info@satter.cz

prodejna: 724 041 120 | SERVIS: 725 382 291

Dětský pokojSplňte přání svému dítěti

Přáním každého dítěte je mít svůj vlastní pokojík, kde bude trávit čas hraním, odpočíváním, plněním svých úkolů a hlavně, kde se bude cítit spokojeně.

Čím více různých doplňků do dětského pokoje je na trhu, tím zajímavější prostor můžeme vytvořit. Ale kde všechny ty doplňky a nábytek najít?

 

 

Dětský nábytek a doplňky na jednom místě

Dekorace na zeď

Nábytek a veškeré doplňky do dětských pokojů je možné zakoupit v eshopu www.eurokosik.cz. Na jednom místě naleznete levný i dražší dětský nábytek od českých i francouzských výrobců, spoustu dřevěných a pěnových dekorací na zeď, povlečení, záclon, koberců, svítidel a mnoho dalších doplňků do dětských pokojů. Stačí si jen vybrat.

Pokud si z výběrem nevíte rady nebo potřebujete jakkoliv pomoci, je zde k dispozici vyškolený personál, který je připraven odpovídat na dotazy.

 

Dětský pokoj Apli

Při plánování nákupu nábytku a doplňků do dětského pokoje je třeba brát v potaz několik aspektů, kterými jsou velikost pokoje, jestli bude pokoj pro děvče nebo pro kluka a jakého věku, úložný prostor a samozřejmě cenová relace. Nabídka sestav dětských pokojíků je v dnešní době veliká a mnohdy je těžké zvolit tu správnou variantu.

Lze říci, že všechny tyto aspekty je schopen naplnit dětský pokoj Apli, který je velkým hitem na českém trhu a u spotřebitelů je velmi oblíbený. Jeho provedení jistě zaujme nejednoho zákazníka. Dětský program Apli je vyroben v příjemném a ve světlém odstínu dřeva javor horský v kombinaci s oranž odstínem. Bezpečnostním prvkem, který oceníte hlavně v pokojíčku u malých dětí, je zaoblení hran jednotlivých dílů a tím zabráníte možným oděrkám. Je zde spousta úložného, odkládacího prostoru ve formě polic, šuplíků, regálů. Také postel Apli má úložný prostor vyřešený šuplíkem.

Uložný prostorMimo dětské postele nabízí program Apli také různé typy komod, regálů, šatní skříně, police, psací stůl. Tento - dostatečný - výběr dílů ze sestavy Apli vám umožní poskládat pokojík přesně podle vašich představ. Takovou „třešinkou na dortu" jsou vhodně zvolené doplňky do dětského pokojíku. Neměly by zde chybět nástěnné dřevěné dekorace, hodiny, osvětlení, povlečení, záclona a koberec. V nabídce eshopu naleznete také celé sestavy doplňků.

Neváhejte a navštivte nejen naše webové stránky, ale také naši prodejnu nábytku ve Zlíně, kde vám odborně poradíme a zajistíme vše potřebné pro vybavení vašeho dětského pokoje.

 

 

Zdroj: www.eurokosik.cz