info@satter.cz

prodejna: 724 041 120 | SERVIS: 725 382 291

Banner WV 2 720x260

Velký test způsobů mytí oken

KÄRCHER okenní čistič s odsáváním WV 2 se stal jasným vítězem nezávislého redakčního testu MF Dnes.

Právě nastává doba jarního úklidu a téma dokonale čistých oken je na pořadu dne v každé domácnosti. Proto také redakce MF Dnes se rozhodla otestovat všechny dostupné způsoby mytí oken. Redaktoři MF Dnes zjišťovali, jak mít nejlépe, nejrychleji a nejčistěji umytá okna.

Mimo běžných technik mytí oken pomoci obyčejných věci a čisticích přípravků, co má doma každý, byly také vyzkoušeny speciální techniky, včetně robotického čističe oken a aku stěrky KÄRCHER WV 2.

A jasným vítězem v tomto testu z hlediska rychlosti a pracnosti se stala aku stěrka KÄRCHER WV 2 Premium!

Byla oceněna především jednoduchost ovládání této technické pomůcky - práci s aku stěrkou KÄRCHER WV 2 by zvládlo i malé dítě. Dále pak perfektní přilnutí stěrky ke sklu, sací výkon samotného přístroje, rychlost práce bez kontaktu se špinavou vodou. Výsledkem bylo čisté okno beze šmouh, včetně rohů.

Výsledek testu byl uveřejněn v MF Dnes – „Doma Dnes" dne 19.3.2014.

Celý test MF Dnes ke stažení zde (PDF 715 kB)

Použití čističe oken s odsáváním

Aku stěrku KÄRCHER WV využijete i pro jiné práce než jen mytí oken. Pomocí KÄRCHER WV 2 můžete stírat vodu ze stěn a zrcadel ve sprše a koupelně, leštit skleněné stolky a jiné lesklé plochy v celé domácnosti.

Aku stěrka KÄRCHER

 

Jak funguje aku stěrka KÄRCHER?

Zařízení sestává ze dvou částí. Hubice s lahvičkou na vodu s čisticím prostředkem, rozprašovačem a stírací plochou s mopem. Touto hubicí se na sklo nanese voda s čisticím přípravkem a mopem se okno umyje.

Druhou část tvoří hubice s nádobkou na znečištěnou vodu, stírací lištou a sacím motorem napájeným akumulátorem. Touto hubicí se znečištěná vody stáhne a vysaje do zásobníku.

Postup práce s aku stěrkou KÄRCHER

 

Další modely čističů oken s odsáváním KÄRCHER >>

Příslušenství pro okenní čističe KÄRCHER >>