info@satter.cz

222 782 702, 222 781 750

kb 5 720x260px

Moderní doba žádá moderní věci

Bateriová košťata představují pohodlnou, efektivní a rychlou alternativu k běžnému zametání se smetákem a lopatkou.

 

Bateriová košťata jsou rychlejší než smeták a pohodlnější než vysavač, jsou ideální na průběžné odstranění nečistot mezi úklidem. Dokážou zamést koberec i tvrdou podlahu za dobu, kterou byste jinak potřebovali k vyjmutí vysavače ze skříně.

Výkonné, lehké a snadno manipulovatelné zařízení, poháněné akumulátorem s dlouhou životností, disponuje rotujícím zametacím válcem a integrovanou nádobou na nečistoty, díky kterým jsou nečistoty v okamžiku odstraněny bez nepohodlného kabelu a ohýbání. Filtrační sáčky nejsou potřeba, jednoduše vyprázdníme nádobu na nečistoty. Koště se zapíná a vypíná nožním spínačem. Díky individuálně nastavitelné teleskopické rukojeti je zaručena pohodlná a ergonomická manipulace.


Bateriové košťatě pro domácí použití

KÄRCHER K 55 Pet Plus

K_55_Pet_PlusZametací stroj KÄRCHER K 55 Pet Plus je určen pro rychlý úklid drobných nečistot v domácnosti. Vždy, když je příliš namáhavé použít vysavač nebo jsou smetáček s lopatkou příliš nepohodlné, přijde ke slovu toto bateriové koště, dříve než Vám drobné nečistoty stačí znepříjemnit život, zajistí KÄRCHER K 55 Pet Plus rychlou a komfortní nápravu.

Stoj KÄRCHER K 55 Pet Plus je vybaven speciálním kartáčem na zvířecí chlupy, což jistě ocení majitelé domácích mazlíčků.

Další výhodou zařízení je šetřící místo držák na stěnu pro parkovací polohu.

 

KÄRCHER KB 5Ikona KB 5

Díky otáčejícímu se kartáči výsledky úklidu jsou perfektní, žádné drobky ani chlupy nemají šanci. Bateriové koště KÄRCHER KB 5 umožňuje ergonomickou práci bez ohýbání, zametání do krajů, dostane se mezi židle a pod nábytek a lze ho pohodlně používat i na schodištích.

Automatické zapínání a vypínání, flexibilní dvojitý kloub pro snadné ovládání, komfortně po straně vyjímatelná nádoba na nečistoty, univerzální kartáč, uložení nenároční na místo a nízká hmotnost bateriového koštěte - to jsou další výhody přístroje KÄRCHER KB 5.

 

Více o bateriových košťatech >>


Bateriová košťata pro profesionální použití

KÄRCHER EB 30/1

EB-30.1Velmi tiché bateriové koště pro rychlou údržbu. Stroj je vybaven zametacím kartáčem střední tvrdosti, který nametává nečistoty do sběrné nádoby, kterou velice snadno vyjmete a vysypete.

Dále pak KÄRCHER EB 30/1 je vybaven teleskopickou tyčí s ergonomickou rukojetí pro snadnou práci a vypínačem, umístěným na stroji tak, aby jej bylo možno zapínat a vypínat nohou. Díky výšce je možno strojem zametat pod nábytkem s mezerou již od 90 mm.

Při zametání koberců pracuje stroj na jedno nabití cca 30 minut. Při zametání tvrdých ploch je pracovní doba 45 min. Délka nabíjení baterie je 3 hod.

 

KÄRCHER EB 30/1 Professional

KM_35.5_C_1327320
Verze Professional, v antracitovém barevném provedení, navíc disponuje kratší dobou dobíjení baterii: pouze 90 min. S lithium-iontovou technologií a výjimečně dlouhou dobou chodu na jedno nabití baterie dokáže toto bateriové koště zametat nečistoty 60 minut na kobercích a až 80 minut na tvrdých plochách.

Rychlonabíjecí zařízení a výměnný akumulátor jsou součástí dodávky.

 

 

Profesionální zametací stroje KÄRCHER e-shop >>

Zametání může být tak jednoduché, zkuste to také!