info@satter.cz

prodejna: 724 041 120 | SERVIS: 725 382 291

Robotické vysavače KÄRCHER RCV 3 a RCV 5

Robotické vysavače KÄRCHER nejen vysávají, ale také vytírají!

Jsou výkonné a pracovité. Budou se tiše a nenápadně pohybovat ve vaší domácnosti a vždy ji precizně uklidí. Vy tak máte zase o jednu starost s domácností méně.

 

Robotické vysavače KÄRCHER RCV se postarají o úklid tvrdých podlah a koberců s krátkým vlasem, dokážou nejen vysát, ale také vytřít podlahu.

Robotický vysavač KÄRCHER RCV 3 nebo RCV 5 bude znát vaši domácnosti jako své boty, snadno překonávají i nízké prahy a okraje koberců, skvěle vyčistí podél okrajů, na silně znečištěných místech dokážou pracovat intenzivněji.

Pomocí aplikace Home Robots si navíc můžete úklid nastavit přesně podle vašich představ nebo vysavač pustit i z práce. Až dorazíte zpět domů, bude na váš čekat jen čistá domácnost.

RECENZE robotického vysavače s mopem KÄRCHER RCV 5 na TESTADO.CZ >>

Přehled modelů robotických vysavačů KÄRCHER RCV:

 

KÄRCHER RCV 3 - základní model

KÄRCHER RCV 5 - chytrý model

RCV 3 1 RCV 5

Robotický vysavač s mopem s přesnou navigací LiDAR a pohodlným ovládáním pomocí aplikace je určen pro plně autonomní a systematické čištění koberců s nízkým vlasem a tvrdých podlah. 

Tento špičkový model navíc disponuje duálním laserovým systémem s naváděcí kamerou, pomoci které detekuje a vyhýbá se plochým překážkám, jako jsou kabely, ponožky nebo boty.  

Ultrazvukový senzor rozpozná koberce, které může vysavač vyčistit pomocí funkce Auto Boost pro maximální sací výkon. V režimu mopování se vysavač kobercům automaticky vyhýbá.

Technická data:
Sací výkon: 2500 Pa
Doba chodu: 120 min
Nádoba na odpad 2 v 1 (330 ml) vč. nádrž na čerstvou vodu (170 ml)
Nádoba na suchý odpad: 500 ml 
Technická data:
Sací výkon: 5000 Pa
Doba chodu: 120 min
Nádoba na suchý odpad: 330 ml
Nádrž na čerstvou vodu: 240 ml 
Objednací číslo: 1.269-620.0

Objednací číslo: 1.269-640.0

 

Výhody vysavačů KÄRCHER RCV 3 a RCV 5:

Robot, cloud a aplikace – 3 prvky, jeden soudržný systém

Robotické vysavače KÄRCHER nabízejí širokou škálu funkcí a možností konfigurace – a přitom se opravdu snadno používají. Kombinace robota, cloudu a ovládání pomocí aplikace KÄRCHER HOME ROBOTS pro chytré telefony tvoří dokonalý základ pro ty nejlepší výsledky čištění. Využijte funkce časovače a nakonfigurujte čisticí programy tak, aby vyhovovaly vašim individuálním potřebám. A pokud jsou pro robota k dispozici bezpečnostní aktualizace nebo nové funkce, aplikace vás na to automaticky upozorní. Objevte naše autonomní čisticí řešení pro vaše každodenní práce a získejte čas na zábavnější věci v životě.

Budoucnost je nyní: autonomní čištění

Spuštění robotického vysavače na dálku je pomocí aplikace pro chytré telefony tak jednoduché, takže ať už jste kdekoliv, vracet se budete do čisté domácnosti. Naše robotické vysavače s mopem udělají práci za vás. Robot využívá špičkovou laserovou navigaci LiDAR k prvotnímu vytvoření půdorysu vašeho domova. Když se vydá na úklid, jeho přesné senzory zajistí, že vždy přesně ví, kde se nachází, jak obejít překážky v místnosti. Robot vysává a mopuje plně autonomně a sám se navádí zpět do nabíjecí stanice. Funkce živého mapování znamená, že můžete kdykoli zkontrolovat průběh čištění. Špičkový model RCV 5 je také vybaven detekcí objektů AI, takže může automaticky projíždět nebo objíždět i nízké předměty, jako jsou boty nebo kabely. Dokonce detekuje koberce a poskytuje extra důkladné čištění v režimu vysávání nebo se jim v režimu mop úplně vyhýbá.

Volba je na vás: přizpůsobte úroveň čištění a vyberte si z různých metod čištění

Robotické vysavače s mopem Kärcher jsou skutečnými všestrannými pomocníky. Ať už jde o jednoduché suché čištění pomocí sacího ventilátoru a kartáče nebo v kombinaci s extra funkcí stírání z mikrovláknové utěrky a nádržky na čistou vodu, vše je možné. A díky pohodlné funkci ovládání aplikací máte vše vždy po ruce. Nastavení čištění, jako je sací výkon nebo objem vody pro vytírání, lze upravit podle individuálních požadavků. Oblasti se silnějším znečištěním lze pro důkladnější vyčištění projít několikrát. 

AUTONOMNÍ ČIŠTĚNÍ – S APLIKACÍ KÄRCHER HOME ROBOTS JE TO REALITA

Aplikace KÄRCHER HOME ROBOTS vám umožní přístup ke všem důležitým funkcím vašeho robotického vysavače s mopem KÄRCHER RCV 3 nebo RCV 5.  Můžete nastavit dobu čištění, nebo vytvořit map úklidu a to bez ohledu na to, kde se nacházíte. Pokud jste stále mimo dům a chcete začít s úklidem, než se dostanete domů, můžete! Jednoduše aktivujte robota z aplikace na vašem smartphonu a můžete se těšit na návrat do čistého domu. 

KÄRCHER HOME ROBOTS je k dispozici zdarma v Apple Store nebo Google Play Store. Jednoduše si jej stáhněte a začněte hned s prvním autonomním čištěním.

 

Ochrana dat Nastaveni oblasti Rezimy

Ochrana dat

Celý přenos dat mezi aplikací KÄRCHER HOME ROBOTS na vašem smartphonu a vaším robotickým vysavačem s mopem probíhá přes cloud a servery umístěné pouze v Německu. KÄRCHER jako výrobce se sídlem v Německu klade velký důraz na ochranu dat a dbá na to, aby byly splněny všechny platné zákonné požadavky v tomto ohledu. Pravidelné aktualizace softwaru a zabezpečení zajišťují, že vaše aplikace bude vždy aktuální a vaše data budou vždy v bezpečí.

Nastavení úklidových oblastí

Robotické vysavače s mopem KÄRCHER RCV 3 a RCV 5 čistí samostatně a systematicky. "No-go zóny" lze nastavit prostřednictvím aplikace, aby bylo zajištěno, že robot nebude uklízet konkrétní oblasti. Pokud však existují oblasti, které je třeba vysát, ale nevytřít, pak je zde také možnost nastavení „zón bez vytírání“. A pokud by měly být přeskočeny celé místnosti, lze robotovi zabránit v jejich průchodu nastavením takzvaných „virtuálních zdí“. To vše lze snadno a intuitivně konfigurovat pomocí aplikace. 

Různé režimy čištění

Aplikace KÄRCHER HOME ROBOTS nabízí mnohem více funkcí, než základní program pro autonomní/samostatné čištění. Vysávání, mopování nebo kombinace obou úklidových programů – s aplikací můžete snadno definovat režim úklidu pro konkrétní místnosti nebo oblasti. Můžete také nakonfigurovat četné parametry podle svých individuálních požadavků – od sacího výkonu při vysávání až po průtok vody při mopování. 

Planovani Bodove cisteni aktivace deaktivace

Moderní plánování úklidu

Pomocí funkce časovače v aplikaci KÄRCHER HOME ROBOTS si můžete vytvořit svůj vlastní plán úklidu pro robotický vysavač a mopem KÄRCHER RCV 3 a RCV 5. To vám umožní určit nejen dny a časy, kdy chcete, aby robot pracoval, ale také to, které oblasti by měl během této doby čistit jakým čisticím programem. Vysavač zmapuje všechny místnosti a vy můžete upravit nastavení úklidu pro každou místnost zvlášť.

Bodové čištění a čištění ploch

Když na podlahu padnou drobky nebo se objeví jiná nečistota, existují dvě flexibilní řešení. Pro znečištění na velmi specifickém místě můžete pomocí aplikace nastavit konkrétní místo pro cílené čištění skvrn. A pro větší plochy znečištění můžete dokonce pomocí aplikace nastavit velikost čištěné plochy pro rychlé, ale cílené mezičištění. 

Aktivace a deaktivace funkcí

Široká škála funkcí, jako je Auto Boost, detekce koberců nebo funkce AI, lze aktivovat nebo deaktivovat jednu po druhé, aby vyhovovaly potřebám nebo preferencím uživatele. Například u předložek a koberců lze deaktivovat funkci Auto Boost, aby čištění pokračovalo pouze při nízkém sacím výkonu, když je znečištění jen lehké. To šetří energii a prodlužuje dobu čištění. 

Statistika prislusenstvi Historie cisteni Dalsi funkce

Statistika příslušenství

Nároky kladené na robotický vysavač s mopem KÄRCHER RCV 3 a RCV 5 se v jednotlivých domácnostech liší v závislosti na faktorech, jako je velikost uklízené plochy, míra znečištění a frekvence úklidu. Rychlost, s jakou se příslušenství opotřebovává, se proto velmi liší. To je důvod, proč vám aplikace KÄRCHER HOME ROBOTS ukazuje míru opotřebení jednotlivých dílů, jako jsou kartáče, a doporučí kdy je třeba vyměnit konkrétní příslušenství. Tím je zajištěno, že robot bude vždy perfektně příúraven pro co nejlepší výkon a výsledky čištění.

Historie čištění

Každý úklid je v aplikaci KÄRCHER HOME ROBOTS zaznamenán v reálném čase a poté uložen. To poskytuje zajímavé pohledy na životnost vašeho čisticího robota. Kdy bylo zařízení v jaké místnosti, jaké vzdálenosti urazilo a kolik čtverečních metrů podlahy bylo vysáto nebo vytřeno? Tímto způsobem můžete bedlivě sledovat, co váš robotický vysavač s mopem dělal – i když jste mimo dům. 

Další funkce

Aplikace KÄRCHER HOME ROBOTS vám poskytuje přístup ke všem důležitým funkcím vašeho úklidového robota. To zahrnuje spoustu dalších funkcí, které se mohou v té či oné situaci ukázat jako užitečné. Aplikaci lze například použít jako dálkové ovládání vašeho robota. Smartphone lze také použít k nastavení jazyka a hlasitosti hlasového výstupu nebo k poskytování odpovědí na často kladené otázky. 

 

Koupit robotický vysavač KÄRCHER RCV 3 >>

Koupit robotický vysavač KÄRCHER RCV 5 >>


 Zdroj: KÄRCHER.cz