info@satter.cz

prodejna: 724 041 120 | SERVIS: 725 382 291

kb 5 720x260px

Moderní doba žádá moderní věci

Bateriová košťata představují pohodlnou, efektivní a rychlou alternativu k běžnému zametání se smetákem a lopatkou.

 

Bateriová košťata jsou rychlejší než smeták a pohodlnější než vysavač, jsou ideální na průběžné odstranění nečistot mezi úklidem. Dokážou zamést koberec i tvrdou podlahu za dobu, kterou byste jinak potřebovali k vyjmutí vysavače ze skříně.

Výkonné, lehké a snadno manipulovatelné zařízení, poháněné akumulátorem s dlouhou životností, disponuje rotujícím zametacím válcem a integrovanou nádobou na nečistoty, díky kterým jsou nečistoty v okamžiku odstraněny bez nepohodlného kabelu a ohýbání. Filtrační sáčky nejsou potřeba, jednoduše vyprázdníme nádobu na nečistoty. Koště se zapíná a vypíná nožním spínačem. Díky individuálně nastavitelné teleskopické rukojeti je zaručena pohodlná a ergonomická manipulace.


Bateriové koště pro domácí použití

KÄRCHER KB 5Ikona KB 5

Díky otáčejícímu se kartáči výsledky úklidu jsou perfektní, žádné drobky ani chlupy nemají šanci. Bateriové koště KÄRCHER KB 5 umožňuje ergonomickou práci bez ohýbání, zametání do krajů, dostane se mezi židle a pod nábytek a lze ho pohodlně používat i na schodištích.

Automatické zapínání a vypínání, flexibilní dvojitý kloub pro snadné ovládání, komfortně po straně vyjímatelná nádoba na nečistoty, univerzální kartáč, uložení nenároční na místo a nízká hmotnost bateriového koštěte - to jsou další výhody přístroje KÄRCHER KB 5.

 

Více o bateriových košťatech >>


Bateriová košťata pro profesionální použití

KÄRCHER EB 30/1

EB-30.1Velmi tiché bateriové koště pro rychlou údržbu. Stroj je vybaven zametacím kartáčem střední tvrdosti, který nametává nečistoty do sběrné nádoby, kterou velice snadno vyjmete a vysypete.

Dále pak KÄRCHER EB 30/1 je vybaven teleskopickou tyčí s ergonomickou rukojetí pro snadnou práci a vypínačem, umístěným na stroji tak, aby jej bylo možno zapínat a vypínat nohou. Díky výšce je možno strojem zametat pod nábytkem s mezerou již od 90 mm.

Při zametání koberců pracuje stroj na jedno nabití cca 30 minut. Při zametání tvrdých ploch je pracovní doba 45 min. Délka nabíjení baterie je 3 hod. Včetně baterie a nabíječky.

 

 

 

Profesionální zametací stroje KÄRCHER e-shop >>

Zametání může být tak jednoduché, zkuste to také!


Zdroj: KÄRCHER.cz
Aktualizováno: 13.6.2024