info@satter.cz

222 782 702, 222 781 750

AFG 100 720x260

Dýchejte lehce!

O volné dýchání v uzavřených vnitřních prostorech o rozloze až do 100 m² se spolehlivě a bezpečně postarají nové profesionální čističky vzduchu KÄRCHER.

Číst dál...

Karcher Rain System

Nový systém zavlažování zahrady

V roce 2014 přichází firma KÄRCHER s novou řadou výrobků pro automatické zavlažování zahrady. Nový KÄRCHER Rain System spojuje výhody metody kapénkové závlahy a běžného zavlažování.

KÄRCHER Rain System je možné individuálně přizpůsobit každé zahradě a spolupracuje perfektně se zavlažovacím automatem SensoTimer pro řízení zavlažování podle potřeby.

Číst dál...

easy force pistole720x260

NULOVÁ NÁMAHA. PLNÝ VÝKON.

Nové příslušenství pro VT čističe Professional

Technologie přinášející zcela nový rozměr ergonomie u VT čištění, 5x rychlejší systém výměny příslušenství s mimořádnou životnosti. Inovativní pistole EASY!Force a patentovaný spojovací systém EASY!Lock umožňují práci bez námahy a rychlou výměnu příslušenství.

Číst dál...

Pila 720x260

Nový program pro komunální služby.

Program KÄRCHER Park & City reaguje na požadavky zákazníků a zaměřuje se na přístroje s bateriovým pohonem, jako alternativu k zařízením poháněných benzinovým motorem. Velkou výhodou těchto přístrojů je možnost používání v oblastech citlivých na hluk jako jsou např. parky, obytné oblasti, okolí škol a nemocnic atd.

Číst dál...

Full Control 763x275px

Vysokotlaké čističe v zcela novém designu!

Inovace produktů je u firmy KÄRCHER vždy na prvním místě.

Při vývoji nových vysokotlakých čističů řady Full Control provedla firma KÄRCHER největší průzkum trhu ve své historii. Výsledkem jsou naprosto ohromující vysokotlaké čističe se zcela novými funkcemi.

Číst dál...

SG 4.4 banner

Parní čistič pro profesionály KÄRCHER SG 4/4

KÄRCHER SG 4/4 je parní čistič se snadnou obsluhou a rafinovanou technikou plnění, plynulým nastavením tlaku a nasycení páry, systémem dvou nádrží a integrovaným uložením a ukládací přihrádkou na příslušenství.

Tento inovovaný model nahrazuje oblíbený KÄRCHER DE 4002.

Číst dál...

SP 7

Zaručená kvalita, výkon a spolehlivost

Nová ponorná čerpadla KÄRCHER pro běžné uživatelé jsou vybavena keramickým kluzným prstencovým těsněním, který se osvědčil v profesionální oblasti použití. Toto kvalitní těsnění zaručuje čerpadlům delší životnost a odolnost v extrémních podmínkách.

Špičkové modely nových čerpadel jsou pro ještě lepší ochranu vybaveny integrovaným filtrem z ušlechtilé oceli. K ostatním modelům filtry jsou k dostání jako zvláštní příslušenství.

Číst dál...

HD 17.14 4S SX

Vysokotlaký čistič bez ohřevu

V lednu 2016 firma KÄRCHER uvede na trh nový studenovodní vysokotlaký stroj HD 17/14-4 S/SX. Jedná se o nejvýše postavený stroj v produktové řadě třídy HD super.

Zvýšený výkon a enormní průtok vody 1700 l/h zaručuje tomuto stroji vynikající odplavovací účinek.

Číst dál...

Bez_nzvu

Důraz na kompaktní rozměry a mobilitu

Vysokotlaké čisticí stroje KÄRCHER bez ohřevu třídy Kompakt pro profesionální použití v roce 2014 změní svůj vzhled a budou maximálně flexibilní. Firma KÄRCHER tak reagovala na potřebu zákazníků mít svůj vysokotlaký čistič a také příslušenství stále po ruce.

Číst dál...

Nový zametací stroj pro rok 2015KM-125.130

Zametací stroj KÄRCHER KM 125/130 R s pracovní šíří 1250 mm a 130l nádobou na nečistoty, unikátním postranním kartáčem a trojitým systémem čištění filtru Tact.

Inovativní postranní kartáč stroje zaručuje jednoduché čištění v rozích a zatáčkách. Při zametání v těžko přístupných místech, jako jsou právě zatáčky a rohy, nezůstává oblouk nečistot – systém KSSB.

Číst dál...

Award-2014Vytírat desetkrát rychleji 

KÄRCHER Mopvac B 60/10 C je velmi účinné zařízení pro mytí podlah s odsáváním, vhodný pro rovné hladké plochy (litý beton, lino, PVC, apod.).

Kombinuje výhody ručního mopu a podlahového mycího stroje a představuje zcela nový druh čištění podlah.

Pracuje hygienicky, efektivně, bezpečně a pohodlně a to vše bez elektrického proudu.

Číst dál...

VT ohrev 720x260

Kompaktní rozměry, ekonomický a šetrný provoz

Firma KÄRCHER uvedla na trh nové vysokotlaké čisticí stroje s ohřevem vody kompaktní třídy s jedinečným stupeněm eco!efficiency, který zajišťuje ekonomický provoz šetrný k životnímu prostředí i při delším používání, snižuje spotřebu paliva a CO2.

 

Číst dál...

Nová barva strojů Antracit

Zvenku antracitová, v srdci žlutá

Antracitová barva je na veřejnosti diskrétnější a nevtíravá

Mnozí naši zákazníci i příznivci značky KÄRCHER byli překvapeni, když zjistili, že mnohé z profesionálních strojů na čištění podlah mají místo žluté antracitovou barvu.

Číst dál...

Klíč k jednoduché obsluze - KÄRCHER Intelligent Key B 40 klic

Firma KÄRCHER reagovala na mnoho požadavků zákazníků na zjednodušení obsluhy podlahových mycích strojů a integrovala do nové generace podlahových mycích automatů ochranné funkce proti chybné obsluze - systém "KÄRCHER Intelligent Key".

Nový ručně vedený podlahový stroj s odsáváním KÄRCHER BR 40 C/W lze díky systému "KÄRCHER Intelligent Key" (KIK) velmi jednoduše obsluhovat.

Číst dál...