info@satter.cz

222 782 702, 222 781 750

Pila 720x260

Nový program pro komunální služby.

Program KÄRCHER Park & City reaguje na požadavky zákazníků a zaměřuje se na přístroje s bateriovým pohonem, jako alternativu k zařízením poháněných benzinovým motorem. Velkou výhodou těchto přístrojů je možnost používání v oblastech citlivých na hluk jako jsou např. parky, obytné oblasti, okolí škol a nemocnic atd.

Fukar na listí a řetězová pila jsou jen dva příklady z celé řady bateriových zařízení programu Park & City Solutions. Přístroje lze vybavit baterií dle vlastních požadavků. 

Výhody přístrojů řady KÄRCHER Park & City:

Plná kompatibilita baterií se všemi přístroji z řady KÄRCHER Park & City - maximální flexibilita, kompatibilní baterie dovolují rychlou výměnu i na jiných přístrojích dle potřeby.

Žádné emise škodlivin a CO2 - ekologické a uživatelsky příjemné. Žádný zápach z benzínu během práce.

Až o 50% tišší než benzinové přístroje - umožňuje použití v oblastech citlivých na hluk jako jsou obytné oblasti, v blízkosti škol či při práci v noci.

Významně snížené vibrace v porovnání s benzinovými přístroji - možné dlouhé pracovní intervaly - práce bez únavy.

Až o 90% snížené náklady na provoz oproti benznivým přístrojům - vysoká hospodárnost, žádné náklady na benzín a nízké náklady na údržbu.

Díky 50 voltové technologii až o 50% rychlejší doba nabíjení oproti běžně dostupným přístrojům - vysoká efektivita díky nízké době chodu naprázdno.

Řetězová pila KÄRCHER CS 330 Bp:

CS 330 Bp400pxBateriová řetězová pila KÄRCHER CS 330 Bp je velmi tichá, s nízkými vibracemi, uživatelsky komfortní a na rozdíl od nářadí s benzinovým pohonem neprodukuje žádné znečišťující látky, plyny a zápach.

Pila má automatické mazání řetězu pro nižší potřebu údržby při zachování optimálního mazání řetězu a delší životnosti.

Pila KÄRCHER CS 330 Bp disponuje maximální bezpečností díky elektrické řetězové brzdě, která okamžitě zastaví řetěz při dotyku předního dílu ruční ochrany.

Více >>Bateriový fukar KÄRCHER LB 850 Bp:

LB 850 Bp400pxVýkonný a odolný bateriový fukar KÄRCHER LB 850 Bp je určen pro každodenní použití, přesvědčí svým výkonem při odstraňování listí, drobného odpadu a jiných nečistot na obtížně přístupných místech, například pod lavičkami v parcích nebo v rozích.

Hladina vibrací je přibližně o 80 procent nižší, než u benzínových zařízení a až o 90 procent jsou nižší náklady na údržbu a pohonné látky po celou dobu životnosti KÄRCHER LB 850 Bp.

Fukar KÄRCHER LB 850 Bp disponuje plynule regulovatelnými otáčkami pro komfortní přizpůsobení rychlost foukání dle potřeby, také turbo tlačítkem pro krátkodobé zvýšení výkonu pro odstranění obzvláště lepivých listů a ulpívajících zbytků nečistot.

Více >>

 

Baterie a nabíječky vhodné pro přístroje řady KÄRCHER Park & City jsou prodávány samostatně!

Program KÄRCHER Park & City e-shop >>


Zdroj KÄRCHER spol. s r.o.