info@satter.cz

prodejna: 724 041 120 | SERVIS: 725 382 291

Banner battery power 4V

Inovace v domácím čištění.

Společnost KÄRCHER představila svou novou bateriovou platformu KÄRCHER 4 V, která zvedá laťku v oblasti čištění a údržby na novou úroveň. Tato inovativní platforma přináší revoluční technologické vylepšení a posouvá hranice možností v oblasti domácího a komerčního čištění.

Výkonnostní špička

Bateriová platforma KÄRCHER Batery Power 4 V je ztělesněním výkonnosti. Díky špičkovým bateriím a pokročilým technologiím nabízí výjimečný výkon, který zvládne i ty nejnáročnější úkoly čištění.

Flexibilita a pohodlí

S novou bateriovou platformu KÄRCHER 4 V se stává čištění flexibilnějším a pohodlnějším než kdy dříve. Díky bezdrátovému provozu můžete čistit kdekoli bez omezení kabely, což vám umožní dosáhnout dokonalých výsledků bez kompromisů. Bezdrátové provedení též usnadňuje manipulaci a přenášení čističe z místa na místo, což je obzvláště užitečné pro větší domácností a komerční prostory.

Šetrnost k životnímu prostředí

Nová bateriovou platformu KÄRCHER 4 V klade důraz nejen na výkon a flexibilitu, ale také na šetrnost k životnímu prostředí. S využitím moderních technologií snižuje spotřebu energie a minimalizuje emise, což je v souladu se snahami o udržitelnost a ochranu planety.

Výměnná baterie

Díky své univerzálnosti je nová bateriová platforma vhodná pro širokou čisticí strojů a zařízení pro údržbu zahrady. Baterie lze průběžně dobíjet a vyměňovat, což rozšiřuje možností použití a prodlužuje pracovní intervaly

 

WV 4 4 Plus 1.1 FC 4 4 FC 2 4 7 GSH rukojet 4

Stěrka na okna s odsáváním KÄRCHER WV 4-4

Myčka podlah KÄRCHER FC 4-4

Myčka podlah KÄRCHER FC 2-4

Nůžky na trávu KÄRCHER GSH 4-4


Nová bateriová platforma KÄRCHER Battery Power 4 V přináší do světa čištění novou dimenzi výkonu, pohodlí a šetrnosti k životnímu prostředí. Buďte připraveni na čistotu bez kompromisů a vyzkoušejte tuto revoluční technologii ještě dnes!

Bateriová platforma KÄRCHER Battery Power 4 V e-shop >>