info@satter.cz

222 782 702, 222 781 750

AFG 100 720x260

Dýchejte lehce!

O volné dýchání v uzavřených vnitřních prostorech o rozloze až do 100 m² se spolehlivě a bezpečně postarají nové profesionální čističky vzduchu KÄRCHER.

Vzduch v uzavřených prostorech je často znečištěny ať už výpary z koberců, poletujícím pylem, patogenními zárodky, nebo je jen těžký po dlouhé poradě v zasedací místnosti. Špatný vzduch může často způsobit poruchy koncentrace, bolesti hlavy, ucpaný nos a dokonce astmatické záchvaty. Řešením tohoto problému může být čistička vzduchu. Stačí ji zapnout a už jen volně dýchat!

 

Ikona AF 100KÄRCHER AF 100

Mobilní čistička vzduchu s přesným laserovým senzorem, automatickým režimem a několika druhy filtrů pro lepší kvalitu vzduchu v různých oblastech použití.

KÄRCHER AF 100 je vybaveno silným motorem a ventilátorem se 3 rychlostními stupni. Potřebuje jen několik málo minut pro vyčištění místností do 100 m², výsledkem je svěží a čistý vzduch.

Kvalita vzduchu je zobrazována pomocí přehledné barevné stupnice, zatímco aktuální obsah jemného prachu ve vzduchu a zbývající životnost filtru lze kdykoli zobrazit na displeji.

Číst více >>

AFG 100 White 200x200KÄRCHER AFG 100 White

KÄRCHER AFG 100 White - čistý vzduch v místnosti díky plazmě. O odstranění a následně zničení veškerých druhů zárodků ze vzduchu v místnosti se postará integrovaný generátor plazmy. Předsazený filtrem, HEPA filtr a filtr z aktivního uhlí vzduch dokonale vyčistí.

Vzduch kontroluje senzor, takže jeho kvalita zůstává v automatickém provozu kdykoli konstantní.

Pětistupňový ventilátor zásobuje v případě potřeby místnosti o rozloze až 100 m² během krátké doby čistým vzduchem. Místnost o rozloze 60 m² vyčistí za 1 hodinu.

Moderní design, bílá barva.

Číst více >>

AFG 100 Anthracite 200x200KÄRCHER AFG 100 Antracit

Kombinace z předsazeného filtru, HEPA filtru a filtru z aktivního uhlí dokonale odstraňuje částečky, plyny a zárodky ze vzduchu v místnosti a účinně je ničí. Vysoký průchod vdzuchu zajišťuje jeho velmi efektivní čištění.

Čistička vzduchu KÄRCHER AFG 100 Antracit disponuje velmi jednoduchou obsluhou, kontrolkou výměny filtru.

Generátor plazmy nepodléhá téměř žádné údržbě a opotřebení a garantuje konstantně vysoký čisticí výkon.

Moderní design, antracitová barva.

Číst více >>

 


 

 

 

Zdroj: KÄRCHER.cz