info@satter.cz

prodejna: 724 041 120 | SERVIS: 725 382 291

Puzzi 10.2

Univerzální a vysoce výkonné stroje

Robustní a vysoce výkonné čisticí stroje na koberce KÄRCHER jsou koncipovány jako univerzálně použitelné čističe, vhodné jak pro základní, tak i údržbové čištění kobercových krytin a odstraňování skvrn z textilních povrchů.

Dokonce i čalounění a autosedačky vyčistí KÄRCHER čističe na koberce s odpovídajícím příslušenstvím až do hloubky vláken.

 

Extraktory KÄRCHER

Určeny pro veškeré textilní povrchy: podlahové krytiny, čalouněný nábytek, kancelářské židle, sedadla pro cestující. Tyto stroje uvolní a odstraní nečistoty v jednom pracovním kroku. Jejích výkonné sací turbíny zajistí nepřekonatelně nízkou zbytkovou vlhkost.

 

Puzzi 8.1 11002200PUZZI 8/1 C

Výkonný extraktor základní třídy. Určen pro cíleně použit pro čištění čalounění nebo pro odstraňování skvrn na kobercových plochách. Po vybavení podlahovou hubicí lze používat pro čistění koberců na menších plochach. KÄRCHER PUZZI 8/1 je sériově vybaven nástřikovou sací hadicí a ergonomicky tvarovanou ruční hubicí.

Výhody PUZZI 8/1 C: kompaktní rozměry, silná sací turbína - po čištění v textiliích zůstává velmi malé množství zbytkové vlhkosti a proto mohou být vyčištěné koberce a čalounění rychle znovu využívány.

Více o PUZZI 8/1 C >>

Puzzi 10.1PUZZI 10/1

KÄRCHER PUZZI 10/1 je určen pro hygienické a efektivní čištění menších až středně velkých ploch, který díky nástřikovému tlaku 1 bar dosahuje ři čištění čalounění a koberců přesvědčivých výsledků.

Tento čisticí stroj pro nástřikovou extrakci je standardně vybaven podlahovou hubicí a hubicí na čalounění a postará se o šetrné hloubkové čištění všech textilních ploch. Díky úzké podlahové hubici se přístroj optimálně hodí také pro použití ve stísněných prostorech.

Výhody PUZZI 10/1: vestavěný úložný prostor pro čisticí tablety, které tak budou vždy po ruce, možnost změny polohy držadla bez použití nářadí, rychlá výměna podlahové hubice na hubici na čalounění.

Více o PUZZI 10/1 >>

Puzzi 10.2 AdvPUZZI 10/2 Adv

KÄRCHER PUZZI 10/2 Adv je extraktor s nástřikovým tlakem 2 bar, se zásuvkou pro kartáčovací hlavu PW 30/1, dávkováním odstraňovače pěny a odkládací přihrádkou pro čisticí tablety.

Jedná se o ideální, univerzálně použitelný stroj pro čištění středně velkých textilních ploch.

Výhody PUZZI 10/2 Adv: vestavěné dávkování odpěňovače zabraňuje obzvláště při oplachování šamponovaných kobercových podlah nadměrné tvorbě pěny v nádrži na znečištěnou vodu. Připojením kartáčovací hlavy PW 30/1 se podstatně zvyšuje plošný výkon čističe.

Více o PUZZI 10/2 Adv >>

Puzzi 30.4PUZZI 30/4

KÄRCHER PUZZI 30/4 s velkou nádrží na čistou vodu o objemu 30 l a 350 mm širokou podlahovou hubicí je určen pro čištění velkých textilních ploch a zaručuje ergonomické, časově úsporné úklidové práce bez únavy. Koncept ovládání stroje EASY-Operation a ergonomický "Upright" design extrémně usnadňují obsluhu.

Extraktor KÄRCHER PUZZI 30/4 je se svými 66 dB (A) nejtišším čističem svého.

Nádrž na znečištěnou vodu je vyjímatelná, rukojeť a tvar nádrže jsou určeny pro ergonomické přemístění. Nádrž lze snadno vyčistit a je tak vhodná pro naplnění čistou vodou.

Rozměry a celkový koncept designu stroje umožňují snadné přemístění čističe dokonce i s naplněnou 30-litrovou nádrží na čistou vodu a to i po schodech, díky velkým pojezdovým kolům.

Integrovaná elektrická zásuvka umožňuje flexibilní využití kartáčovací hlavy PW 30/1 bez přídavného zdroje energie. Zásuvka je v době mimo provoz účinně chráněna automaticky se uzavírající klapkou. Kartáčovací hlava PW 30/1 zvyšuje plošný výkon, čisticí vlas koberce rotačním kartáčem a narovná jej.

Kontrolka vždy zobrazí uživateli aktuální hladinu vody.

Filtr čisté vody chrání komponenty a může být vyjmut a vyčištěn bez nářadí.

Výhody PUZZI 30/4: Díky nízké hlučnosti je přístroj univerzálně použitelný v prostorách citlivých na hluk a to i během provozu, např. v hotelech.

Přístroj nabízí až o 30 % rychlejší dobu schnutí než konkurenční přístroje. K tomu přispívá i flexibilní stírací stěrka, která zaručuje vždy optimální úhel sání.

Plošný výkon lze navýšit připojením kartáčovací hlavy PW 30/1.

Díky snadno pochopitelným piktogramům zobrazeným na přístroji jsou jednotlivé pracovní kroky velmi srozumitelně a tak odpadají zdlouhavé fáze zapracování.

Více o PUZZI 30/4 >>

 

Puzzi 30.4

PUZZI 30/4 E

Oproti modelu PUZZI 30/4 tento stroj disponuje integrovanými topnými prvky (volitelně ohřev nádrže na čistou vodu).

Topná tělesa jsou umístěna v nádrži na čistou vodu a vybavena ochranou proti přehřátí. Jednoduché ovládání vyhřívání zaručuje ovládání Easy Operation.

 Více o PUZZI 30/4 E >>