info@satter.cz

prodejna: 724 041 120 | SERVIS: 725 382 291

isolar header

Pro stále vysoký výkon

Nečistoty, které se usazují na solárních modulech snižují jejich výkon a to až o 20 %. Pravidelně čištění funkčních ploch fotovoltaických zařízení zajišťuje jejich stále vysoký výkon.

Pro tento účel bylo navrženo nové příslušenství pro vysokotlaké čističe - systém KÄRCHER iSolar - rafinované a efektivní řešení, které zajistí nekompromisní čistotu solárních modulů.KÄRCHER iSolar systém

KÄRCHER iSolar je systém rotačních mycích kartáčů, připojených s vysokotlakým čističem pomocí teleskopické násady, spolu se speciálním čisticím prostředkem dokáže efektivně vyčistit i rozsáhlé plochy solárních panelů.

KÄRCHER iSolar je první čisticí systém ověřený ze strany DLG pro fotovoltaická zařízení!

Popis systém KÄRCHER iSolar

Banner-iSolar

Základní zařízení KÄRCHER iSolar

Při nastavení na nízký tlak voda z tlakového čističe pohání dva kotouče kartáčů KÄRCHER iSolar 800 v opačném směru, díky čemuž je lze lehce vést podél panelů. Kartáče jsou připojeny k teleskopické násadě, kterou lze prodloužit až do délky 14 metrů. Přívod vody se ovládá páčkou na násadě. Toto příslušenství je taktéž v nabídce s jedním kartáčem KÄRCHER iSolar 400 k použití na menších plochách.

Kompletní nabídka KÄRCHER iSolar

Kompletní nabídka systému KÄRCHER iSolar zahrnuje nízkoalkalický čisticí prostředek na solární panely KÄRCHER RM 99, mobilní zařízení na změkčování vody KÄRCHER WS 50 a WS 100, zabraňující tvorbě vápenitých skvrn a také sadu ochranných pomůcek, zabraňujících pádu uživatele.

Jemný čisticí prostředek na solární panely

Nový KÄRCHER RM 99 byl vytvořen speciálně pro efektivní čistění solárních panelů. KÄRCHER RM 99 čistí panely důkladně ale zároveň šetrně a po opláchnutí nezanechává šmouhy ani zbytky prostředku. Také znatelně snižuje frekvenci opakovaného čištění solárních panelů.

Mobilní zařízení na změkčení vody

KÄRCHER WS 50 a KÄRCHER WS 100 na změkčování vody jsou zařízení, která lze lehce přemístit z místa na místo pomocí vozíku a jsou používána při vysokotlakém čistění skleněných fasád, solárních panelů nebo mytí vozidel.

Zařízení KÄRCHER WS 50 a KÄRCHER WS 100 se skládá z filtrační jednotky a robustního ocelového vozíku. Je připojeno mezi vodovodním kohoutkem a tlakovým čističem s minimálním průtokem 700 litrů za hodinu.

Pryskyřičný filtr zachycuje vápenité složky vody, dosahuje 0-1°dH stupně tvrdosti, tudíž voda nezanechává po uschnutí žádné skvrny. Jediný filtr přístroje KÄRCHER WS 50 dokáže odvápnit 5000 l vody a u KÄRCHER WS 100 je to až dvojnásobek.

Součástí zařízení je regenerační jednotka, pomocí níž zmáčknutím jednoho tlačítka obnovíme funkci filtru, aniž by bylo nutné jej měnit.

Snímatelný navíjecí kotouč pro vysokotlaké hadice

Je nyní k dispozici pro vysokotlaké čističe s ohřevem vody střední a vyšší třídy. Lze jej jednoduše sejmout při transportu nebo pokud je riziko mrazu a může být dodatečně připojen k již existujícím přístrojům.

Kotouč může být připevněn během minuty jednoduchým zavěšením na dva háky na zadní části stroje. Další užitečnou funkcí je automatické navíjení hadice. Jedním zatáhnutím se rozvine 20metrová hadice. Navíjecí kotouč je vyroben z plastu a držák z ocele s práškovým nástřikem.

iSolar-8

Jednotlivá zařízení systému KÄRCHER iSolar:

- Rotační kartáč iSolar 400 < 1000 l/h
- Rotační kartáč iSolar 400 > 1000 l/h
- Rotační kartáč iSolar 800 < 1000 l/h
- Rotační kartáč iSolar 800 > 1000 l/h
- Teleskopická tyč iSolar TL 7 H
- Teleskopická tyč iSolar TL 10 H
- Teleskopická tyč iSolar TL 10 C
- Teleskopická tyč iSolar TL 14 C
- Ochranné pomůcky proti padu
- Změkčovač vody KÄRCHER WS 50
- Změkčovač vody KÄRCHER WS 100
- WS regenerátor