info@satter.cz

222 782 702, 222 781 750

K 2 FC Premium

Nevíte jaký vysokotlaký čistič si vybrat?

Poradíme Vám.
Firma KÄRCHER nabízí zaručeně každému typu uživatele a pro každé použití individuálně vhodné zařízení v osvědčené kvalitě.

Nová generace vysokotlakých čističů KÄRCHER představuje nejsnazší manipulaci. Zařízení jsou rychle smontována a demontována a udělají z rychlého čištění – i průběžného – snadné cvičení. Vylepšený komfort obsluhy se důsledně řídí potřebami uživatelů.

Doporučení pro majitele vysokotlakého čističe  (503 kB)

Tipy na nákup Vašeho vysokotlakého čističe KÄRCHER

Tipy-na-nakup-VT-cistice

 


 Průměrná doba čištění VT strojem v minutách

Oblasti-pouziti-VT-cistice

Řada K2 - základní třída - malá všestranná zařízení firmy KÄRCHER, která se používají všude a jsou hned po ruce. Díky své lehké konstrukci je tato řada optimální pro příležitostná použití všeho druhu, například k čištění zahradního nábytku, jízdních kol, aut nebo balkonů. Ideální jako druhé zařízení, perfektní pro průběžné čištění menších nečistot.

Řada K3 a K4střední třída - čističe teto modelové řady  se prezentují jako praktičtí a účinní pomocníci při odstraňování středního až silného znečištění kolem domu. S pomocí vhodného příslušenství jde práce mimořádně snadno od ruky.

Řada K5 - střední třída - k rychlému a jistému odstranění silných nečistot nejrůznějšího druhu nabízí firma KÄRCHER svou výkonnou řadou K 5, která přesvědčí mimořádnými detaily příslušenství - vodou chlazeným motorem, teleskopickou rukojetí pro uložení s malými nároky na místo a komfortním navíjením hadice. Díky tomu je práce příjemná a efektivní.

Řada K6 - třída Premium - byla vyvinuta pro větší akce čištění se silnějším znečištěním byla vyvinuta. Vyznačuje se silným výkonem, vysokým komfortem obsluhy a rafinovanými detaily příslušenství jako dvojitý hák pro kabel nebo navíjení hadice. Tato nová řada představuje komfortní a pohodlnou práci a zajišťuje oslnivé výsledky čištění.

Řada K7 - třída Premium - prvotřídní výkon, bohaté příslušenství, nejvyšší komfort obsluhy. I ty nejsilněji ulpívající nečistoty lze těmito výkonnými zařízeními Premium bez problémů, důkladně a s úsporou času odstranit. Užitečné vlastnosti produktů jako například teleskopické držadlo, Quick Connect, systém Plug ‚n' Clean a navíjení hadice nenechají žádné přání nesplněné a udělají z práce čisté potěšení.

Vysokotlaké čističe KÄRCHER e-shop >>

Pdf Small  Doporučení pro majitele vysokotlakého čističe  (503 kB)


Zdroj: KÄRCHER spol. s r.o.
 Aktualizováno 18.4.2017