info@satter.cz

222 782 702, 222 781 750

SP 7

Zaručená kvalita, výkon a spolehlivost

Nová ponorná čerpadla KÄRCHER pro běžné uživatelé jsou vybavena keramickým kluzným prstencovým těsněním, který se osvědčil v profesionální oblasti použití. Toto kvalitní těsnění zaručuje čerpadlům delší životnost a odolnost v extrémních podmínkách.

Špičkové modely nových čerpadel jsou pro ještě lepší ochranu vybaveny integrovaným filtrem z ušlechtilé oceli. K ostatním modelům filtry jsou k dostání jako zvláštní příslušenství.

Číst dál...

Rain_System

Nový systém zavlažování zahrady

V roce 2014 přichází firma KÄRCHER s novou řadou výrobků pro automatické zavlažování zahrady. Nový KÄRCHER Rain System spojuje výhody metody kapénkové závlahy a běžného zavlažování.

KÄRCHER Rain System je možné individuálně přizpůsobit každé zahradě a spolupracuje perfektně se zavlažovacím automatem SensoTimer pro řízení zavlažování podle potřeby.

Číst dál...

HD 17.14 4S SX

Vysokotlaký čistič bez ohřevu

V lednu 2016 firma KÄRCHER uvede na trh nový studenovodní vysokotlaký stroj HD 17/14-4 S/SX. Jedná se o nejvýše postavený stroj v produktové řadě třídy HD super.

Zvýšený výkon a enormní průtok vody 1700 l/h zaručuje tomuto stroji vynikající odplavovací účinek.

Číst dál...

Bez_nzvu

Důraz na kompaktní rozměry a mobilitu

Vysokotlaké čisticí stroje KÄRCHER bez ohřevu třídy Kompakt pro profesionální použití v roce 2014 změní svůj vzhled a budou maximálně flexibilní. Firma KÄRCHER tak reagovala na potřebu zákazníků mít svůj vysokotlaký čistič a také příslušenství stále po ruce.

Číst dál...

Nový zametací stroj pro rok 2015KM-125.130

Zametací stroj KÄRCHER KM 125/130 R s pracovní šíří 1250 mm a 130l nádobou na nečistoty, unikátním postranním kartáčem a trojitým systémem čištění filtru Tact.

Inovativní postranní kartáč stroje zaručuje jednoduché čištění v rozích a zatáčkách. Při zametání v těžko přístupných místech, jako jsou právě zatáčky a rohy, nezůstává oblouk nečistot – systém KSSB.

Číst dál...

Award-2014Vytírat desetkrát rychleji 

KÄRCHER Mopvac B 60/10 C je velmi účinné zařízení pro mytí podlah s odsáváním, vhodný pro rovné hladké plochy (litý beton, lino, PVC, apod.).

Kombinuje výhody ručního mopu a podlahového mycího stroje a představuje zcela nový druh čištění podlah.

Pracuje hygienicky, efektivně, bezpečně a pohodlně a to vše bez elektrického proudu.

Číst dál...

VT ohrev 720x260

Kompaktní rozměry, ekonomický a šetrný provoz

Firma KÄRCHER uvedla na trh nové vysokotlaké čisticí stroje s ohřevem vody kompaktní třídy s jedinečným stupeněm eco!efficiency, který zajišťuje ekonomický provoz šetrný k životnímu prostředí i při delším používání, snižuje spotřebu paliva a CO2.

 

Číst dál...

Nová barva strojů Antracit

Zvenku antracitová, v srdci žlutá

Antracitová barva je na veřejnosti diskrétnější a nevtíravá

Mnozí naši zákazníci i příznivci značky KÄRCHER byli překvapeni, když zjistili, že mnohé z profesionálních strojů na čištění podlah mají místo žluté antracitovou barvu.

Číst dál...

Klíč k jednoduché obsluze - KÄRCHER Intelligent Key B 40 klic

Firma KÄRCHER reagovala na mnoho požadavků zákazníků na zjednodušení obsluhy podlahových mycích strojů a integrovala do nové generace podlahových mycích automatů ochranné funkce proti chybné obsluze - systém "KÄRCHER Intelligent Key".

Nový ručně vedený podlahový stroj s odsáváním KÄRCHER BR 40 C/W lze díky systému "KÄRCHER Intelligent Key" (KIK) velmi jednoduše obsluhovat.

Číst dál...