info@satter.cz

prodejna: 724 041 120 | SERVIS: 725 382 291

Čistička vzduchu KÄRCHER AFG 100

Dýchejte lehce!

O volné dýchání v uzavřených vnitřních prostorech o rozloze až do 100 m² se spolehlivě a bezpečně postarají nové profesionální čističky vzduchu KÄRCHER.

Vzduch v uzavřených prostorech je často znečištěny ať už výpary z koberců, poletujícím pylem, patogenními zárodky, nebo je jen těžký po dlouhé poradě v zasedací místnosti. Špatný vzduch může často způsobit poruchy koncentrace, bolesti hlavy, ucpaný nos a dokonce astmatické záchvaty. Řešením tohoto problému může být čistička vzduchu. Stačí ji zapnout a už jen volně dýchat!

2 720x

Základ zdraví je ve vzduchu. S každým nádechem se nám do plic dostává spousta škodlivin, a to nemusíme stát zrovna uprostřed křižovatky. Stačí být v uzavřeném prostoru, jako je kancelář nebo byt. Pokud chcete udělat něco smysluplného pro své zdraví, měli byste si říct o čistý vzduch!

Čističky vzduchu KÄRCHER:

Ikona AF 100KÄRCHER AF 100

Mobilní čistička vzduchu s přesným laserovým senzorem, automatickým režimem a několika druhy filtrů pro lepší kvalitu vzduchu v různých oblastech použití.

KÄRCHER AF 100 je vybaveno silným motorem a ventilátorem se 3 rychlostními stupni. Potřebuje jen několik málo minut pro vyčištění místností do 100 m², výsledkem je svěží a čistý vzduch.

Kvalita vzduchu je zobrazována pomocí přehledné barevné stupnice, zatímco aktuální obsah jemného prachu ve vzduchu a zbývající životnost filtru lze kdykoli zobrazit na displeji.

Číst více >>

AFG 100 White 200x200KÄRCHER AFG 100 White

KÄRCHER AFG 100 White - čistý vzduch v místnosti díky plazmě. O odstranění a následně zničení veškerých druhů zárodků ze vzduchu v místnosti se postará integrovaný generátor plazmy. Předsazený filtrem, HEPA filtr a filtr z aktivního uhlí vzduch dokonale vyčistí.

Vzduch kontroluje senzor, takže jeho kvalita zůstává v automatickém provozu kdykoli konstantní.

Pětistupňový ventilátor zásobuje v případě potřeby místnosti o rozloze až 100 m² během krátké doby čistým vzduchem. Místnost o rozloze 60 m² vyčistí za 1 hodinu.

Moderní design, bílá barva.

Již není v prodeji

AFG 100 Anthracite 200x200KÄRCHER AFG 100 Antracit

Kombinace z předsazeného filtru, HEPA filtru a filtru z aktivního uhlí dokonale odstraňuje částečky, plyny a zárodky ze vzduchu v místnosti a účinně je ničí. Vysoký průchod vdzuchu zajišťuje jeho velmi efektivní čištění.

Čistička vzduchu KÄRCHER AFG 100 Antracit disponuje velmi jednoduchou obsluhou, kontrolkou výměny filtru.

Generátor plazmy nepodléhá téměř žádné údržbě a opotřebení a garantuje konstantně vysoký čisticí výkon.

Moderní design, antracitová barva.

Již není v prodeji

 

Výhody čističek vzduchu KÄRCHER:

Co díky čističce vzduchu přestanete řešit?

- Že na jaře začalo všechno kvést...
- Že si kolega přinesl k obědu makrelu nadívanou tvarůžky s česnekem...
- Že kolega přišel do práce s rýmou...
- Že kolega přes rýmu necítí, že potřebuje sprchu...
- Že paní uklízečka utírá prach jen tam, kde to je vidět...
- Že po loňské havárii vody začala za skříní kvést ušlechtilá plíseň...

 

Zdroj: KÄRCHER.cz