info@satter.cz

prodejna: 724 041 120 | SERVIS: 725 382 291

Anthracite 720x260

Nová antracitová barva u profesionálních strojů

Čisticí stroje KÄRCHER Professional v roce 2013 čeká další razantní změna. Tyto stroje se ukážou v nové ušlechtilé antracitové barvě.


 

Tato razantní změna barvy strojů ve firemní historii KÄRCHER je již druhá v pořadí. V roce 1974 se měnila z modré na žlutou.

Toto rozhodnutí je součást nového strategického zaměření celého koncernu na potřeby zákazníka.

 „Komplexní uspokojení potřeb našich zákazníků je naší prioritou. Jedním z důležitých kroků je nová barva strojů, která zákazníkům podstatně usnadní orientaci při jejich výběru“, říká Hartmut Jenner, předseda správní rady KÄRCHER. „Očekávání zákazníků vůči naší značce jsou výchozím bodem a cílem našeho myšlení a jednání.“

První krok firma KÄRCHER završila již v roce 2010, kdy představila v nové barvě program strojů pro úklid budov. Výsledky průzkumu trhu a pozitivní vývoj obratu v tomto segmentu dávají za pravdu: změna barvy je správné rozhodnutí a zákazníci si ji přejí.

Optické rozlišení sortimentu Professional od nabídky pro soukromé uživatele, u které zůstane zachována proslulá žlutá KÄRCHER barva, prospěje především odborně zaměřeným prodejnám; ty mohou v budoucnu jednodušeji pomoci zákazníkům v jejich rozhodování.

Antracitov stroje 2013

Výhodou antracitově zbarvených strojů je, že jsou nenápadné a lépe zapadnou do okolního prostředí. Tato barva je také méně citlivá vůči ušpinění, takže se snižuje potřeba čištění stroje.

Navíc lze uživatelům usnadnit řízení a údržbu stroje pomocí navádění barvami: všechny obslužné prvky, týkající se procesu čištění, jsou žluté. Světle šedé zbarvení má proti tomu vše, co se týká údržby a servisu.

Zdroj: KÄRCHER spol, s.r.o.