info@satter.cz

prodejna: 724 041 120 | SERVIS: 725 382 291

Podlahové myčky KÄRCHER FC 7 Cordless

Vyčistí podlahy od suchých i mokrých nečistot v jednom kroku

Bateriový podlahový mycí stroj KÄRCHER FC 7 Cordless je vhodný pro úklid všech běžných pevných podlahových krytin. Podlahy vytíráte vždy čistou vodou a to bez předchozího vysávání.

Už žádné potíže s vláčením kbelíku s vodou nebo taháním kabelu!

Čtyřválcová technologie s protiběžným otáčením umožňuje rychlé a efektivní čištění s důkladným odstraňováním nečistot a vlasové filtry zajišťují skvělé sbírání vlasů. Před použitím myčky již není třeba vysávat, což šetří polovinu času uklízení.

Tahání a zamotávání kabelů je minulostí, stejně jako obtížné vláčení kbelíků s těžkou vodou – podlahová myčka disponuje 2 separátními nádržkami na čistou a špinavou vodu. Objem vody a rychlost otáčení válců lze nastavit ve dvou režimech čištění tak, aby se přizpůsobily podlaze. K dispozici je také funkce BOOST pro opravdu odolné nečistoty.

 

VLASTNOSTI A VÝHODY KÄRCHER FC 7 Cordless:

Podlahová myčka FC 7 CordlessO 20 % lepší čisticí výkon

Systém dvou nádrží zajišťuje čištění stále čistou vodou - válečky se vlhčí čersvou vodou z nádrže na čistou vodu, zatímco nečistoty se shromažďují v nádrži na špinavou vodu.

Čtyři elektricky poháněné válce se proti sobě otáčí a absorbují jemné i hrubé nečistoty a stírají podlahu při pohybu vpřed i vzad.

Podlahy tak čistíte bez namáhavého drhnutí, bez kbelíku, bez kontaktu s nečistotami!

 

Podlahová myčka FC 7 Cordless Vhodný pro všechny druhy nečistot:

Odstraňuje všechny druhy suchých a mokrých nečistot a to bez předchozího vysávání. Technologie pohonu se čtyřmi válci umožňuje vysokou rychlost čištění a vlasové filtry zajišťují skvělé sbírání vlasů nebo chlupů.

Tlačítkem na rukojeti přizpůsobíte průtok vody a rychlost válce podlaze. Funkce BOOST slouží pro odstranění odolných nečistot.

Mytí podlah KÄRCHERVhodný pro všechny tvrdé podlahy

Díky nižší zbytkové vlhkosti je KÄRCHER FC 7 Cordless vhodný pro všechny tvrdé podlahy (kámen, dlaždice, parkety, laminát, vinyl). Po podlaze se dá chodit znovu prakticky za okamžik. Dokonalou péči o podlahu zajistíte v kombinaci s čisticími a ošetřovacími prostředky KÄRCHER.

Podlahová myčka FC 7 CordlessPerfektní čištění rohů a hran

Pohon centrálního válce zajišťuje vynikající výsledky čištění v rozích a podél hran.

Flexibilní otočný kloub umožňuje čistit podlahy pod a mezi nábytkem, také v těžko přistupných místech.

Čištění válců podlahové myčky FC 7 CordlessPohodlné čištění zařízení

Stroj disponuje snadným systémem čištění všech vyjímatelných součástí v čisticí stanici. Válečky lze také prát v pračce až na 60 °C.

Parkovací stanice slouží pro uskladnění stroje a příslušenství.

Parkovací a čisticí stanice lze dát na sebe, vznikne i prostor pro uskladnění nádržky na špinavou vodu a odnímatelných filtrů.

 

Čištění myčky KÄRCHER FC 7 Cordless Úspora vody:

Při mytí podlah s KÄRCHER FC 7 Cordless ušetřite až 90 % vody. Např. při čištění podlahové plochy 60 m² spotřebuje stroj 0,4 l vody, což je, ve srovnání s tradičním mopem a kbelíkem naplněným 5 litry vody, až o 90% méně vody.

Stroj disponuje indikací úrovně nádržíautomatickým vypnutím při naplnění - vizuální a akustický signál, když je nádrž na čerstvou vodu prázdná a nádrž na špinavou vodu je plná.

 

KÄRCHER FC 7 Cordless

FC 7 Cordless novy

 Výbavení:

- Systém dvou nádrží
- Čisticí válce, 2 páry (pro univerzální použití)
- Lithium-ionová baterie 25,2 V, nabíječka baterií
- Podlahový čistič Universal RM 536, 30 ml
- Čisticí a parkovací stanice
- Nabíječka baterií

Objednací číslo: 1.055-701.0

 

Další podlahové myčky KÄRCHER najdete zde >>