info@satter.cz

prodejna: 724 041 120 | SERVIS: 725 382 291

VT profi 720x260

Aby špína nebyla nezbytnou součástí stavby

Čistá řešení pro nejnáročnější podmínky

Stavební průmysl a řemeslná výroba se musí denně vyrovnávat s nejnáročnějšími pracovními podmínkami – a to při vysokém tlaku na snižování nákladů a nedostatku času. Těmto výzvám se musí přizpůsobit i čištění.

Při velkém množství různých nečistot ve stavebním průmyslu a při řemeslné výrobě jsou spolehlivé a účinné stroje nenahraditelné.

Na robustní a efektivní čisticí stroje KÄRCHER s dlouhou životností se můžete spolehnout. Ať se jedná o čištění vozidel, strojů, fasád nebo podlah, se stroji KÄRCHER, které se vyznačují jednoduchým ovládáním, vysokým výkonem a konstrukcí pro ty nejnáročnější podmínky, budete vybaveni tím nejlepším způsobem.

Pevně ulpívající nečistoty

Od usazené špíny až po zbytky betonu - s vysokotlakými stroji KÄRCHER odstraníte dokonce i ty nejúpornější zbytky nečistot.

Volné nečistoty

Prach, piliny a volně ležící zbytky lze efektivně a rychle odstranit pomocí výkonných vysavačů KÄRCHER.

Velké objemy nečistot

Ať uvnitř nebo venku – zametací stroje KÄRCHER vám zaručují hospodárnou práci a odstranění nečistot beze zbytků, např. při závěrečném úklidu stavby.

Speciální nečistoty

Vysoký výkon pro nejextrémnější případy: od otryskávání betonu extrémně vysokým tlakem až po mimořádně bezpečné stroje pro rizikové oblasti.


Díky dlouholetým zkušenostem v oblasti profesionálního čištění ví firma KÄRCHER přesně, co je na stavbách, ve výrobních nebo skladovacích halách důležité. Úspora času, čištění bez zbytečného zvyšování nákladů, praktická manipulace – a v neposlední řadě robustnost a spolehlivost strojů.

Proto firma KÄRCHER vyvíjí své stroje vždy s ohledem na tyto speciální potřeby. Veškeré stroje podstupují dlouhé testování, vyznačují se jednoduchou koncepcí ovládání, maximálním výkonem a nejstabilnější konstrukcí. Ať potřebujete stroje, které lze přemisťovat jeřábem, nebo odkládací plochu, na kterou byste si mohli namontovat kufr na nářadí, KÄRCHER zohlední každý požadavek.

Velký význam přikládá také hospodárnosti: Větší efektivitu zabezpečuje dlouhá doba chodu a práce bez přerušování, např. díky nejlepší filtrační technice. Neboť vaše investice se vyplatí – a to při každém použití. Můžete si být jistí, ať se jedná o jakékoli pracovní podmínky, s firmou KÄRCHER máte po ruce vždy ty správné stroje.


Vysokotlaké čisticí stroje KÄRCHER pro snadné odstraňování nečistot

Když nečistoty pevně ulpívají na povrchu, pomůže pořádný tlak. S vysokotlakými čističi KÄRCHER s ohřevem a bez ohřevu odstraníte i ty nejtvrdošíjnější vrstvy a jakoukoli špínu – např. prach, barvy nebo i beton. Pomocí tlaku až 350 bar rychle a efektivně vyčistíte fasády, podlahy i stroje. To vše mimořádně pohodlně a v některých případech i zcela bez čisticích prostředků. Vysokotlaké čističe KÄRCHER se snadno přemisťují, mají různé trysky pro veškeré požadavky a pomocí Servo-Control je lze pohodlně ovládat přímo na ruční stříkací pistoli, takže můžete jednoduše pracovat dále, aniž byste museli chodit ke stroji.

Vysokotlaky-cistic-KARCHER-HD
Vysokotlaké čističe bez ohřevu

Vybavení na dlouho trvající a drsné práce. Pomocí tlaku a vysokého čerpacího výkonu rychle, důkladně a hospodárně odstraníte i tu největší špínu.
 

Vysokotlaky-cistic-Karcher-HDS
Vysokotlaké čističe s ohřevem

Přesvědčivě dobré stroje: Díky vysokým teplotám budete čistit ještě hospodárněji – maximální výkony, kterých jinak dosahují pouze stacionární stroje.

 Vysokotaly-cistic-KARCHER-HD-Cage
Robustní vysokotlaké čističe se spalovacím motorem

Konstrukce vhodná pro přemisťování jeřábem, s robustním trubkovým rámem, pevnými pneumatikami a zcela nezávislé stroje. I bez elektrického proudu dosáhnete maximálního výkonu díky spalovacímu motoru.VT-cistice-pro-stavbu

1. Čistá práce
Chraňte své investice a zajistěte si dlouhou životnost strojů. Odstraňte na pracovištích, z konstrukčních součástí a strojů prach, nečistoty nebo jiné ulpívající zbytky. S vysokotlakými čističi KÄRCHER bez ohřevu to půjde rychle a hravě.

2. Čištění fasád
Výkonné a rychlé odstraňování nečistot bez poškození stavby. Plynulé nastavení tlaku a množství vody umožňuje přizpůsobení každému povrchu.

3. Čištění podlah
Zbytky lze jednoduše a efektivně odstraňovat pomocí vysokotlakých čističů bez ohřevu. S čističem ploch KÄRCHER FR 30 ME s integrovaným odsávacím zařízením a 10násobným plošným výkonem dokonce rychleji a hospodárněji než s běžnými stroji.

 


Vysavače KÄRCHER odstraňování volných nečistot

Mokro-suché vysavače KÄRCHER představují přesně ty správné ruční stroje pro odstraňování volných nečistot od jemného prachu až po hrubé nečistoty, od kapalin až po maziva. Díky extrémní sací síle a objemové kapacitě až 100 l je tak každá práce rychle vyřízená. Sériová vypouštěcí hadice umožňuje jednoduché vypouštění kapalin z nádoby. Robustní stroje jsou přitom vždy konstruovány pro drsné pracovní podmínky a díky praktickým detailům přizpůsobené vašim požadavkům. Například automatické čištění filtru umožňuje práci bez přerušování.

 

Vysavac-NT-14.1
Kompaktní mokro-suché vysavače KÄRCHER

Maximální mobilita při nejvyšším sacím výkonu. S promyšlenými detaily, jako je integrovaná zásuvka, držadlo, upevnění kufru na nářadí a další.
Vysavac-NT-45.1
Robustní mokro-suché vysavače KÄRCHER

Vysoký výkon a stabilní konstrukce. Dokonalost dotváří automatické čištění filtru, kompletní uložení příslušenství a vysoká mobilita.
Vysavac-NT-75.2-Me
Mokro-suché vysavače KÄRCHER s dlouhou výdrží

Ideální pro dlouhé pracovní intervaly bez přerušování. Dvoumotorové vysavače KÄRCHER s automatickým oklepem filtru Tact pro konstantně vysoký sací výkon.
Vysavace-pro-stavbu

1. Bezprašná práce
Nezáleží na tom, zda se jedná o broušení, frézování nebo vrtání – se stroji KÄRCHER odsáváte prach přímo u zdroje. Nářadí lze připojit přímo k vysavači a funguje dokonce s integrovanou spínací automatikou. Sériový antistatický systém přitom zabezpečuje optimální bezpečnost.

2. Suché sání
Prach, třísky a nečistoty nemají šanci: Díky až 3 výkonným turbínám a výkonu až 235 mbar beze zbytku vysajete naprosto všechno. Inovativní filtrační technologie přitom zabezpečuje konstantně vysokou sací sílu.

3. Mokré sání
S filtračním systémem Eco lze přecházet mezi mokrým a suchým sáním bez výměny filtru a bez přerušování. Další výhoda - pohodlný přístup k hlavnímu filtru umožňuje rychlou a jednoduchou údržbu.


Menší námaha při velkém objemu odpadu

Pro optimální čištění stavby, areálu firmy nebo skladiště lze doporučit výkonné zametací stroje a zametací stroje s odsáváním KÄRCHER. Nezáleží na tom, zda se jedná o závěrečný úklid stavby nebo rychlé průběžné zametání. KÄRCHER vám nabízí vše pro snadné, ergonomické a efektivní čištění podlah, od kompaktních strojů s ručním vedením až po velkoobjemové stroje s posedem.

KM-75.40Komfortní zametací stroje

Ideální pro středně velké plochy. Tyto zametací stroje s odsáváním šetří čas i síly, jednoduše a efektivně vyčistí všechny plochy a dokonce vysávají i velké kusy

 KM-100.100Zametací stroje s vysokým výkonem

Plně hydraulické, výkonné, robustní a s jednoduchou obsluhou. Zametací stroje s posedem a komunální zametací stroje zvládnou i ty nejnáročnější požadavky.
Zametace-pro-stavbu

1. Hospodárné využití
Rozhodněte se hospodárně – podívejte se, odkdy se využití vyplatí. Rozhodující je velikost plochy, objem a frekvence čištění. Rádi vám nabídneme ty nejlepší možnosti.

2. Venku
Díky komfortní obsluze, dlouhým pracovním intervalům a vysokému výkonu je zametání venkovních prostorů se stroji KÄRCHER hospodárnější. Výměna filtru a zametacích válců bez nářadí navíc umožňuje mimořádně snadnou údržbu.

3. Uvnitř
Pro větší efektivitu ve skladovacích halách nebo při průběžném čištění na stavbě: Zametací stroje KÄRCHER dosahují díky své obratnosti, snadné manipulaci a nastavitelnému hlavnímu zametacímu válci vždy těch nejlepších výsledků.


Na speciální nečistoty pomůže extrémní výkon

Nejúpornější nečistoty lze snadno odstranit například pomocí čisticích systémů s nejvyšším tlakem, které dosahují až 2 500 bar. S tímto výkonem lze i zdrsňovat beton a obnažovat ocelové armování. Ale ani zdraví škodlivý nebo výbušný prach nemá u bezpečnostních vysavačů KÄRCHER šanci. Pomocí moderních zařízení na čištění suchým ledem lze šetrně, ale mimořádně efektivně čistit dokonce i choulostivé povrchy.


NT-80.1Extrémně bezpečné vysavače

Antistatické, se zajištěním sací hadice a uzemněné až po sací hrdlo. Včetně schválení pro třídu prachu H nebo M.

 IB-7.40Extrémně šetrné čištění suchým ledem

Pelety suchého ledu odstraňují inovativním způsobem pevně ulpívající nečistoty. Bez poškození povrchů, bez problémů s korozí a bez kontaminované odpadní vody.

 
HD-16.15-4-CageExtrémně silné vysokotlaké čističe

V rámu Cage, který lze přemisťovat pomocí jeřábu, nebo jako mobilní přívěs: čisticí systémy s nejvyšším tlakem s ohřevem nebo bez ohřevu zvládnou s tlakem až 2 500 bar každou práci.
Spec.stroje-pro-stavbu

1. Sanace betonu snadná věc
Hospodárná a jednoduchá metoda přípravy povrchu. Ať se jedná o zdrsňování nového betonu, odstraňování starých vrstev nebo silných asfaltových vrstev. S čisticími systémy s nejvyšším tlakem bez ohřevu a v závislosti na modelu s tlakem až 2 500 bar bude práce rychle hotová.

2. Snadné odstraňování pevně ulpívajících nečistot
Se zařízeními na čištění suchým ledem lze nejen opatrně zbavovat stroje oleje, tuku a pryskyřice, nýbrž také rychle a efektivně odstraňovat barvy při čištění fasád. To vše funguje, aniž by došlo k poškození stavby, bez dalších čisticích prostředků a zbytků odpadní vody.

3. Nebezpečný prach
Bezpečná manipulace s rizikovými látkami: azbest, uhlí, nikl, dehet a plíseň škodí zdraví. Bezpečnostní vysávací systémy KÄRCHER jsou ideální na likvidaci takovýchto nebezpečných látek a splňují všechny požadavky, které jsou kladené na bezpečnost v řemeslné výrobě.


Zdroj: KÄRCHER spol, s.r.o.