Aku technika KÄRCHER v akci

Baterie a nabíječka za pouhou 1 Kč nebo velmi výhodnou cenu

V jarní nabídce najdete čisticí a zahradní techniku KÄRCHER jak pro domácí, tak profesionální použití. Baterie jsou kompatibilní pro více strojů. 
Neváhejte, akce potrvá pouze do vyprodání zásob!

 

Technika KÄRCHER pro domácí použití:

K vybraným bezbateriovým strojům nabízíme: 

Platforma Battery Power +18V - STARTOVACÍ SADA 18/25 Li-Ion v hodnotě 2.390,- za cenu 1 Kč

Platforma Battery Power +36V - STARTOVACÍ SADA 36/25 Li-Ion v hodnotě 4.690,- za cenu 1 Kč

Technika KÄRCHER pro profesionální použití:

Platforma Battery Power +18V - STARTOVACÍ SADA 18/25 Li-Ion v hodnotě 2.390,- za cenu 1 Kč

Platforma Battery Power +36V - Baterie Power+ 36/60 a rychlonabíječka 36 V v hodnotě 10.164,- za cenu 2.990 Kč

Odstartujte letos péči o zahradu a okolí domu s maximální flexibilitou

Už žádné zamotávající se kabely nebo trápení s chybějícím připojením do sítě při práci na zahradě. Aku technika KÄRCHER nabízí maximální flexibilitu a díky výkonným a výměnným bateriím i nekonečně dlouhé intervaly práce - v rámci jedné platformy jsou baterie libovolně vyměnitelné.

O dokonalý úklid se postará například šikovný multifunkční AKU vysavač, který si poradí se suchými i mokrými nečistotami. O trávník se postará AKU sekačka a pokud topíte dřevem nebo potřebujete seříznout vzrostlý strom, AKU řetězová pila vám bude vždy k dispozici. V nabídce také najdete AKU tlakový čistič, AKU odstraňovač plevele, AKU strunovou sekačku, nebo AKU nůžky na živý plot.

CELOU NABÍDKU AKU TECHNIKY HOBBY NAJDETE ZDE >>

Aku technika KÄRCHER pro domácí použití

Baterie KÄRCHER se vyrábějí ve dvou platformách (18 V nebo 36 V) a můžou tak nabídnout ten správný výkon pro každé zařízení. Díky jedinečné technologii reálného času budete vždy vědět zbývající čas výdrže i dobití baterie. Kapacita baterie KÄRCHER se ukazuje v minutách. Během nabíjení se na displeji zobrazuje zbývající doba nabíjení.

Stop kabelům, vysokému hluku a CO2 emisím

Nová řada zahradní AKU techniky KÄRCHER Park & City Solutions s bateriovým napájením byla vyvinuta jako alternativa k zařízením poháněných benzinovým motorem. Velkou výhodou těchto přístrojů jsou nulové emise a možnost používání v oblastech citlivých na hluk jako jsou např. obytné oblasti, okolí škol a nemocnic.

Další výhody těchto strojů ve srovnání s benzinovými přístroji: 100% flexibilita, 90% úspora nákladu, o 80 % menší škodlivost

V nabídce AKU čisticí techniky pro profesionály najdete AKU podlahové myčky, AKU čistice koberců, AKU zametací stroje na koberce, AKU zádové vysavače, AKU tlakové myčky, AKU mokro-suché vysavače a řadu dalších strojů.

PROFESIONÁLNÍ AKU TECHNIKU KÄRCHER NEJDETE ZDE >>

Aku technika KÄRCHER pro profesionály