info@satter.cz

prodejna: 724 041 120 | SERVIS: 725 382 291

KÄRCHER Rain System pro zalévání zahrady

Systém automatického zavlažování zahrady

KÄRCHER Rain System je řada výrobků pro automatické zavlažování zahrady, který spojuje výhody metody kapénkové závlahy a běžného zavlažování.

KÄRCHER Rain System je možné individuálně přizpůsobit každé zahradě a spolupracuje perfektně se zavlažovacím automatem SensoTimer pro řízení zavlažování podle potřeby.

Dokonale vzájemně sladěné výrobky pro automatické zavlažování KÄRCHER Rain System zajistí optimální využití drahé pitné vody. Inovační technická řešení a přesné snímače zaručují, že se spotřebuje přesně takové množství vody, jaké rostliny potřebují k růstu.

KÄRCHER Rain System se vyznačuje velmi snadnou instalací. Množství vody je možné měnit podle potřeby a bodově nastavit, což zaručuje maximální efektivitu zavlažování.

Tento systém pracuje s tlakem až 4 bar a nabízí 1/2" PVC hadici s manžetami pro kapénkovou závlahu a postřikovacími manžetami. Dodatečně lze namontovat redukční ventil a filtr k ochraně před přetížením tlakem a částečkami nečistot.

1

Zavlažovací automaty KÄRCHER SensoTimer ST6 eco!ogic a ST6 Duo eco!ogic

Nové zavlažovací automaty SensoTimer nabízejí flexibilní možnosti nastavení a umožňují individuální řízení zavlažování odpovídající konkrétní zahradě.

Čidlo měří hodnotu vlhkosti v blízkosti kořenů rostliny a posílá tuto informaci bezdrátově zavlažovacímu automatu SensoTimer. Klesne-li vlhkost pod požadovanou hodnotu, spustí se zavlažování automaticky k následujícímu nastavenému okamžiku.

Seznam výrobků KÄRCHER Rain System:

- Zavlažovací automat SensoTimer ST6 eco!ogic
- Rain Box - sada příslušenství
- Sada hadice pro kapénkovou závlahu
- Sada postřikovacích manžet
- Spojovací sada
- Hadice pro klasické zavlažování 10 m
- Hadice pro pro kapénkovou závlahu 10 m
- Hadice pro pro kapénkovou závlahu 25 m
- Postřikvací manžety 5 ks (1×360°, 2×180°, 2×90°)
- Manžety pro pro kapénkovou závlahu 5 ks
- Těsnicí manžety 5 ks
- Kolík k upevnění hadic
- Redukční ventil s filtrem
- Filtr na drobné částice
- T díl s regulací pro spojení hadic
- I-díl pro spojení hadic
- Koncový díl k hadici 2 ks

Další výrobky pro zavlažování zahrady >>


Zdroj KÄRCHER.cz