info@satter.cz

prodejna: 724 041 120 | SERVIS: 725 382 291

Zavlazovani 720x260px

Využijte smysluplně každou kapku vody

Voda je hodnotný přírodní zdroj, který je třeba šetřit a chránit. Společnost KÄRCHER ze svého přesvědčení nabízí celou řadu rafinovaných a vzájemně přizpůsobených řešení, díky kterým mohou zahrady vzkvétat, avšak současně šetří nezbytné zdroje a životní prostředí.

Například čerpadla, která čerpají vodu pro zavlažování z alternativních zdrojů, jako jsou cisterny nebo sudy na dešťovou vodu. Nebo třeba zavlažovací systémy, jako například obdélníkový zavlažovač OS 3.220 SV, který rostliny zavlažuje inteligentním a efektivním způsobem přesně podle potřeby.

Rozprasovace

SDP-18000KÄRCHER ponorná čerpadla na vodu

Čerpadla KÄRCHER pro odčerpávání vody pracují navýsost spolehlivě a jsou ideálními pomocníky k odčerpávání nebo přečerpávání většího množství vody: ať už z bazénů, sklepa či drenážních šachet

Ponorná čerpadla na vodu od firmy KÄRCHER zajišťují díky inteligentnímu hladinovému čidlu IQ spolehlivou ochranu proti škodám způsobeným vodou. Díky elektronickému čidlu reagují čerpadla okamžitě na kontakt s vodou a spínají přesně ve správný okamžik. Keramické kluzné prstencové těsnění zajišťuje zvlášť dlouhou životnost.

Ponorná čerpadla KÄRCHER e-shop >>


                                         KÄRCHER zavlažovací čerpadla

GP-70

Pro nezkalenou radost ze zahrady a bohatost květů nabízí firma KÄRCHER inteligentní systémy efektivních čerpadel, které ušetří práci, které se vyznačují mimořádně tichým chodem. Lze je například naprogramovat k plně automatickému zavlažování velkých ploch. Díky vysokému tlaku – i na dlouhých trasách – lze připojit více zavlažovačů současně a optimálně využívat vodní rezervy z pramenů, studní, rybníků nebo zásobníků dešťové vody. 

                         Zavlažovací zahradní čerpedla KÄRCHER e-shop >>


 

Karcher-zahradni-hadiceKÄRCHER zahradní hadice

Kvalitní hadice firmy KÄRCHER neobsahují zdraví škodlivá změkčovadla. Jsou extrémně robustní, pružné, odolné proti zlomení a extremním teplotam, jsou optimalizované z hlediska funkčnosti a manipulace.

Zapracované žluté vlákno KEVLAR® firmy DuPontTM je nezaměnitelným znakem hadic PrimoFlex® Premium a PrimoFlex® Plus a podtrhuje nároky na odolnost a kvalitu. 

Zahradní hadice e-shop >>


 

Pistole-multifunkcni-PremiuKÄRCHER zahradní postřikovače a pistole

Optimálního zavlažení se dosáhne pouze s dokonale nastavenými obrysy postřiku. Obrys postřiku a množství vody lze přesně, podle potřeby a šetrně vůči rostlinám nastavit pro každou z nich individuálně, a je tak postaráno o přímo vzorovou péči o zeleň.

Pozitivní vedlejší účinek: zbytečné plýtvání vodou je tak v podstatě vyloučené

Zahradné postřikovače e-shop >>


 

Zalevaci-tyc-Premium-2KÄRCHER zahradní sprchy a zalévací tyče

Za horkých letních dní touží lidé i rostliny po zchlazení. Se zahradními sprchami a zalévacími tyčemi se z každé zahrady stane obratem ruky osvěžující oáza!

Praktický sprchovací nástavec KÄRCHER tak nenabízí pouze potěšení z osvěžující sprchy, ale lze ho ideálně použít i pro zavlažování rostlin. 

Zahradné sprchy a zalévací tyče e-shop >>


 

OS-5.320-SV2KÄRCHER rozprašovací zavlažovače

Zavlažovací systémy rostliny zavlažují inteligentním a efektivním způsobem přesně podle potřeby. Rozmanitým výběrem rozprašovacích zavlažovačů nabízí KÄRCHER vždy správné řešení pro velké a malé, rovné a strmé zahrady. Dle požadavku jsou zavlažovače volitelně vybaveny hroty nebo podstavci.

                                 Zahradní zavlažovače e-shop >>


 

WT-90.72KÄRCHER zavlažovací hodiny a automaty

Samoobsluha pro vaši zahradu. I když jste na dovolené, nemusíte si dělat žádné starosti o vaši zahradu.

Zavlažovací automaty od společnosti KÄRCHER řídí váš zavlažovací systém přesně podle plánu: spustí a zastaví zavlažování vždy v požadovaný čas. Jsou snadno programovatelné a plně automatické. 

Zavlažovací hodiny a automaty KÄRCHER e-shop >>

 


HT-80-M-KitKÄRCHER vozíky a navijáky na zahradní hadice

Dokonalé uložení zahradní hadice - inovační KÄRCHER systémy úschovy hadic stanovují nová měřítka funkčnosti, designu a kvality.

Moderní vozík na zahradní hadici umožňuje rychlé navíjení a odvíjení hadice, bez manuálního vedení a při minimální potřebě místa.

Navijáky a držáky zahradních hadic disponují úložným prostoremnapř. pro postřikovače nebo zahradní sprchy.

KÄRCHER schránky na zahradní hadice

S praktickými úložnými systémy KÄRCHER lze zahradní hadice elegantně uschovat a v případě potřeby je opět rychle vyndat.

Příkladem může být schránka s hadicí Premium KÄRCHER CR 7.220 Automatic: schránka s hadicí s rovnoměrným, automatickým navíjením hadice, integrovaným nastavením úhlu a funkcí otáčení o 180°.

Nebo kompaktní schránka s hadicí KÄRCHER CR 3.110 s tenkou hadicí délky 10 m: ideální k zavlažování balkónů a střešních teras. 

 

Vozíky a navijáky na zahradní hadice e-shop >>


 

Kompletní zahradní program KÄRCHER >>