info@satter.cz

prodejna: 724 041 120 | SERVIS: 725 382 291

Sekční garážová vrataMyslíte, že můžete mít ve svém domku pouze klasická křídlová vrata?

Firma Eurowin nabízí garážová vrata různých typů, v libovolných rozměrech, podle požadavků na zařízení Vaší garáže. Dokážou dodat garážová vrata téměř pro jakýkoli stavební otvor a dispozici.

Jestli si myslíte, že můžete mít ve svém domku pouze klasická křídlová vrata, tak firma Eurowin vás přesvědčí o opaku. Doby, kdy bylo potřeba provádět rozsáhlé stavební zásahy, aby se vám vešly požadované vrata jsou dávno pryč.

Dnes přicházejí výrobci s modulárními systémy, které vycházejí zákazníkovi vstříc ohledně jeho dispozic a jsou běžné i takové realizace, které by dříve nepřipadaly v úvahu.

Sekční garážová vrata

Sekční vrata jsou dnes určitě nejoblíbenější, protože jsou vysoce modulární, dostupná v mnoha variantách s mnoha dekory, barvami a doplňky, jako je možnost vestavět garážové dveře, nebo garážové okno. Zároveň je to nejkomfortnější řešení, protože zavírání je standardně na dálkové ovládání a pochopitelně elektrické. Jsou případy, kdy se Vám z nějakého důvodu přece jen nehodí a pak nabízíme rolovací vrata.

Rolovací vrata

Rolovací garážová vrata

Garážová rolovací vrata jsou sestavena z lamel, nikoli ze sekcí, jako je tomu v případě sekčních vrat. Lamely jsou užší a dá se říci, že jejich nevýhody jsou právě tam, kde sekční vrata těží ze svých výhod. Je to horší termoizolace díky nepřerušenému tepelnému mostu, menší počet variant, nemožnost vsazení dveří přímo do rolety.

Sekční vrata víceméně reagovala na nedostatky rolovacích vrat a proto znamenají takový skok dopředu v bezpečnosti, univerzálnosti, škálovatelnosti a dalších vlastnostech. Samozřejmě mají rolovací vrata též nějaké výhody, například možnost otevření a zavření pomocí kliky v případě výpadku elektrického proudu, celkově jsou více "light" a téměž bezúdržbová. Také box s lamelami je menší a proto i tato vrata mohou být pro Vás tím pravým.

 

 

Garážová klasika - křídlová vrata

Křídlová garážová vrata

 

Pokud přece jen trváte na klasice, pak jsou tu pro Vás jednokřídlová, nebo dvoukřídlá garážová vrata klasické konstrukce. Možná jste se rozhodli pro ně proto, že Vaše současná křídlová vrata odcházejí a vy chcete něco nenáročného, spolehlivého, na co jste zvyklí.

Zapřemýšlejte přesto o modernějších typech vrat. Mohou Vás vyjít nakonec i levněji, pokud otvor garáže je nějak atypický. Moderní typy vrat se Vám přizpůsobí a jejich obsluha a komfort je s těmi starými neporovnatelná.

 

 

Naši dodavatelé a servis

Jsme přesvědčeni, že jednimi z nejkvalitnějších komponentů jsou od české firmy Doorhan. Protože kvalita je tím, na co sázíme především, nabízíme Vám garážová vrata právě od této firmy. Jsme schopni ale namontovat a servisovat vrata jakéhokoli u nás prodávaného výrobce.

Více naleznete na stránkách www.eurowin.cz.