info@satter.cz

prodejna: 724 041 120 | SERVIS: 725 382 291

Aku technika KÄRCHER v akci

Baterie a nabíječka za pouhou 1 Kč nebo velmi výhodnou cenu

V jarní nabídce najdete čisticí a zahradní techniku KÄRCHER jak pro domácí, tak profesionální použití. Baterie jsou kompatibilní pro více strojů. 
Neváhejte, akce potrvá pouze do vyprodání zásob!

Tato akce skončila 30.6.2022

 

Technika KÄRCHER pro domácí použití:

K vybraným bezbateriovým strojům nabízíme: 

Platforma Battery Power +18V - STARTOVACÍ SADA 18/25 Li-Ion v hodnotě 2.390,- za cenu 1 Kč

Platforma Battery Power +36V - STARTOVACÍ SADA 36/25 Li-Ion v hodnotě 4.690,- za cenu 1 Kč

Technika KÄRCHER pro profesionální použití:

Platforma Battery Power +18V - STARTOVACÍ SADA 18/25 Li-Ion v hodnotě 2.390,- za cenu 1 Kč

Platforma Battery Power +36V - Baterie Power+ 36/60 a rychlonabíječka 36 V v hodnotě 10.164,- za cenu 2.990 Kč

Odstartujte letos péči o zahradu a okolí domu s maximální flexibilitou

Už žádné zamotávající se kabely nebo trápení s chybějícím připojením do sítě při práci na zahradě. Aku technika KÄRCHER nabízí maximální flexibilitu a díky výkonným a výměnným bateriím i nekonečně dlouhé intervaly práce - v rámci jedné platformy jsou baterie libovolně vyměnitelné.

O dokonalý úklid se postará například šikovný multifunkční AKU vysavač, který si poradí se suchými i mokrými nečistotami. O trávník se postará AKU sekačka a pokud topíte dřevem nebo potřebujete seříznout vzrostlý strom, AKU řetězová pila vám bude vždy k dispozici. V nabídce také najdete AKU tlakový čistič, AKU odstraňovač plevele, AKU strunovou sekačku, nebo AKU nůžky na živý plot.

CELOU NABÍDKU AKU TECHNIKY HOBBY NAJDETE ZDE >>

Aku technika KÄRCHER pro domácí použití

Baterie KÄRCHER se vyrábějí ve dvou platformách (18 V nebo 36 V) a můžou tak nabídnout ten správný výkon pro každé zařízení. Díky jedinečné technologii reálného času budete vždy vědět zbývající čas výdrže i dobití baterie. Kapacita baterie KÄRCHER se ukazuje v minutách. Během nabíjení se na displeji zobrazuje zbývající doba nabíjení.

Stop kabelům, vysokému hluku a CO2 emisím

Nová řada zahradní AKU techniky KÄRCHER Park & City Solutions s bateriovým napájením byla vyvinuta jako alternativa k zařízením poháněných benzinovým motorem. Velkou výhodou těchto přístrojů jsou nulové emise a možnost používání v oblastech citlivých na hluk jako jsou např. obytné oblasti, okolí škol a nemocnic.

Další výhody těchto strojů ve srovnání s benzinovými přístroji: 100% flexibilita, 90% úspora nákladu, o 80 % menší škodlivost

V nabídce AKU čisticí techniky pro profesionály najdete AKU podlahové myčky, AKU čistice koberců, AKU zametací stroje na koberce, AKU zádové vysavače, AKU tlakové myčky, AKU mokro-suché vysavače a řadu dalších strojů.

PROFESIONÁLNÍ AKU TECHNIKU KÄRCHER NEJDETE ZDE >>

Aku technika KÄRCHER pro profesionály