info@satter.cz

222 782 702, 222 781 750

Pila 720x260

Nový program pro komunální služby.

Program KÄRCHER Park & City reaguje na požadavky zákazníků a zaměřuje se na přístroje s bateriovým pohonem, jako alternativu k zařízením poháněných benzinovým motorem. Velkou výhodou těchto přístrojů je možnost používání v oblastech citlivých na hluk jako jsou např. parky, obytné oblasti, okolí škol a nemocnic atd.

Fukar na listí a řetězová pila jsou jen dva příklady z celé řady bateriových zařízení programu Park & City Solutions. Přístroje lze vybavit baterií dle vlastních požadavků. 

NOVINKA pro rok 2018: bateriová strunová sekačka a bateriové nůžky na živý plot.

Výhody přístrojů řady KÄRCHER Park & City:

Plná kompatibilita baterií se všemi přístroji z řady KÄRCHER Park & City - maximální flexibilita, kompatibilní baterie dovolují rychlou výměnu i na jiných přístrojích dle potřeby.

Žádné emise škodlivin a CO2 - ekologické a uživatelsky příjemné. Žádný zápach z benzínu během práce.

Až o 50% tišší než benzinové přístroje - umožňuje použití v oblastech citlivých na hluk jako jsou obytné oblasti, v blízkosti škol či při práci v noci.

Významně snížené vibrace v porovnání s benzinovými přístroji - možné dlouhé pracovní intervaly - práce bez únavy.

Až o 90% snížené náklady na provoz oproti benznivým přístrojům - vysoká hospodárnost, žádné náklady na benzín a nízké náklady na údržbu.

Díky 50 voltové technologii až o 50% rychlejší doba nabíjení oproti běžně dostupným přístrojům - vysoká efektivita díky nízké době chodu naprázdno.

Bateriová řetězová pila KÄRCHER CS 330 Bp:

CS 330 Bp400pxBateriová řetězová pila KÄRCHER CS 330 Bp je velmi tichá, s nízkými vibracemi, uživatelsky komfortní a na rozdíl od nářadí s benzinovým pohonem neprodukuje žádné znečišťující látky, plyny a zápach.

Pila má automatické mazání řetězu pro nižší potřebu údržby při zachování optimálního mazání řetězu a delší životnosti.

Pila KÄRCHER CS 330 Bp disponuje maximální bezpečností díky elektrické řetězové brzdě, která okamžitě zastaví řetěz při dotyku předního dílu ruční ochrany.

Více >>Bateriový fukar KÄRCHER LB 850 Bp:

LB 850 Bp400pxVýkonný a odolný bateriový fukar KÄRCHER LB 850 Bp je určen pro každodenní použití, přesvědčí svým výkonem při odstraňování listí, drobného odpadu a jiných nečistot na obtížně přístupných místech, například pod lavičkami v parcích nebo v rozích.

Hladina vibrací je přibližně o 80 procent nižší, než u benzínových zařízení a až o 90 procent jsou nižší náklady na údržbu a pohonné látky po celou dobu životnosti KÄRCHER LB 850 Bp.

Fukar KÄRCHER LB 850 Bp disponuje plynule regulovatelnými otáčkami pro komfortní přizpůsobení rychlost foukání dle potřeby, také turbo tlačítkem pro krátkodobé zvýšení výkonu pro odstranění obzvláště lepivých listů a ulpívajících zbytků nečistot.

Více >>


Bateriová strunová sekačka KÄRCHER ST 400 Bp:

ST 400 BP 218x218Určena pro všechna místa, která jsou pro ostatní komunální techniku při každodenní práci jen stěží dostupná, jako například prostor pod lavičkami v parcích, hrany obrubníků nebo silniční svodidla.

Strunová sekačka KÄRCHER ST 400 Bp představuje silnou alternativu k benzinovým motorovým kosám při odstraňování trávy a plevele na velkých plochách nebo ve svazích.

Díky své nízké hlučnosti lze strunovou sekačku KÄRCHER ST 400 Bp - na rozdíl od jeho benzinových konkurentů - nasadit i v prostorách citlivých na hluk, tedy v obytných komplexech, školách, mateřských školách a nemocnicích, ale i při práci za soumraku.

Více >>


Bateriové nůžky na živý plot HT 615 Bp:

HT 615 218x218Výkonné, robustní a tiché profesionální bateriové nůžky KÄRCHER HT 615 Bp s šířkou řezu 65 cm a vysokou rychlostí nože pro přesné řezy.

Bateriové nůžky KÄRCHER HT 615 Bp mají nízkou hmotnost a manipulace s nimi je téměř bez vibrace. Práce s těmito nůžkami se vyznačuje velmi tichým provozem a tak jsou zvlášť vhodné tam, kde je nutné omezit hlučnost na minimum.

Díky dvoustupňové regulaci rychlosti řezu lze nůžky KÄRCHER HT 615 Bp velmi jednoduše uzpůsobit podle příslušného úkolu stříhání a řezání keřů, křoví a stromů.

 

Více >>


Baterie a nabíječky vhodné pro přístroje řady KÄRCHER Park & City jsou prodávány samostatně!

Baterie a nabíječky jsou k dostání zde >>

Program KÄRCHER Park & City e-shop >>

 


Zdroj KÄRCHER spol. s r.o.