info@satter.cz

prodejna: 724 041 120 | SERVIS: 725 382 291

Service car

Doprava ZDARMA v ramci ČR při nákupu v hodnotě 5.000,- vč. DPH a více!

Je-li souhrnná hodnota objednávky nižší než 5 000,- Kč vč. DPH, účtujeme dopravu po ČR, balné a dobírku ve výši 130,- Kč včetně 21 % DPH.

Je-li souhrnná hodnota objednávky 5 000,- Kč vč. DPH a vyšší, a při dodržení rozměrů a hmotnosti balíku, poplatek za dopravu po ČR, balné a dobírku neúčtujeme.

Doprava zdarma na území ČR platí pro objednávky o max. hmotnosti do 31,5 kg, max. součtu rozměrů stran 360 cm (A + 2B + 2C), přičemž strana A nepřesáhne 120 cm a max. počtu balíků k jedné objednávce 2 ks.

Doprava zboží na Slovensko je dle ceníku >>

Objednané zboží je dodáváno více způsoby dle Vašeho výběru. Způsob převzetí a zaplacení zboží je potřeba upřesnit před odesláním objednávky.

Aktuálně využíváme služeb přepravní společnosti PPL. Více o dopravní společnosti PPL >>
Způsoby dopravy:

  • Přepravní služba PPL - rozvážka v běžné přepravní době do 17:00 h následujícího pracovního dne po dni převzetí zásilky k přepravě. O předpokládané době doručení budete předem informování pracovníkem dopravní společnosti.
  • Osobní odběr na provozovně ve Vestci u Prahy - při osobním odběru zboží na provozovnách prodávajícího může kupující zboží zaplatit v hotovosti.
  • Doprava na Slovensko - je možná pouze prostřednictvím přepravní společnosti PPL
Způsoby platby:

  • V hotovosti na prodejně ve Vestci u Prahy.
  • Bankovním převodem na účet v bance. Po potvrzení objednávky obdržíte e-mailem proforma fakturu, na základe které provedete převod. Vždy uveďte variabilní symbol! Zboží odesíláme po připsání úhrady na účet.
  • Na dobírku prostřednictvím přepravních společností PPL (Možnost placení kartou přímo dopravci).

Veškeré zboží je dodáváno s daňovým dokladem. Zboží zůstává do úplného zaplacení majetkem prodávajícího.

 

Obchodní podmínky >>