáním, praktickou manipulací a efektivním použitím, zvyšují výkonnost uživatelů. Bohaté příslušenství KÄRCHER zvyšuje efektivitu a přizpůsobení stroje jakémukoli podkladu.


Zametaci-stroj-Karcher
Malá námaha

Ruční zametací stroje jsou hospodárnější než koště, s mnohem větším komfortem při práci a flexibilitou díky inteligentnímu polohování zametacích válců a bateriím s dlouhou životností.

      

Zametaci-stroje-s-posezemVysoká úroveň komfortu

Zametací stroje s posedem jsou ideální na středně velké plochy. Zajišťují nízké provozní náklady při vysokým zametacím výkonu. Nezávisle na tom, zda zvolíte bateriový, benzínový nebo naftový pohon.


Správná volba

Při uvažování jaký zametací stroj zakoupit rozhodující roli hrají velikost plochy a frekvence čištění. Rádi vám poradíme odkdy se použití konkrétního stroje vyplatí a nabídneme nejlepší možnosti.


Zdroj: KÄRCHER spol. s r.o.