info@satter.cz

prodejna: 724 041 120 | SERVIS: 725 382 291

Moderní obývací stěnaCo nesmí chybět v obýváku?

Obývací pokoj je důležitá místnost v bytě či domě, kde se scházíte s rodinou nebo přáteli. Moderní obývák má sloužit jak k odpočinku, tak k zábavě či sledování televize. Obývací stěna by tedy měla působit moderně, příjemně a také útulně.

Nepostradatelným nábytkem v každém obývacím pokoji jsou kromě sedací soupravy také obývací stěna.


Zdroj: FOFR-NÁBYTEK.CZ

Velkou či malou obývací stěnu

Před pořízením nové obývací stěny pečlivě zvažte, co všechno plánujete do Vaší obývací stěny umístnit. Aktuální moderní obývací stěny bývají spíše menší a funkční - složené jen z několika částí nábytku. Takovéto stěny působí vzdušným a elegantním dojmem. Zjednodušeně lze říci, že do malého obýváku by jste neměli pořizovat žádnou velkou obývací stěnu. V takovém obývacím pokoji by jste se zcela jistě necítili dobře. To samé i naopak ....

Každá obývací stěna nabízí různé funční části, jako je prostor pro televizi, poličky pro knihy, vitríny pro skleničky a šuplíky pro různé drobnosti . Při výběru obývací stěny se proto zamyslete, co všechno do ní plánujete ukládat.

Materiál a designové řešení moderních obývacích stěn


Bílé obývací stěnyMateriálem na výrobu obývacích stěn se nejčastěji používá lamino nebo lakované MDF desky. Obývací stěny z MDF desky mohou být opatřeny folíí s designem dřeva, nebo mohou být barevně lakovány například na moderní odstíny bílé nebo černé barvy. Moderní obývací stěny z lamina mají největší zastoupení v naší nabídce a to především díky skvělému designu a nízké ceně.


Zdroj: FOFR-NÁBYTEK.CZ

Pokud vybíráte obývací stěny do paneláku a menších bytů, volte spíše světlé odstíny, aby se opticky malý prostor více rozšířil. U větších obývacích pokojů můžeme volit i tmavší kontrastnější řešení, které působí více modernějším vzhledem. Mezi moderní, hezké a dlouhodobě oblíbené dezény lamina patří obývací stěny wenge, ořech nebo obývací stěny bílé, černé.

Kde se dá kvalitní a hezka obývací stěna sehnat ?

Rádi by jste si pořídili novou moderní obývací stěnu, ale nevíte kde ji koupit, nebo si nevíte rady s výběrem? Internetový obchod FOFR nábytek se specializuje na prodej obývacích stěn a vybavení do obývacího pokoje. Odbornící z Fofru vám rádi poradí s výběrem nejvhodnějšího typu obývací stěny právě pro vás.

Obývací stěny FOFR nábytek

Zdroj: FOFR-NÁBYTEK.CZ