info@satter.cz

prodejna: 724 041 120 | SERVIS: 725 382 291

Mycí linky KÄRCHER

Pro ekonomické a efektivní čištění všech druhů vozidel

Mycí linky zajišťují efektivní a hlavně ekonomické čištění osobních a nákladních automobilů v kratkém čase.

Firma KÄRCHER nabízí kompletní sortiment systémů na čištění interiérů a exteriérů osobních automobilů a užitkových vozidel: portálové mycí linky a samoobslužné boxy (SB mycí linky).

Mycí linky KÄRCHER přesvědčí svou hospodárností, dlouhou životností a perfektními výsledky čištění. Přitom dokážou být úsporné ve spotřebě vody a šetrné k životnímu prostřední.

Flexibilní koncept mycích linek KÄRCHER je šitý na míru potřebám zákazníka, od plánování až k individuálnímu sestavení. Firma KÄRCHER je již po desetiletí úspěšným výrobcem mycích linek a tisíce instalovaných zařízení dodávají jistotu, že s firmou KÄRCHER budete mít po svém boku zkušeného partnera.

Podpora pokračuje i po uvedení mycí linky KÄRCHER do provozu. Firma KÄRCHER je svým zákazníkům k dispozici s podporou provozu a provozovatele, technickými zaškoleními a školeními, zákaznickým servisem a marketingovou podporou i po vlastním plánování a výstavbě mycí linky. Zajištění rentabilního využívání mycí linky KÄRCHER je na prvním místě!

Nechte si poradit od našeho týmu pro oblast mycích linek!


V případě zájmu o mycí linku značky KÄRCHER neváhejte nás kontaktovat na:

tel.: 222 782 702
mobil: 724 041 120
e-mail: info(zavináč)satter.cz

Nebo můžete využit kontaktní formulář zde >>

Také nás můžete navštívit osobně na prodejně v pracovní době, nebo po dohodě:

Satter Clean 2000, s.r.o.
Průmyslová 357
252 42 Vestec u Prahy, Praha – Západ


Proč mycí linku od KÄRCHER?

Firma KÄRCHER nabízí promyšlená systémová řešení, která přesvědčí kvalitou a hospodárností. Ať se jedná o autosalon, čerpací stanici, investora nebo mycí centrum - KÄRCHER se postará od samotného počátku o Vaši spokojenost.

Ať uvažujete o jakýmkoli řešení mycí linky, určitě Vám bude vyhověno. Firma KÄRCHER nabízí širokou škálu možností mycích systému: od bezkontaktních samoobslužných mycích boxů až po velkokapacitní mycí centra "na klíč".

Proces výstavby nové mycí linky KÄRCHER, příp. mycího centra KÄRCHER začíná rozsáhlým zákaznickým poradenstvím, během kterého se posoudí jak lokalita umístění zařízení, tak se i odhadne rentabilita pro určení optimální velikosti zařízení a/nebo jeho vybavení.

Poté se nová mycí linka uspořádá a naplánuje dle Vašich požadavků. Je jedno, zda byste chtěli koupit portálovou mycí linku, SB-stroj (samoobslužný) nebo mycí linku pro užitková vozidla – na KÄRCHER se můžete spolehnout od předběžné poptávky po samotnou výstavbu zařízení, při návrhu výstavby nebo zařizování vodoprávních povolení.

Zrealizujeme Váš individuální projekt mycí linky v praxi. K tomu patří jak kompletní proces plánování, tak i provedení. Výstavba Vašeho zařízení se na přání provádí na klíč. Abychom Vám dodali tu nejvyšší kvalitu, spolupracujeme přitom se zkušenými partnery. Dále Vás v případě potřeby podpoříme i při financování Vaší mycí linky KÄRCHER.

Koupě mycích linek KÄRCHER je investice, která se vyplatí!

 SB OB 1

 SB VC

Myci linka KleanStar Ikonka uzitkova myci linky

 Samoobslužné SB mycí boxy

Samoobslužné SB vysavače a jiná zařízení 

Portálové mycí linky pro osobní automobily

Portálové mycí linky pro užitková vozidla

 

BROŽURA MYCÍ LINKY KÄRCHER (PDF) >>